Klubowe Mistrzostwa Polski 2020
Młodzików
w biegu na orientację


Lista startowa wg kategorii                                                    16.09.2020 23:59:30
                                        KMP 2020 - I runda
===PRO SPORT Piotr Paszynski========================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Lista startowa wg kategorii: K10         1.8km    0m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1     37 Wysocka Michalina        MKS MOS Wrocław      D9104012   2016299   0.00          R:2010
  2    412 Król Hanna               UKS Arkady Raszków   P35        2037831   1.00          R:2011
  3    338 Hebda Julia              KS Kościelec Chrzanó K4804520    412140   2.00         
  4     11 Kulka Kornelia           UKS Orientpark.pl Iw D0204343   2025011   3.00          R:2010
  5    461 Janas Agnieszka          UKS Kometa Gliwice   S2804516             4.00          R:2011
  6    343 Rychłowska Julia         KS Kościelec Chrzanó K4804519    412596   5.00         
 
Lista startowa wg kategorii: K12         1.9km    0m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    341 Podgórska Gabriela       KS Kościelec Chrzanó K4804164   2801053   0.00         
  2    644 Stempniewska Nadia       UKS Traper Złocienie Z0604139   8650895   1.00          R:2008
  3    237 Bielecka Marta           UKS Siódemka Rumia   G1404398             2.00          R:2008
  4    434 Miś Milena               HKS Azymut Mochy     P5803575   8062029   3.00          R:2009
  5     22 Ciastoń Oliwia           MKS MOS Wrocław      D9104312   2067741   4.00          R:2008
  6    419 Uciechowska Oliwia       UKS Arkady Raszków   P3504416    895245   5.00          R:2009
  7    354 Kotłowska Julia          UKS Lotna Zdzieszowi O2704644             6.00          R:2008
  8     61 Tsymbal Anastasiia       MKS Paulinum Jelenia D9304800   2146580   7.00          R:2008
  9    641 Motylińska Anastazja     UKS Traper Złocienie Z0604528   9202031   8.00          R:2008
 10    144 Pabich Hanna             UKS Azymut Pabianice E7104168    886698   9.00          R:2011
 11     15 Nikołajuk Martyna        UKS Orientpark.pl Iw D0204975   2025006  10.00          R:2009
 12    229 Rombel Gabriela          UMKS Kwidzyn         G0304502   2103950  11.00          R:2010
 13    243 Lewandowska Antonina     UKS Siódemka Rumia   G1404468            12.00          R:2008
 14    430 Kaźmierczak Magdalena    HKS Azymut Mochy     P5804638   8062031  13.00          R:2009
 15     30 Staniec Julia            MKS MOS Wrocław      D9104346   7067739  14.00          R:2008
 16    114 Śmigielska Martyna       MKS Metalowiec Łódź  E1704372   2139263  15.00          R:2008
 17    531 Pakulska Natalia         BKS Wataha Warszawa  W1104924   2033045  16.00          R:2009
 18    636 Duda Kornelia            UKS Traper Złocienie Z0604141   9202030  17.00          R:2009
 19    249 Porzycz Małgorzata       UKS Siódemka Rumia   G1404252   8515505  18.00          R:2008
 20    432 Kurasińska Lena          HKS Azymut Mochy     P5804288   8062025  19.00          R:2008
 21    417 Świtała Nikola           UKS Arkady Raszków   P3504418   2016204  20.00          R:2008
 22    355 Kotłowska Sonia          UKS Lotna Zdzieszowi O2704689            21.00          R:2008
 23     47 Dutkiewicz Wiktoria      MKS Paulinum Jelenia D9303881   8170608  22.00          R:2008
 24    648 Włodarczyk Wiktoria      UKS Traper Złocienie Z0603546   8650885  23.00          R:2008
 25    132 Kowalczyk Kalina         UKS Azymut Pabianice E7104171    339273  24.00          R:2009
