Klubowe Mistrzostwa Polski 2020
Seniorów
w biegu na orientację


Lista startowa wg kategorii                                                    17.09.2020 00:00:02
                                        KMP 2020 - I runda
===PRO SPORT Piotr Paszynski========================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Lista startowa wg kategorii: K18         2.6km    0m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1    228 Pudlis Natalia           UMKS Kwidzyn         G0302623   2067687  28.00          R:2002
  2    281 Moniak Zofia             LKS Górzanka Nawojow K0104709            29.00          R:2003
  3    169 Doreń Wiktoria           UKS Orientuś Łódź    E7503854   8646297  30.00          R:2003
  4    137 Krempińska Julia         UKS Azymut Pabianice E7102651   8640908  31.00          R:2003
  5    164 Block Amelia             UKS Orientuś Łódź    E7502132   8640928  32.00          R:2002
  6    569 Chabiera Lena            UNTS Warszawa        W8702391   8444999  33.00          R:2003
  7    326 Słońska Zofia            WKS Wawel Kraków     K3003191   8120514  34.00          R:2002
  8    469 Pogoda Kinga             UKS Kometa Gliwice   S2802490   8631688  35.00          R:2002
  9    456 Leśnicka Agnieszka       UKS Azymut Dębów     R2202611   8008007  36.00          R:2002
 10    516 Dolińska Zuzanna         BKS Wataha Warszawa  W1102748   7060403  37.00          R:2003
 11     92 Mazurek Joanna           WKS Śląsk Wrocław    D9502222   8650390  38.00          R:2003
 12    264 Pesta Anna               UKS Azymut 45 Gdynia G1702741   8656100  39.00          R:2003
 13    125 Grochowalska Alicja      UKS Azymut Pabianice E7104604   2146573  40.00          R:2003
 14    371 Ogrodnik Magdalena       LUKS Azymek Zdzieszo O4703478            41.00          R:2003
 15    198 Siudek Agnieszka         UKS Orientuś Łódź    E7504869    886662  42.00          R:2003
 16    639 Kmieć Zuzanna            UKS Traper Złocienie Z0602576   9202028  43.00          R:2003
 17    630 Sadzikowska Magdalena    KOS BnO Szczecin     Z0103453   8260726  44.00          R:2003
 18    379 Filipiak Adrianna        KS Hades Poznań      P0204153   8000831  45.00          R:2003
 19    173 Gielec Zuzanna           UKS Orientuś Łódź    E7503046   8640927  46.00          R:2002
 20    584 Nitsch Aleksandra        UNTS Warszawa        W8702409   8280803  47.00          R:2003
 21    333 Wójcik Natalia           WKS Wawel Kraków     K3002992   8650889  48.00          R:2002
 22    473 Sobel Natalia            UKS Kometa Gliwice   S2802491            49.00          R:2002
 23    457 Orzechowska Aleksandra   UKS Azymut Dębów     R2204057   8636600  50.00          R:2003
 24    535 Wrześniak Zofia          BKS Wataha Warszawa  W1103152   1986002  51.00          R:2003
 25    128 Kalisz Kaja              UKS Azymut Pabianice E7104601    553469  52.00          R:2002
 26    100 Sudoł Hanna              WKS Śląsk Wrocław    D9503491   8650388  53.00          R:2003
 27    253 Cepurdej Nina            UKS Azymut 45 Gdynia G1704182   8667603  54.00          R:2003
 
Lista startowa wg kategorii: K20         2.7km    0m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1     91 Mazurek Agnieszka        WKS Śląsk Wrocław    D9502223   8645191   0.00          R:2001
  2    329 Topór Magdalena          WKS Wawel Kraków     K3002935   8650894   1.00          R:2001
  3    370 Łakomska Aleksandra      LUKS Azymek Zdzieszo O4703474             2.00          R:2001
  4     72 Ciura Aleksandra         WKS Śląsk Wrocław    D9503696   8661597   3.00          R:2001
  5    291 Biederman Adrianna       WKS Wawel Kraków     K3001509   8120200   4.00          R:2000
  6    572 Głowacz Julia            UNTS Warszawa        W8702754   8000399   5.00          R:2000
  7    484 Olszanka Gabriela        KS OK!Sport Warszawa W0202427   8220701   6.00          R:2001
  8    490 Filipczak Natalia        PUKS Młode Orły Nowy W0301927   8640914   7.00          R:2000
  9    284 Pudełek Michalina        LKS Górzanka Nawojow K0103999   8000305   8.00          R:2000
