Klubowe Mistrzostwa Polski 2020
Weteranów
w biegu na orientację


Lista startowa wg kategorii                                                     17.09.2020 00:00:39
                                        KMP 2020 - I runda
===PRO SPORT Piotr Paszynski=========================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Lista startowa wg kategorii: K35         2.7km    0m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1    604 Kopytko Małgorzata       KU AZS WAT Warszawa  W8904907   8667181  73.00          R:1982
  2    560 Machowska-Łącka MagdalenaUKS OSiR Góra Kalwar W8103908   1422870  74.00          R:1983
  3    507 Śliwczyńska Ilona        Stowarzyszenie Team  W0802347   8121278  75.00          R:1978
  4    247 Porzycz Agnieszka        UKS Siódemka Rumia   G1401626   7191901  76.00          R:1984
  5    303 Gawron Katarzyna         WKS Wawel Kraków     K3004680   8000394  77.00          R:1982
  6    178 Komsa Małgorzata         UKS Orientuś Łódź    E7500366   8667277  78.00          R:1984
  7    520 Kuźma Elżbieta           BKS Wataha Warszawa  W1104579   8010284  79.00          R:1984
  8    613 Alabrudzińska Agnieszka  KOS BnO Szczecin     Z0103743   8260717  80.00          R:1985
  9    267 Rasczupkina Nina         UKS Azymut 45 Gdynia G1704181   8062020  81.00          R:1984
 
Lista startowa wg kategorii: K40         2.6km    0m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    536 Zeler Maja               BKS Wataha Warszawa  W1104992   1452901   0.00          R:1978
  2    463 Janas Irena              UKS Kometa Gliwice   S2804514   8631695   1.00          R:1977
  3    318 Olejnik Ewa              WKS Wawel Kraków     K3004120   8650888   2.00          R:1976
  4    268 Ukleja Ewa               UKS Azymut 45 Gdynia G1703714   8062033   3.00          R:1980
  5    567 Biolik Agnieszka         UNTS Warszawa        W8702178   8197778   4.00          R:1977
  6    222 Pabian Patrycja          UMKS Kwidzyn         G0304188   1413980   5.00          R:1980
  7    426 Golinowska Elżbieta      HKS Azymut Mochy     P5803675   8636518   6.00          R:1980
  8    325 Słońska Bogusława        WKS Wawel Kraków     K3003655   8000586   7.00          R:1976
 
Lista startowa wg kategorii: K45         2.1km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    514 Daniluk Karina           BKS Wataha Warszawa  W1103159   8110672  42.00          R:1972
  2    437 Murawska Ewa             HKS Azymut Mochy     P58        8666008  43.00          R:1973
  3    470 Polewka Beata            UKS Kometa Gliwice   S2802460   8517350  44.00          R:1971
  4    216 Kędzior Katarzyna        UMKS Kwidzyn         G0304177   1408883  45.00          R:1975
  5    310 Lamparska Iwona          WKS Wawel Kraków     K3004272   8650892  46.00          R:1973
  6    585 Nitsch Joanna            UNTS Warszawa        W8702407   2043896  47.00          R:1973
  7    131 Konc Katarzyna           UKS Azymut Pabianice E7102953   7204651  48.00          R:1975
  8    117 Wojtczak- Luter Anna     MKS Metalowiec Łódź  E1703220   2057149  49.00          R:1973
  9    380 Filipiak Agnieszka       KS Hades Poznań      P0204413   2067831  50.00          R:1975
 10    230 Roszak Maja              UMKS Kwidzyn         G0304192   8000574  51.00          R:1975
 11    299 Etterle-Biederman LiliannaWKS Wawel Kraków     K3000823    886342  52.00          R:1973
 12    578 Mianowska Dorota         UNTS Warszawa        W8702405   8000838  53.00          R:1974
 13    150 Sztranek Iwona           UKS Azymut Pabianice E7104826    887216  54.00          R:1974
 