 26     10 Hetnar Oliwia            UKS Orientpark.pl Iw D0204726   2025013  25.00          R:2009
 27     24 Jażdżyk Aniela           MKS MOS Wrocław      D9104650   2016282  26.00          R:2009
 28    233 Szafarewicz Katarzyna    UMKS Kwidzyn         G0304179   8062064  27.00          R:2010
 
Lista startowa wg kategorii: K14         2.1km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    234 Wejtko Diana             UMKS Kwidzyn         G0303360   8001096  40.00          R:2007
  2    416 Szczęsna Małgorzata      UKS Arkady Raszków   P3504423   2016201  41.00          R:2007
  3     56 Muchaczow Hanna          MKS Paulinum Jelenia D9304988   2146562  42.00          R:2006
  4     33 Szczygieł Hanna          MKS MOS Wrocław      D9102911   8201402  43.00          R:2007
  5    133 Kozuń Marika             UKS Azymut Pabianice E7104599   2146625  44.00          R:2006
  6    427 Hajduk Maria             HKS Azymut Mochy     P5803257   8062032  45.00          R:2006
  7     21 Szeliga Sonia            UKS Orientpark.pl Iw D0203739   8321123  46.00          R:2007
  8    552 Dzwonkowska Paulina      UKS OSiR Góra Kalwar W8103366   8062062  47.00          R:2006
  9    199 Siudek Julia             UKS Orientuś Łódź    E7504871    886661  48.00          R:2006
 10    320 Oliinyk Yelyzaveta       WKS Wawel Kraków     K3004023   8000587  49.00          R:2008
 11    471 Polewka Julianna         UKS Kometa Gliwice   S2802461   8516450  50.00          R:2006
 12    410 Kmiecińska Agata         UKS Arkady Raszków   P3504996   1011992  51.00          R:2006
 13    621 Kula Maja                KOS BnO Szczecin     Z0103962   8434123  52.00          R:2007
 14    394 Prais Julia              UKS DĄB LESZNO       P0304225   8200612  53.00          R:2006
 15     54 Lewkowicz Julia          MKS Paulinum Jelenia D9304740   9101296  54.00          R:2007
 16     27 Kuciel Hanna             MKS MOS Wrocław      D9104295   2057131  55.00          R:2007
 17    342 Podgórska Marta          KS Kościelec Chrzanó K4803611   8664614  56.00         
 18    640 Miłaszewicz Magdalena    UKS Traper Złocienie Z0603887   8650896  57.00          R:2007
 19    123 Goszcz Julia             UKS Azymut Pabianice E7104602   1403086  58.00          R:2006
 20    418 Uciechowska Amelia       UKS Arkady Raszków   P3504035   8110092  59.00          R:2006
 21    440 Murek Emilia             HKS Azymut Mochy     P5803579   8636184  60.00          R:2006
 22    113 Parafiniuk Hanna         MKS Metalowiec Łódź  E1704384   2139261  61.00          R:2006
 23    270 Ukleja Patrycja          UKS Azymut 45 Gdynia G1703121   8062049  62.00          R:2006
 24     20 Roman Oliwia             UKS Orientpark.pl Iw D0204723   2025012  63.00          R:2007
 25     62 Wojtaczka Weronika       MKS Paulinum Jelenia D9304987   2146579  64.00          R:2006
 26     23 Ciszek Katarzyna         MKS MOS Wrocław      D9104290   8654388  65.00          R:2006
 27    577 Mianowska Antonina       UNTS Warszawa        W8703554   8131207  66.00          R:2007
 28    513 Wąsiewicz Urszula        Stowarzyszenie Team  W0804082   8070511  67.00          R:2007
 29    557 Łącka Julia              UKS OSiR Góra Kalwar W8103573   1422868  68.00          R:2007
 30    193 Rawecka Zofia            UKS Orientuś Łódź    E7504880   8667270  69.00          R:2007
 31    319 Olejnik Jaśmina          WKS Wawel Kraków     K3003938   8303011  70.00          R:2008
 32    466 Leusz Nicole             UKS Kometa Gliwice   S2804643   8631699  71.00          R:2006