 10    415 Niezgódka Dominika       UKS Arkady Raszków   P3502504   2016206   9.00          R:2001
 11     69 Ciesiółka Katarzyna      WKS Śląsk Wrocław    D9501827   8645192  10.00          R:2000
 12    301 Garbacik Maja            WKS Wawel Kraków     K3001585   8640909  11.00          R:2000
 13    236 Bielecka Aleksandra      UKS Siódemka Rumia   G1402163   8650814  12.00          R:2000
 14    103 Widziewicz Aleksandra    WKS Śląsk Wrocław    D9502224   8007385  13.00          R:2001
 15    290 Bączek Małgorzata        WKS Wawel Kraków     K3004014   8636995  14.00          R:2001
 16    579 Mianowska Julia          UNTS Warszawa        W8702096   8221001  15.00          R:2001
 
Lista startowa wg kategorii: K21         3.0km    0m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    486 Ślusarczyk Katarzyna     KS OK!Sport Warszawa W0203480   8636522  38.00          R:1989
  2    611 Turczyńska Alicja        KU AZS WAT Warszawa  W8904971   8664974  39.00          R:1997
  3    331 Wicha Małgorzata         WKS Wawel Kraków     K3000484   8625548  40.00          R:1991
  4    171 Filipowska Aleksandra    UKS Orientuś Łódź    E7501448   8667278  41.00          R:1998
  5     87 Lubak Kamila             WKS Śląsk Wrocław    D9500943   8654381  42.00          R:1991
  6    446 Gorczyca Maria           WKS Grunwald Poznań  P6902971   2067844  43.00          R:1997
  7    275 Dzik Justyna             LKS Górzanka Nawojow K0102065    428767  44.00          R:1997
  8    244 Miśkiewicz Martyna       UKS Siódemka Rumia   G1402434   8660530  45.00          R:1989
  9    591 Polishchuk Mariya        UNTS Warszawa        W8701962   8444924  46.00          R:1994
 10    530 Pakulska Mieczysława     BKS Wataha Warszawa  W1104925   1986005  47.00          R:1986
 11    170 Ewiak - Paszyńska Alicja UKS Orientuś Łódź    E7500363   8625543  48.00          R:1987
 12    115 Wiercińska Anna          MKS Metalowiec Łódź  E1702670   8000384  49.00          R:1988
 13     73 Cych Agnieszka           WKS Śląsk Wrocław    D9502099   8650821  50.00          R:1999
 14    428 Jakubowska Monika        HKS Azymut Mochy     P5804044   8636520  51.00          R:1991
 15    449 Matyba Anna              WKS Grunwald Poznań  P6901569    887091  52.00          R:1996
 16    120 Biniecka Małgorzata      UKS Azymut Pabianice E7100339    505002  53.00          R:1987
 17    561 Machowska-Krupa Weronika UKS OSiR Góra Kalwar W8100483    886315  54.00          R:1986
 18    546 Patejko Patrycja         KS Spójnia Warszawa  W8000542   8463612  55.00         
 19    189 Olejnik Agata            UKS Orientuś Łódź    E7500376   8646294  56.00          R:1994
 20    240 Dawidowska Natalia       UKS Siódemka Rumia   G1402202   8650816  57.00          R:1999
 21    495 Wicha Iwona              PUKS Młode Orły Nowy W0300485   8004850  58.00          R:1987
 22    571 Fortuniak Weronika       UNTS Warszawa        W8702836   8646293  59.00          R:1998
 23     95 Podzińska Weronika       WKS Śląsk Wrocław    D9501586   8640917  60.00          R:1996
 24    447 Hornik Aleksandra        WKS Grunwald Poznań  P6901524   8645196  61.00          R:1996
 25    174 Grzymkiewicz Liliana     UKS Orientuś Łódź    E75        7110588  62.00          R:1987
 26    241 Kreft Oliwia             UKS Siódemka Rumia   G1402203   1410953  63.00          R:1999
 27     81 Honhalska Olha           WKS Śląsk Wrocław    D9504807   8007383  64.00          R:1997
 28    493 Wańczyk Zuzanna          PUKS Młode Orły Nowy W0301664   1396729  65.00          R:1997
 29    423 Durzyńska Katarzyna      HKS Azymut Mochy     P5803584   8636511  66.00          R:1992
 30    452 Wiśniewska Hanna         WKS Grunwald Poznań  P6900724   8640913  67.00          R:1990
 31    176 Gwóźdź Ewa               UKS Orientuś Łódź    E7500384   8667266  68.00          R:1990
 32    145 Pabich Maria             UKS Azymut Pabianice E7100330   8033071  69.00          R:1982
 33    576 Marchuk Wioletta         UNTS Warszawa        W8702019    886681  70.00          R:1991
 