Lista startowa wg kategorii: K50         2.1km    0m 12k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1      3 Nadera Agata             CX-80 Kalisz         CX805003   8645189  28.00         
  2    594 Wołek Ewa                UNTS Warszawa        W8701208   8655942  29.00          R:1968
  3    297 Dyzio Anna               WKS Wawel Kraków     K3003433   2074452  30.00          R:1968
  4    508 Trykozko Urszula         Stowarzyszenie Team  W0802691   8072469  31.00          R:1969
  5    599 Wołowczyk Mariola        UNTS Warszawa        W8700112   8000847  32.00          R:1968
  6    294 Bugaj Teresa             WKS Wawel Kraków     K3003313   8000390  33.00          R:1968
  7    500 Górnicka-Antonowicz Anna Stowarzyszenie Team  W0800091   8240668  34.00         
  8     85 Kurzyp Anna              WKS Śląsk Wrocław    D9504745   8007376  35.00          R:1968
  9    497 Bogucka-Jaroszek Anna    Stowarzyszenie Team  W0802245    607807  36.00          R:1970
 10    441 Nowak Barbara            HKS Azymut Mochy     P5801222   8516404  37.00          R:1970
 11    448 Hornik Alicja            WKS Grunwald Poznań  P6901296   1394892  38.00          R:1963
 12    272 Witkowska Izabela        UKS Azymut 45 Gdynia G1700238   8517348  39.00          R:1970
 13    511 Wąsiewicz Marzena        Stowarzyszenie Team  W0804080   8051070  40.00          R:1970
 14    595 Wołek Małgorzata         UNTS Warszawa        W8703556   8340034  41.00          R:1966
 
Lista startowa wg kategorii: K55         2.1km    0m 13k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    588 Parfianowicz Joanna      UNTS Warszawa        W8700100   8000842  36.00          R:1964
 
Lista startowa wg kategorii: K60         2.1km    0m 13k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    606 Krochmal Małgorzata      KU AZS WAT Warszawa  W8900075   8080258  90.00          R:1958
  2    474 Wysocka Jolanta          UKS Kometa Gliwice   S2802181   8629803  91.00          R:1956
 
Lista startowa wg kategorii: K65         1.6km    0m 13k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    519 Galicz Krystyna          BKS Wataha Warszawa  W1103142   1951826  39.00          R:1951
 
Lista startowa wg kategorii: M35         3.0km    0m 15k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    574 Lesisz Kamil             UNTS Warszawa        W8703904   8150384  82.00          R:1984
  2    547 Patejko Przemysław       KS Spójnia Warszawa  W8000530   8090606  83.00         
  3    211 From Piotr               UMKS Kwidzyn         G0304856   8091814  84.00          R:1983
  4     89 Majasow Kostiantyn       WKS Śląsk Wrocław    D9501406   8645187  85.00          R:1983
  5    608 Łoniewski Grzegorz       KU AZS WAT Warszawa  W8902852   8230882  86.00          R:1982
  6    147 Pabich Tomasz            UKS Azymut Pabianice E7100331   8649635  87.00          R:1982
  7    559 Łącki Łukasz             UKS OSiR Góra Kalwar W8101673   8062059  88.00          R:1982
  8    503 Jaskuła Kornel           Stowarzyszenie Team  W0802685   1409321  89.00          R:1984
  9    543 Lendzioszek Michał       KS Spójnia Warszawa  W8004945    300678  90.00         
 10    215 Jędras Przemysław        UMKS Kwidzyn         G0303694   2067686  91.00          R:1981
 11     82 Honhalskyi Andrii        WKS Śląsk Wrocław    D9504806   8007382  92.00          R:1985
 12    610 Sokalski Dariusz         KU AZS WAT Warszawa  W8900715   8667186  93.00          R:1984
 13    140 Łubis Michał             UKS Azymut Pabianice E7102657   8026570  94.00          R:1985
 