 33    407 Kaźmierczak Amelia       UKS Arkady Raszków   P3504029    504406  72.00          R:2006
 34    624 Mikuła Daria             KOS BnO Szczecin     Z0103960   8073012  73.00          R:2007
 35    390 Markowska Natalia        UKS DĄB LESZNO       P0304226   8200623  74.00          R:2006
 36    143 Młynarczyk Kaja          UKS Azymut Pabianice E7104596   2146596  75.00          R:2006
 37    431 Klecha Weronika          HKS Azymut Mochy     P5803574   8062022  76.00          R:2007
 38     14 Nikołajuk Maja           UKS Orientpark.pl Iw D0204783   2016463  77.00          R:2007
 39    160 Cegiełka Milena          UKS GOK Galewice     E7304115   8003547  78.00          R:2006
 40     45 Durka Martyna            MKS Paulinum Jelenia D9305011            79.00          R:2007
 41     38 Złotowska Joanna         MKS MOS Wrocław      D9104291   2016284  80.00          R:2006
 42    402 Gromada Monika           UKS Arkady Raszków   P3504797    553465  81.00          R:2006
 43    455 Kotlińska Kamila         UKS Azymut Dębów     R2204056   8636599  82.00          R:2006
 44    555 Kasprzyk Marta           UKS OSiR Góra Kalwar W8104540    418961  83.00          R:2006
 45    186 Nowak Hanna              UKS Orientuś Łódź    E7504870   8667271  84.00          R:2007
 46    314 Moszkowicz Julia         WKS Wawel Kraków     K3004022   8000389  85.00          R:2008
 47    635 Borek Alicja             UKS Traper Złocienie Z0603314   8650898  86.00          R:2007
 48    127 Janiak Magdalena         UKS Azymut Pabianice E7104603   2146560  87.00          R:2007
 49     53 Kamińska Aleksandra      MKS Paulinum Jelenia D9305012            88.00          R:2007
 50    468 Myśliwiec Aleksandra     UKS Kometa Gliwice   S2804341   8518350  89.00          R:2007
 51    404 Jańczak Matylda          UKS Arkady Raszków   P3504420   2016194  90.00          R:2007
 52    442 Szmyt Aleksandra         HKS Azymut Mochy     P5804635   8516904  91.00          R:2006
 53    625 Mikuła Iga               KOS BnO Szczecin     Z0103959   8300107  92.00          R:2007
 54    118 Ziółkowska Nina          MKS Metalowiec Łódź  E1704707   2139265  93.00          R:2006
 55     26 Kraszewska Olga          MKS MOS Wrocław      D9104651   2016286  94.00          R:2007
 56    261 Nowak Anna               UKS Azymut 45 Gdynia G1702858   8660495  95.00          R:2006
 57    391 Mikołajczak Iga          UKS DĄB LESZNO       P0304248   8200656  96.00          R:2006
 58      8 Halewicz Julia           UKS Orientpark.pl Iw D0203740   2025001  97.00          R:2007
 
Lista startowa wg kategorii: K16         2.4km    0m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    515 Dolińska Julia           BKS Wataha Warszawa  W1103158   1972059   8.00          R:2004
  2    309 Kurtycz Natalia          WKS Wawel Kraków     K3004021   8000583   9.00          R:2005
  3    231 Rygielska Kinga          UMKS Kwidzyn         G0304506   2103943  10.00          R:2005
  4    453 Kiełb Patrycja           UKS Azymut Dębów     R2203845   8062051  11.00          R:2005
  5    323 Pułczyńska Hanna         WKS Wawel Kraków     K3003193   8666005  12.00          R:2005
  6    429 Karkut Estera            HKS Azymut Mochy     P5803259   8062026  13.00          R:2005
  7    645 Szczurko Paulina         UKS Traper Złocienie Z0603545   8650883  14.00          R:2005
  8    565 Powichrowska Ilona       UKS OSiR Góra Kalwar W8102781   8181203  15.00          R:2004
  9    283 Pudełek Jowita           LKS Górzanka Nawojow K0103998   8210905  16.00          R:2005
 10    324 Słońska Antonina         WKS Wawel Kraków     K3003190   8640921  17.00          R:2007
