Klubowe Mistrzostwa Polski 2020
zawody popularyzacyjne
w biegu na orientację


Lista startowa wg kategorii                                                    17.09.2020 00:01:06
                                        KMP 2020 - I runda
===PRO SPORT Piotr Paszynski========================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Lista startowa wg kategorii: Krótka      2.0km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1    362 Nowicka Alicja           UKS Lotna Zdzieszowi O27        2037509  20.00          R:2009
  2      5 Nadera Łukasz            CX-80 Kalisz         CX8        1422867  21.00         
  3    356 Kwoczała Emilia          UKS Lotna Zdzieszowi O27        1394734  22.00          R:2009
  4    372 Ostrowska Patrycja       LUKS Azymek Zdzieszo O47        1394741  23.00          R:2006
  5    357 Lubnau Filip             UKS Lotna Zdzieszowi O27        1394736  24.00          R:2009
  6    477 Olbrycht Anna            Indywidualny Mazowsz W0000229    412377  25.00          R:1956
  7    366 Wróblewska Jagoda        UKS Lotna Zdzieszowi O27        1394737  26.00          R:2008
  8     13 Kuźniar Bartek           UKS Orientpark.pl Iw D02                 27.00          R:2009
  9    360 Matusiak Oliver          UKS Lotna Zdzieszowi O27        1394744  28.00          R:2009
 10    368 Fyrgut Emilia            LUKS Azymek Zdzieszo O47        1394742  29.00          R:2006
 11    459 Suchenia Iwona           runpassion.pl Team   RUS                 30.00         
 12    363 Oleśniewicz Hanna        UKS Lotna Zdzieszowi O27        2036953  31.00          R:2009
 13    376 Witek Amelia             LUKS Azymek Zdzieszo O47        1392575  32.00          R:2006
 14    352 Gimiński Dawid           UKS Lotna Zdzieszowi O27        2036950  33.00          R:2007
 15    601 Chachurska Magdalena     KU AZS WAT Warszawa  W89        8201278  34.00          R:1978
 16    361 Matusiak Wiktoria        UKS Lotna Zdzieszowi O27        2037508  35.00          R:2009
 17    258 Durka Ewelina            UKS Azymut 45 Gdynia G17        9102642  36.00         
 18    346 Broszczak Edyta          UKS Lotna Zdzieszowi O27        1392576  37.00          R:2009
 19    375 Urbanowicz Aleksandra    LUKS Azymek Zdzieszo O47                 38.00          R:2006
 20    349 Czok Teodor              UKS Lotna Zdzieszowi O27        2037507  39.00          R:2007
 
Lista startowa wg kategorii: Średnia     2.4km    0m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    135 Krawczyk Marcin          UKS Azymut Pabianice E71         339292  40.00          R:1983
  2    364 Porada Tobiasz           UKS Lotna Zdzieszowi O27        1392586  41.00          R:2008
  3    392 Prais Anna               UKS DĄB LESZNO       P03        1412008  42.00          R:1982
  4    351 Gidel Bianca             UKS Lotna Zdzieszowi O27        2036951  43.00          R:2007
  5    498 Chwiejczak Dorota        Stowarzyszenie Team  W08         259382  44.00          R:1974
  6    373 Pałubski Wojciech        LUKS Azymek Zdzieszo O47        1394731  45.00          R:2006
  7    367 Zapart Julia             UKS Lotna Zdzieszowi O27        1392572  46.00          R:2007
  8    651 nn                       WKS Wawel Kraków     K30                 47.00         
 
Lista startowa wg kategorii: Długa       2.7km    0m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1      2 WOJTCZAK Krzysztof       CSWIiChem Wrocław    CWC        8654382  17.00          R:1972
  2    345 Łątkowski Krzysztof      KB MANIAC Poznań     MAN        8328477  18.00          R:1979
  3      1 MIROWSKI Sławomir        CSWIiChem Wrocław    CWC        8654384  19.00          R:1979
 
Lista startowa wg kategorii: Rodz        1.8km    0m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    406 Kasałka Monika           UKS Arkady Raszków   P3504419   2016209   8.00          R:2008
  2    393 Prais Jan                UKS DĄB LESZNO       P03        1412010   9.00          R:2014
  3      9 Hetnar Emilia            UKS Orientpark.pl Iw D02        2053613  10.00          R:2014
  4    549 Patejko Zuzanna          KS Spójnia Warszawa  W80        8160612  11.00         
  5    154 Tkaczuk Maciej           UKS Azymut Pabianice E71        7900030  12.00         
  6    306 Kruczek Magdalena        WKS Wawel Kraków     K30        8000394  13.00         
  7    409 Kiczka Julia             UKS Arkady Raszków   P3504998            14.00          R:2009
  8    545 Patejko Jan              KS Spójnia Warszawa  W80        8150216  15.00         
  9    134 Krawczyk Anna            UKS Azymut Pabianice E71         887236  16.00          R:2015