Lista startowa wg kategorii: M40         2.9km    0m 15k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1     71 Ciszek Marcin            WKS Śląsk Wrocław    D9501330   8654383   0.00          R:1976
  2    277 Kaczmarski Paweł         LKS Górzanka Nawojow K0104317   8200108   1.00          R:1980
  3     70 Ciesiółka Sebastian      WKS Śląsk Wrocław    D9501112   9751124   2.00         
  4    637 Duda Tomasz              UKS Traper Złocienie Z0604529   9202032   3.00          R:1976
  5    568 Biolik Grzegorz          UNTS Warszawa        W8702177   8210276   4.00          R:1976
  6    650 Kujda Arkadiusz          Indywidualnie        IND03987   8062063   5.00         
  7     96 Pyra Bartłomiej          WKS Śląsk Wrocław    D9501716    886319   6.00          R:1979
  8    209 Droń Grzegorz            UMKS Kwidzyn         G0304351   2133395   7.00          R:1979
  9    188 Nowak Paweł              UKS Orientuś Łódź    E7503930   8667272   8.00          R:1977
 10    505 Mioduszewski Mateusz     Stowarzyszenie Team  W0803970   7207195   9.00          R:1976
 11    139 Krempiński Piotr         UKS Azymut Pabianice E7102652   8002652  10.00          R:1976
 12     80 Hajdas Przemysław        WKS Śląsk Wrocław    D9501717   8007386  11.00          R:1980
 13    296 Czapla Tomasz            WKS Wawel Kraków     K3003432    886360  12.00         
 14     46 Dutkiewicz Damian        MKS Paulinum Jelenia D9301279   8040477  13.00          R:1977
 15    257 Ciećwierz Sławomir       UKS Azymut 45 Gdynia G1704338   8270379  14.00          R:1979
 16    647 Włodarczyk Łukasz        UKS Traper Złocienie Z0603889   8004603  15.00          R:1980
 17     78 Gmur Karol               WKS Śląsk Wrocław    D9501237   8664977  16.00          R:1976
 18    523 Maciejewski Mikołaj      BKS Wataha Warszawa  W1103944   8300176  17.00          R:1976
 19     74 Cych Piotr               WKS Śląsk Wrocław    D9500718   8091968  18.00          R:1968
 20    105 Domagała Andrzej         UKS Grom Sokolniki   E1104573   2086645  19.00          R:1980
 21    369 Lippa Grzegorz           LUKS Azymek Zdzieszo O4701620            20.00          R:1978
 22    411 Król Adam                UKS Arkady Raszków   P3504715   8102673  21.00          R:1980
 23    603 Kociuba Marek            KU AZS WAT Warszawa  W8904985   8010869  22.00          R:1980
 24    638 Fiedorowicz Szczepan     UKS Traper Złocienie Z0602906   1997225  23.00          R:1976
 25    200 Siudek Konrad            UKS Orientuś Łódź    E7504873   8667268  24.00          R:1977
 26     65 Bąk Piotr                WKS Śląsk Wrocław    D9505005   8062040  25.00          R:1978
 27    499 Dopierała Piotr          Stowarzyszenie Team  W0802350   2067849  26.00          R:1978
 28    155 Tkaczuk Tomasz           UKS Azymut Pabianice E7103253   8160579  27.00          R:1979
 
Lista startowa wg kategorii: M45         2.6km    0m 12k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    631 Sadzikowski Andrzej      KOS BnO Szczecin     Z0103672   8260727   8.00          R:1971
  2    108 Krzyżostanek Jarosław    UKS Grom Sokolniki   E1102547   8050888   9.00          R:1973
  3    315 Moszkowicz Paweł         WKS Wawel Kraków     K3000826   8180667  10.00          R:1967
  4    483 Krasuski Marcin          KS OK!Sport Warszawa W0202688   8060972  11.00          R:1972
  5    183 Lisiak Paweł             UKS Orientuś Łódź    E7503251   8667273  12.00          R:1974
  6    276 Dzik Mirosław            LKS Górzanka Nawojow K0101195    428768  13.00          R:1971
  7    332 Wójcik Grzegorz          WKS Wawel Kraków     K3003195   8158815  14.00          R:1974
  8    438 Murawski Piotr           HKS Azymut Mochy     P5803588   8062023  15.00          R:1973
  9     98 Sobczyński Kalikst       WKS Śląsk Wrocław    D9500717   8100101  16.00          R:1971
 10    472 Polewka Tomasz           UKS Kometa Gliwice   S2800301   8516950  17.00          R:1973
 11    496 Benesz Rafał             Stowarzyszenie Team  W0803753            18.00          R:1975
 12    381 Filipiak Marek           KS Hades Poznań      P0204414   8000830  19.00          R:1973
 13    239 Borzyszkowski Jacek      UKS Siódemka Rumia   G1403307   8635800  20.00          R:1974
 14    580 Mianowski Rafał          UNTS Warszawa        W8702068   8270873  21.00          R:1973
 15    485 Sędłak Krystian          KS OK!Sport Warszawa W0201130    887220  22.00          R:1973
 16    204 Słomczyński Robert       UKS Orientuś Łódź    E7503001   8667267  23.00          R:1972
 17     50 Jończy Daniel            MKS Paulinum Jelenia D9301298   8020375  24.00          R:1975
 18    295 Czapla Przemysław        WKS Wawel Kraków     K3002933   8281274  25.00          R:1974
 19    397 Chmura Jarosław          UKS Arkady Raszków   P3504995    895239  26.00          R:1971
 20    612 Dobiecki Artur           Indywidualni Zachodn Z0003661   9201351  27.00          R:1973
 21    482 Kosicki Tomasz           KS OK!Sport Warszawa W0201522   1412342  28.00          R:1971
 22    293 Biederman Paweł          WKS Wawel Kraków     K3001390    887009  29.00          R:1971
 23    435 Mol Krzysztof            HKS Azymut Mochy     P5802866   8636515  30.00          R:1975
 24    180 Ledzion Grzegorz         UKS Orientuś Łódź    E7504657   8667275  31.00          R:1971
 25     66 Becmer Dariusz           WKS Śląsk Wrocław    D9502148   8655945  32.00          R:1971
 26    464 Janas Sebastian          UKS Kometa Gliwice   S2804512   8631691  33.00          R:1974
 27    509 Waluga Ireneusz          Stowarzyszenie Team  W0802692   8030173  34.00          R:1974
 28    586 Nitsch Tomasz            UNTS Warszawa        W8701093   8022971  35.00          R:1971
 