 11    358 Łukasik Aleksandra       UKS Lotna Zdzieszowi O2703774            18.00          R:2004
 12    177 Komorowska Marta         UKS Orientuś Łódź    E7504655   8667262  19.00          R:2005
 13    465 Leśniak Matylda          UKS Kometa Gliwice   S2803406   8631700  20.00          R:2004
 14    109 Krzyżostanek Partycja    UKS Grom Sokolniki   E1103838   8088009  21.00          R:2005
 15    223 Perfikowska Hanna        UMKS Kwidzyn         G0303363   8653296  22.00          R:2004
 16    458 Piestrak Aleksandra      UKS Azymut Dębów     R2204460   8636597  23.00          R:2005
 17    252 Cepurdej Katarzyna       UKS Azymut 45 Gdynia G1704183   8667680  24.00          R:2004
 18    311 Lamparska Maja           WKS Wawel Kraków     K3003832   8636994  25.00          R:2005
 19    436 Mol Weronika             HKS Azymut Mochy     P5804967   8062030  26.00          R:2004
 20    642 Pieragowska Julia        UKS Traper Złocienie Z0604434   8650886  27.00          R:2005
 21    399 Dobroś Aleksandra        UKS Arkady Raszków   P3503060   8040123  28.00          R:2004
 22    313 Michno Marta             WKS Wawel Kraków     K3003937   8650881  29.00          R:2005
 23     12 Kulka Wiktoria           UKS Orientpark.pl Iw D0203855   2016464  30.00          R:2005
 24     64 Bala Julia               WKS Śląsk Wrocław    D9502957   8062042  31.00          R:2004
 25    219 Muller Iga               UMKS Kwidzyn         G0302764   8051213  32.00          R:2005
 26    454 Kiełb Wiktoria           UKS Azymut Dębów     R2203413   8636598  33.00          R:2004
 27    285 Skorupa Maja             LKS Górzanka Nawojow K0103724   1419851  34.00          R:2004
 28    317 Niessner Pola            WKS Wawel Kraków     K3003651   8000393  35.00          R:2007
 29    348 Burak Natalia            UKS Lotna Zdzieszowi O2703771            36.00          R:2004
 30    172 Gielec Julia             UKS Orientuś Łódź    E7503047   8667261  37.00          R:2005
 31    422 Dreier Anna              HKS Azymut Mochy     P5803256   8062028  38.00          R:2005
 32    646 Urban Aneta              UKS Traper Złocienie Z0602910   8650897  39.00          R:2004
 
Lista startowa wg kategorii: M10         1.8km    0m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    521 Kuźma Kacper             BKS Wataha Warszawa  W1104578   8101117   6.00          R:2010
  2    344 Zychowicz Bartosz        KS Kościelec Chrzanó K4804167    412360   7.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M12         1.9km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    337 Chodlewski Antoni        KS Kościelec Chrzanó K4803602    886343  28.00         
  2    205 Trepczyński Franciszek   UKS Orientuś Łódź    E7504220    887244  29.00          R:2009
  3    525 Michalski Tomasz         BKS Wataha Warszawa  W1103950   1986004  30.00          R:2008
  4    226 Pękal Paweł              UMKS Kwidzyn         G0304444   8201403  31.00          R:2010
  5     55 Ładomirski Szymon        MKS Paulinum Jelenia D9304737   8140609  32.00          R:2009
  6    158 Wiśniewski Adam          UKS Azymut Pabianice E7104406   8095410  33.00          R:2010
  7     25 Kociuba Wiktor           MKS MOS Wrocław      D9104002   8644895  34.00          R:2008
  8    175 Grzymkiewicz Mateusz     UKS Orientuś Łódź    E7504878    887234  35.00          R:2008
  9    106 Domagała Jakub           UKS Grom Sokolniki   E1104388   8003545  36.00          R:2008
 10    524 Maślanka Mateusz         BKS Wataha Warszawa  W1104581   1986006  37.00          R:2008