Lista startowa wg kategorii: M18         2.9km    0m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    163 Bartos Zbigniew          UKS Orientuś Łódź    E7502127   8656097  55.00          R:2003
  2     88 Łagoda Franciszek        WKS Śląsk Wrocław    D9503281   8650389  56.00          R:2003
  3    526 Nowakowski Maciej        BKS Wataha Warszawa  W1103150   1986001  57.00          R:2002
  4    622 Kula Mateusz             KOS BnO Szczecin     Z0103666   8636996  58.00          R:2003
  5     63 Zaleski Jakub            MKS Paulinum Jelenia D9303103   2053614  59.00          R:2003
  6    181 Ledzion Piotr            UKS Orientuś Łódź    E7504111   8667274  60.00          R:2003
  7     86 Kurzyp Stanisław         WKS Śląsk Wrocław    D9502225   8661471  61.00          R:2002
  8    212 Gąsior Rafał             UMKS Kwidzyn         G0303361   8000579  62.00          R:2002
  9    187 Nowak Michał             UKS Orientuś Łódź    E7503929   8646295  63.00          R:2003
 10    119 Andrzejczak Maciej       UKS Azymut Pabianice E7102192    887252  64.00          R:2002
 11    266 Porzycz Grzegorz         UKS Azymut 45 Gdynia G1702741   8656099  65.00          R:2002
 12     94 Paterek Mikołaj          WKS Śląsk Wrocław    D9502376   8062044  66.00          R:2003
 13    616 Grzegorczyk Mateusz      KOS BnO Szczecin     Z0103447   8260719  67.00          R:2002
 14     51 Jończy Jakub             MKS Paulinum Jelenia D9303104   8071103  68.00          R:2003
 15    190 Pachnik Stanisław        UKS Orientuś Łódź    E7504297   8632433  69.00          R:2003
 16    414 Michalak Hubert          UKS Arkady Raszków   P3502705   8201795  70.00          R:2002
 17    587 Olszewski Bartłomiej     UNTS Warszawa        W8702572   8181202  71.00          R:2002
 18     99 Strugarek Łukasz         WKS Śląsk Wrocław    D9504160   8083077  72.00          R:2003
 19    328 Tarnawski Jan            WKS Wawel Kraków     K3003834   8030914  73.00          R:2003
 20    179 Kulesza Igor             UKS Orientuś Łódź    E7504098   8667276  74.00          R:2003
 21    643 Smyk Bartosz             UKS Traper Złocienie Z0602159            75.00          R:2002
 22    374 Sikorski Marcin          LUKS Azymek Zdzieszo O4703475            76.00          R:2002
 23    282 Pudełek Błażej           LKS Górzanka Nawojow K0103852   8220402  77.00          R:2002
 24    617 Kondys Jakub             KOS BnO Szczecin     Z0103663   8260721  78.00          R:2002
 25     59 Sobiński Adrian          MKS Paulinum Jelenia D9303868   8000577  79.00          R:2003
 26    203 Słomczyński Ignacy       UKS Orientuś Łódź    E7502837   8646292  80.00          R:2003
 27    151 Sztranek Jan             UKS Azymut Pabianice E7102653   8002653  81.00          R:2003
 28    101 Toborek Jakub            WKS Śląsk Wrocław    D9502141   8030803  82.00          R:2003
 29    262 Nowak Grzegorz           UKS Azymut 45 Gdynia G1702370   8656096  83.00          R:2003
 
Lista startowa wg kategorii: M20         3.0km    0m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    265 Pesta Piotr              UKS Azymut 45 Gdynia G1702742   8656098  16.00          R:2001
  2    246 Ogdowski Bartłomiej      UKS Siódemka Rumia   G1402118   8650887  17.00          R:2000
  3    148 Płóciennik Konrad        UKS Azymut Pabianice E7101785   8260500  18.00          R:2000
  4    308 Krzysztyński Michał      WKS Wawel Kraków     K3002619   8650899  19.00          R:2000
  5     97 Rosłaniec Mateusz        WKS Śląsk Wrocław    D9502227   8645188  20.00          R:2000
  6    168 Deredos Bruno            UKS Orientuś Łódź    E7502839   8640925  21.00          R:2001
  7    581 Michalak Kacper          UNTS Warszawa        W8702980   8655941  22.00          R:2001
  8    553 Gładecki Dawid           UKS OSiR Góra Kalwar W8103729   8664844  23.00          R:2000
  9    304 Kijak Jakub              WKS Wawel Kraków     K3002994   8640922  24.00          R:2000
 10     84 Krawczyński Mikołaj      WKS Śląsk Wrocław    D9502226   8650386  25.00          R:2000