Lista startowa wg kategorii: M50         2.6km    0m 15k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1      4 Nadera Dariusz           CX-80 Kalisz         CX805002   8660388  66.00         
  2     60 Szarlik Przemysław       MKS Paulinum Jelenia D9304905   2007554  67.00          R:1970
  3    479 Urbaniak Krzysztof       Indywidualny Mazowsz W0000522   8640904  68.00          R:1967
  4    220 Muller Tomasz            UMKS Kwidzyn         G0302577   8230568  69.00          R:1968
  5    195 Rzeńca Piotr             UKS Orientuś Łódź    E7502438   7200163  70.00          R:1970
  6    110 Deszcz Stanisław         MKS Metalowiec Łódź  E1702638   2057148  71.00          R:1970
  7    504 Krasuski Bartłomiej      Stowarzyszenie Team  W0802210   8040670  72.00          R:1970
  8    327 Słoński Marek            WKS Wawel Kraków     K3003192   8172888  73.00          R:1969
  9     17 Pachnik Dariusz          UKS Orientpark.pl Iw D0200706   8170969  74.00          R:1969
 10    273 Witkowski Adam           UKS Azymut 45 Gdynia G1700158   8516948  75.00          R:1970
 11    104 Widziewicz Remigiusz     WKS Śląsk Wrocław    D9501064   8650820  76.00          R:1966
 12    582 Michalak Tomasz          UNTS Warszawa        W8702981   8180169  77.00          R:1969
 13    383 Klasa Tomasz             KS Hades Poznań      P0203730   1966423  78.00          R:1966
 14    626 Płytnik Stanisław        KOS BnO Szczecin     Z0103670   8260722  79.00          R:1966
 15    286 Skorupa Mariusz          LKS Górzanka Nawojow K0101004   1419852  80.00          R:1970
 16    506 Mossakowski Przemysław   Stowarzyszenie Team  W0801758   8091816  81.00          R:1960
 17    300 Forystek Józef           WKS Wawel Kraków     K3002080   8180366  82.00          R:1966
 18    153 Sztranek Paweł           UKS Azymut Pabianice E7104827   1407621  83.00          R:1970
 19    263 Pesta Adam               UKS Azymut 45 Gdynia G1702857   8518348  84.00          R:1969
 20     93 Mazurek Piotr            WKS Śląsk Wrocław    D9504453   8062046  85.00          R:1970
 21    512 Wąsiewicz Piotr          Stowarzyszenie Team  W0804081   8070620  86.00          R:1970
 22    592 Staszak Artur            UNTS Warszawa        W8702013   8123777  87.00          R:1970
 23    322 Pisarek Piotr            WKS Wawel Kraków     K3004588   8002651  88.00          R:1969
 24    388 Zieliński Paweł          KS Hades Poznań      P0200913   8000840  89.00          R:1968
 
Lista startowa wg kategorii: M55         2.4km    0m 14k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    400 Dutkowski Adam           UKS Arkady Raszków   P3500780    505099  40.00          R:1963
  2    602 Chachurski Ryszard       KU AZS WAT Warszawa  W8900065   8020163  41.00          R:1963
  3    316 Niessner Piotr           WKS Wawel Kraków     K3002725   8200663  42.00          R:1963
  4    598 Wołowczyk Marek          UNTS Warszawa        W8700113   8000836  43.00          R:1963
  5    207 Ziółkiewicz Krzysztof    UKS Orientuś Łódź    E7503986   8667265  44.00          R:1965
  6    540 Janowski Piotr           KS Spójnia Warszawa  W8001527   8080305  45.00         
  7    130 Kłos Józef               UKS Azymut Pabianice E7100682    346001  46.00          R:1963
  8    280 Moniak Andrzej           LKS Górzanka Nawojow K0104326            47.00          R:1965
  9    298 Dyzio Włodzimierz        WKS Wawel Kraków     K3001533   8650900  48.00          R:1961
 10    593 Wołek Andrzej            UNTS Warszawa        W8703555   8200600  49.00          R:1964
 11    185 Młynarczyk Piotr         UKS Orientuś Łódź    E7503294   8150264  50.00          R:1964
 