 11    213 Jankiewicz Radosław      UMKS Kwidzyn         G0303913   2067683  38.00          R:2008
 12     58 Siekański Antoni         MKS Paulinum Jelenia D9304986            39.00          R:2009
 13    627 Rawluk Alan              KOS BnO Szczecin     Z0104978   8260723  40.00          R:2008
 14    167 Ciupa Jan                UKS Orientuś Łódź    E7503926   1409366  41.00          R:2008
 15    398 Chmura Patryk            UKS Arkady Raszków   P3504994   2037825  42.00          R:2008
 16    542 Lendzioszek Leszek       KS Spójnia Warszawa  W8004736   8201266  43.00          R:2008
 17    124 Gramsz Miłosz            UKS Azymut Pabianice E7104859    339290  44.00          R:2008
 18     31 Staśkiewicz Miłosz       MKS MOS Wrocław      D9104915   2016290  45.00          R:2009
 19    424 Franc Julian Emilian     HKS Azymut Mochy     P5804640   8666002  46.00          R:2010
 20    527 Owsiak Józef             BKS Wataha Warszawa  W1104582   8110405  47.00          R:2011
 21    269 Ukleja Krzysztof         UKS Azymut 45 Gdynia G1703120   8062036  48.00          R:2008
 22    201 Siudek Krzysztof         UKS Orientuś Łódź    E7504874    887240  49.00          R:2009
 23    462 Janas Aleksander         UKS Kometa Gliwice   S2804515   8631682  50.00          R:2009
 24    214 Jędras Jakub             UMKS Kwidzyn         G0304509   8091815  51.00          R:2011
 25     52 Jończy Michał            MKS Paulinum Jelenia D9303882   8062008  52.00          R:2008
 26    136 Krawczyk Piotr           UKS Azymut Pabianice E7104606    339280  53.00          R:2008
 27     32 Stefańczak Tymon         MKS MOS Wrocław      D9104344   2067721  54.00          R:2008
 28    532 Rekowski Franciszek      BKS Wataha Warszawa  W1104991   1452902  55.00          R:2008
 29    162 Bartos Ryszard           UKS Orientuś Łódź    E7504217   1409362  56.00          R:2009
 30    288 Ślusarczyk Paweł         LKS Górzanka Nawojow K0104494            57.00          R:2009
 31     16 Pachnik Antoni           UKS Orientpark.pl Iw D0204299   1396727  58.00          R:2010
 32    534 Tufekcis Leonidas        BKS Wataha Warszawa  W1104577   1424638  59.00          R:2008
 33    217 Kisłowski Marek          UMKS Kwidzyn         G0303754   2133398  60.00          R:2008
 34     49 Górski Igor              MKS Paulinum Jelenia D9305013            61.00         
 35    634 Wróblewski Alan          KOS BnO Szczecin     Z0104981   8260729  62.00          R:2009
 36    197 Rzeńca Tomasz            UKS Orientuś Łódź    E7503712   8667269  63.00          R:2008
 37    403 Jańczak Igor             UKS Arkady Raszków   P3505000   2016193  64.00          R:2009
 38    544 Lendzioszek Roman        KS Spójnia Warszawa  W8004944    300691  65.00         
 39    142 Łubisz Łukasz            UKS Azymut Pabianice E7104402    339295  66.00          R:2009
 40     35 Tomala Maciej            MKS MOS Wrocław      D9104916   2016297  67.00          R:2009
 
Lista startowa wg kategorii: M14         2.1km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    138 Krempiński Franciszek    UKS Azymut Pabianice E7103559   8035590  50.00          R:2007
  2    235 Zaremba Adam             UMKS Kwidzyn         G0303567   8000578  51.00          R:2007
  3    350 Dammfeld Adam            UKS Lotna Zdzieszowi O2703772            52.00          R:2007
  4     39 Złotowski Michał         MKS MOS Wrocław      D9104294   2016285  53.00          R:2006
  5    558 Łącki Jakub              UKS OSiR Góra Kalwar W8103296   8062060  54.00          R:2006