 11    196 Rzeńca Piotr (jr)        UKS Orientuś Łódź    E7502129   8640924  26.00          R:2001
 12    590 Pierzchała Michał        UNTS Warszawa        W8702411   8625739  27.00          R:2001
 
Lista startowa wg kategorii: M21         3.5km    0m 20k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    575 Marchuk Ilya             UNTS Warszawa        W8702289    981642   0.00          R:1987
  2    191 Paszyński Piotr          UKS Orientuś Łódź    E7500423   8640929   1.00          R:1981
  3    566 Bednarski Jan            UNTS Warszawa        W8704096   8040198   2.00          R:1998
  4     90 Mazan Bartłomiej         WKS Śląsk Wrocław    D9501319   8100192   3.00          R:1992
  5    194 Rzeńca Krzysztof         UKS Orientuś Łódź    E7501725   8640930   4.00          R:1996
  6    126 Gryzio Łukasz            UKS Azymut Pabianice E7100336    887235   5.00          R:1988
  7    460 Jurczyk Tomasz           UKS Sparta Czyżowice S0301936   8640246   6.00          R:1994
  8    245 Niewiedziała Robert      UKS Siódemka Rumia   G1401021   8516905   7.00          R:1993
  9    573 Kuca Kacper              UNTS Warszawa        W8702032   8636525   8.00          R:1999
 10     68 Bernaś Tomasz            WKS Śląsk Wrocław    D9503883    255590   9.00          R:1987
 11     19 Pachnik Wojciech         UKS Orientpark.pl Iw D0200704   8210991  10.00         
 12    556 Krupa Łukasz             UKS OSiR Góra Kalwar W8104250   2033043  11.00          R:1990
 13    166 Chmielecki Piotr         UKS Orientuś Łódź    E7500369   8667279  12.00          R:1987
 14    292 Biederman Marcin         WKS Wawel Kraków     K3001508   8070598  13.00          R:1998
 15    451 Pawlak Bartosz           WKS Grunwald Poznań  P6900898   8645200  14.00          R:1990
 16     57 Nowak Maciej             MKS Paulinum Jelenia D9301113   7200189  15.00          R:1996
 17    259 Hewelt Maciej            UKS Azymut 45 Gdynia G1700162   8062035  16.00          R:1990
 18    492 Szrama Dariusz           PUKS Młode Orły Nowy W0304838    300669  17.00          R:1996
 19    501 Jaroszek Jakub           Stowarzyszenie Team  W0801736   8199809  18.00          R:1998
 20    382 Filipiak Mateusz         KS Hades Poznań      P0204415   8000832  19.00          R:1998
 21    597 Wołowczyk Krzysztof      UNTS Warszawa        W8700488   8640915  20.00          R:1995
 22     67 Bernaciak Aleksander     WKS Śląsk Wrocław    D9501402   8000594  21.00          R:1983
 23    518 Galicz Karol             BKS Wataha Warszawa  W1101853   8198611  22.00          R:1986
 24    192 Podziński Rafał          UKS Orientuś Łódź    E7500410   8640912  23.00          R:1991
 25    146 Pabich Mariusz           UKS Azymut Pabianice E7100338   8281288  24.00          R:1988
 26    609 Pawłowski Michał         KU AZS WAT Warszawa  W8904908    888969  25.00          R:1989
 27    583 Mossakowski Wojciech     UNTS Warszawa        W8701115   8220398  26.00          R:1998
 28     83 Kowalski Wojciech        WKS Śląsk Wrocław    D9500710   8664089  27.00          R:1982
 29    208 Zuchmański Przemysław    UKS Orientuś Łódź    E7501724   8646296  28.00          R:1998
 30    302 Garbacik Michał          WKS Wawel Kraków     K3001584   8638445  29.00          R:1995
 31    165 Charuba Łukasz           UKS Orientuś Łódź    E7500402   8667280  30.00          R:1990
 32    450 Olejnik Michał           WKS Grunwald Poznań  P6900340   8653291  31.00          R:1992
 33    122 Gąsiorowski Adam         UKS Azymut Pabianice E7103558   9060601  32.00          R:1989
 34     44 Drągowski Kuba           MKS Paulinum Jelenia D9300684   8628698  33.00          R:1990
 35    271 Wensław Mateusz          UKS Azymut 45 Gdynia G1700153   8000590  34.00          R:1987
 36    615 Fleiss Sebastian         KOS BnO Szczecin     Z0105006   8088082  35.00          R:1996
 37     77 Dutkowski Mikołaj        WKS Śląsk Wrocław    D9500774   8010192  36.00          R:1992
 38    502 Jaroszek Radosław        Stowarzyszenie Team  W0801494   8640906  37.00          R:1994