Lista startowa wg kategorii: M60         2.4km    0m 15k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1     41 Pietrusiński Marek       KS Artemis Wrocław   D9201323   2035173  59.00          R:1956
  2    218 Mądrzyński Zbigniew      UMKS Kwidzyn         G0302885   8000573  60.00          R:1956
  3    251 Andrzejewski Leszek      UKS Azymut 45 Gdynia G1701624   8664840  61.00          R:1959
  4    649 Hornik Zbigniew          WKS Grunwald Poznań  P69        9669689  62.00         
  5    541 Krochmal Andrzej         KS Spójnia Warszawa  W8000528   8040156  63.00         
  6    112 Mazurek Krzysztof        MKS Metalowiec Łódź  E1701982   2146647  64.00          R:1957
  7    605 Krochmal Grzegorz        KU AZS WAT Warszawa  W8900076   8280359  65.00          R:1959
  8    256 Chułek Aleksander        UKS Azymut 45 Gdynia G1700547   8201410  66.00          R:1956
  9    278 Kret Jacek               LKS Górzanka Nawojow K0103723   8003546  67.00          R:1957
 10    562 Machowski Władysław      UKS OSiR Góra Kalwar W8100482   2086529  68.00          R:1959
 11    425 Galla Andrzej            HKS Azymut Mochy     P5801230   8666009  69.00          R:1959
 12    340 Kryjomski Jerzy          KS Kościelec Chrzanó K4800963    886350  70.00         
 13    116 Wierciński Piotr         MKS Metalowiec Łódź  E1701105   8000382  71.00          R:1956
 14    254 Cepurdej Oleksandr       UKS Azymut 45 Gdynia G1704180   8664839  72.00          R:1958
 
Lista startowa wg kategorii: M65         2.4km    0m 15k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    589 Parfianowicz Ludomir     UNTS Warszawa        W8700101   8660491  55.00          R:1955
  2    475 Wysocki Andrzej          UKS Kometa Gliwice   S2802697   8631667  56.00          R:1951
  3     79 Guga Romuald             WKS Śląsk Wrocław    D9500716   8006972  57.00          R:1955
  4    478 Olbrycht Janusz          Indywidualny Mazowsz W0000228    886663  58.00          R:1955
 
Lista startowa wg kategorii: M70         2.1km    0m 13k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    607 Łapanowski Jacenty       KU AZS WAT Warszawa  W8900190   8672019  54.00          R:1950
  2    307 Kruczek Stanisław        WKS Wawel Kraków     K3000830     54021  55.00          R:1948
  3     40 Gliński Henryk           KS Artemis Wrocław   D9201324    305974  56.00          R:1950
  4    633 Wołochowicz Władysław    KOS BnO Szczecin     Z0100886   8260728  57.00          R:1947
  5    539 Janowski Konrad          KS Spójnia Warszawa  W8000525   9080017  58.00         
  6    445 Faltyński Władysław      WKS Grunwald Poznań  P6900911    249926  59.00          R:1949
  7    491 Kmieciński Józef         PUKS Młode Orły Nowy W0300069   8000572  60.00          R:1947
  8     42 Bogulak Adam             MKS Paulinum Jelenia D9301299   2053630  61.00          R:1948
  9    632 Wollenberg Bernd         KOS BnO Szczecin     Z0105007   8088081  62.00          R:1948
 10    548 Patejko Tadeusz          KS Spójnia Warszawa  W8000521   8120748  63.00         
 11    444 Bartkowiak Edward        WKS Grunwald Poznań  P6900925    412412  64.00          R:1948
 12    494 Wasilewski Stanisław     PUKS Młode Orły Nowy W0301168   8626617  65.00          R:1946
 
Lista startowa wg kategorii: M75         2.1km    0m 13k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    289 Wronicz Zygmunt          LKS Górzanka Nawojow K0104970            51.00          R:1944
  2      6 Pietkiewicz Waldemar     Indywidualny Dolnośl D0001084   2023855  52.00          R:1943
  3    227 Pokora Edward            UMKS Kwidzyn         G0301503    412004  53.00          R:1944
 
Lista startowa wg kategorii: M80         1.8km    0m 8k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1     75 Dura Kazimierz           WKS Śląsk Wrocław    D9500720     54119  38.00          R:1939
 
Lista startowa wg kategorii: M90         1.8km    0m 8k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    550 Wysocki Stanisław        KS Spójnia Warszawa  W8000523    881580  37.00