  6    528 Owsiak Stanisław         BKS Wataha Warszawa  W1104364   8666061  55.00          R:2006
  7    156 Wesołowski Oskar         UKS Azymut Pabianice E7104458   2146588  56.00          R:2006
  8    111 Kowalczyk Mateusz        MKS Metalowiec Łódź  E1704328   2139264  57.00          R:2006
  9    433 Michalczak Paweł         HKS Azymut Mochy     P5803260   8666007  58.00          R:2006
 10    629 Rusinek Wojciech         KOS BnO Szczecin     Z0104786   8260725  59.00          R:2007
 11    184 Młynarczyk Maksymilian   UKS Orientuś Łódź    E7503711   1409380  60.00          R:2007
 12    161 Narożny Kacper           UKS GOK Galewice     E7304119   8664615  61.00          R:2007
 13    224 Perfikowski Paweł        UMKS Kwidzyn         G0303568   8271107  62.00          R:2007
 14    353 Kipka Mateusz            UKS Lotna Zdzieszowi O2704686            63.00          R:2007
 15     29 Kurzyp Michał            MKS MOS Wrocław      D9103271   2057139  64.00          R:2006
 16    141 Łubisz Dominik           UKS Azymut Pabianice E7104169    887224  65.00          R:2006
 17     48 Gil Szymon               MKS Paulinum Jelenia D9304741   2090693  66.00          R:2007
 18    396 Bzik Kacper              UKS Arkady Raszków   P3504796   2016197  67.00          R:2006
 19    522 Maciejewski Bartłomiej   BKS Wataha Warszawa  W1103943   8092006  68.00          R:2006
 20    287 Stolarek Piotr           LKS Górzanka Nawojow K0104815            69.00          R:2006
 21    255 Cepurdej Władysław       UKS Azymut 45 Gdynia G1704184   8666003  70.00          R:2006
 22    389 Zieliński Tomasz         KS Hades Poznań      P0203701   8000841  71.00          R:2007
 23    570 Chachurski Mieszko       UNTS Warszawa        W8704193   8291207  72.00          R:2007
 24    121 Durma Jerzy              UKS Azymut Pabianice E7104457    887245  73.00          R:2006
 25    225 Pękal Mikołaj            UMKS Kwidzyn         G0303569   8664842  74.00          R:2007
 26    359 Łukasik Szymon           UKS Lotna Zdzieszowi O2704687            75.00          R:2007
 27     34 Świderski Ignacy         MKS MOS Wrocław      D9104649   2057136  76.00          R:2007
 28    339 Klakla Kacper            KS Kościelec Chrzanó K4803608    435240  77.00         
 29    439 Murawski Rafał           HKS Azymut Mochy     P5803578   8517304  78.00          R:2007
 30    620 Koziak Michał            KOS BnO Szczecin     Z0104934   8260720  79.00          R:2007
 31    206 Ziółkiewicz Jan          UKS Orientuś Łódź    E7503932    887246  80.00          R:2007
 32      7 Dwojak Gracjan           UKS Orientpark.pl Iw D0204123   2025008  81.00          R:2006
 33    129 Kielnierowski Wojciech   UKS Azymut Pabianice E7104105   2146554  82.00          R:2006
 34    395 Bartczak Jonasz          UKS Arkady Raszków   P3505001   2016200  83.00          R:2007
 35    529 Pachucki Tymoteusz       BKS Wataha Warszawa  W1104395   1986007  84.00          R:2007
 36    232 Rygielski Wiktor         UMKS Kwidzyn         G0303570   8666001  85.00          R:2007
 37    365 Woźniak Wojciech         UKS Lotna Zdzieszowi O2704788            86.00          R:2007
 38     28 Kurdziel Szymon          MKS MOS Wrocław      D9104293   2016289  87.00          R:2006
 39    152 Sztranek Maciej          UKS Azymut Pabianice E7103562   2043890  88.00          R:2006
 40    537 Bonat Karol              KS Spójnia Warszawa  W80         412015  89.00         
 41    443 Wyrwa Tobiasz            HKS Azymut Mochy     P5803865   8636186  90.00          R:2007
 42     43 Domagała Kacper          MKS Paulinum Jelenia D9304486   2146623  91.00          R:2006
 43    618 Kotkowiak Bartosz        KOS BnO Szczecin     Z0103664   8383222  92.00          R:2006
 44    413 Król Jan                 UKS Arkady Raszków   P3504030    553467  93.00          R:2007
 45    202 Słomczyński Filip        UKS Orientuś Łódź    E7503765    887243  94.00          R:2007
 46    533 Stopczyński Bartosz      BKS Wataha Warszawa  W1104093   8220606  95.00          R:2006
 47    279 Migacz Dawid             LKS Górzanka Nawojow K0104495            96.00          R:2007
 48    260 Kilichowski Kacper       UKS Azymut 45 Gdynia G1704126   8062034  97.00          R:2006
 49    159 Wiśniewski Jakub         UKS Azymut Pabianice E7103879   8281100  98.00          R:2007
 50    210 Droń Wiktor              UMKS Kwidzyn         G0303764   8070528  99.00          R:2007
 51    347 Burak Łukasz             UKS Lotna Zdzieszowi O2704685           100.00          R:2006
 52     36 Wodzicki Filip           MKS MOS Wrocław      D9104646   7000498 101.00          R:2007
 
Lista startowa wg kategorii: M16         2.6km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    405 Kaczocha Mikołaj         UKS Arkady Raszków   P3503860   2016206  68.00          R:2005
  2     18 Pachnik Jędrzej          UKS Orientpark.pl Iw D0203073   8000568  69.00          R:2006
  3    510 Wąsiewicz Jerzy          Stowarzyszenie Team  W0804079   8050202  70.00          R:2005
  4    563 Majowski Jan             UKS OSiR Góra Kalwar W8103502   8062061  71.00          R:2005
  5    321 Pisarek Kordian          WKS Wawel Kraków     K3004263   8000585  72.00          R:2006
  6    623 Kwiatkowski Olaf         KOS BnO Szczecin     Z0103968   8050605  73.00          R:2005
  7    238 Bielecki Michał          UKS Siódemka Rumia   G1402855    895238  74.00          R:2004
  8    538 Janowski Filip           KS Spójnia Warszawa  W8003506    888966  75.00         
  9    182 Lisiak Adam              UKS Orientuś Łódź    E7503049   8667264  76.00          R:2005
 10    221 Muller Wiktor            UMKS Kwidzyn         G0302578   8040409  77.00          R:2004
 11    467 Marszałek Patryk         UKS Kometa Gliwice   S2803823   8631676  78.00          R:2005
 12    554 Górski Patryk            UKS OSiR Góra Kalwar W8104541   2033042  79.00          R:2004
 13    600 Wójtowicz Krzysztof      UNTS Warszawa        W8703174   8040213  80.00          R:2004
 14    335 Żesławski Jakub          WKS Wawel Kraków     K3003201   8073201  81.00          R:2005
 15    614 Czyński Miłosz           KOS BnO Szczecin     Z0103443   8260718  82.00          R:2004
 16    107 Hryciuk Mikołaj          UKS Grom Sokolniki   E1103836   2086649  83.00          R:2005
 17    149 Sieroń Karol             UKS Azymut Pabianice E7104404   8000598  84.00          R:2005
 18    551 Dąbrowski Karol          UKS OSiR Góra Kalwar W8103907   1419863  85.00          R:2005
 19    334 Wójcik Paweł             WKS Wawel Kraków     K3002991   8664651  86.00          R:2005
 20    628 Rawluk Patryk            KOS BnO Szczecin     Z0104979   8260724  87.00          R:2004
 21    102 Ważny Artur              WKS Śląsk Wrocław    D9504011   8062043  88.00          R:2005
 22    564 Podworski Kacper         UKS OSiR Góra Kalwar W8102780   8181204  89.00          R:2005
 23    596 Wołek Stanisław          UNTS Warszawa        W8703557   8000845  90.00          R:2004
 24    336 Żesławski Mateusz        WKS Wawel Kraków     K3003200   8043200  91.00          R:2004
 25    619 Kotkowiak Piotr          KOS BnO Szczecin     Z0103665   9201342  92.00          R:2004