Klubowe Mistrzostwa Polski 2020
Weteranów
w biegu na orientację

Kategoria: K35

klub Kategoria Kategoria klasyk Nazwisko Imię nr lic. rok ur chip sprint klasyk uwagi
BKS Wataha, Warszawa K35 Kuźma Elżbieta 4579 1984 8010284 tak tak
KOS BnO, Szczecin K35 Alabrudzińska Agnieszka 3743 1985 8260717 tak tak
KU AZS WAT, Warszawa K35 Kopytko Małgorzata 4907 1982 8667181 tak tak
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa K35 Śliwczyńska Ilona 2347 1978 8121278 tak tak
UKS Azymut 45 Gdynia K35 Rasczupkina Nina 4181 1984 8062020 tak tak
UKS Orientuś, Łódź K35 Komsa Małgorzata 366 1984 8667277 tak tak
UKS OSiR, Góra Kalwaria K35 Machowska- Łącka Magdalena 3908 1983 1422870 tak tak
UKS Siódemka Rumia K35 Porzycz Agnieszka 1626 1984 7191901 tak tak
WKS Wawel, Kraków K35 Gawron Katarzyna 4680 1982 2077837 tak tak

Kategoria: K40

klub Kategoria Kategoria klasyk Nazwisko Imię nr lic. rok ur chip sprint klasyk uwagi
BKS Wataha, Warszawa K40 Zeler Maja 4992 1978 1452901 tak tak
HKS Azymut, Mochy K40 Golinowska Elżbieta 3675 1980 8636518 tak tak
KS Hades, Poznań K40 Bultrowicz Agnieszka 944 1977 8000826 nie tak
KS Hades, Poznań K40 Zbroja-Nowak Justyna 915 1980 8000828 nie tak
UKS Azymut 45 Gdynia K40 Ukleja Ewa 3714 1980 8062033 tak tak
UKS Kometa, Gliwice K40 Janas Irena 4514 1977 8631695 tak tak
UMKS, Kwidzyn K40 Pabian Patrycja 4188 1980 1413980 tak tak
UNTS, Warszawa K40 Biolik Agnieszka 2178 1977 8197778 tak tak
WKS Wawel, Kraków K40 Olejnik Ewa 4120 1976 8650888 tak tak
WKS Wawel, Kraków K40 Słońska Bogusława 3655 1976 1414200 tak tak

Kategoria: K45

klub Kategoria Kategoria klasyk Nazwisko Imię nr lic. rok ur chip sprint klasyk uwagi
BKS Wataha, Warszawa K45 Daniluk Karina 3159 1972 8110672 tak nie
HKS Azymut, Mochy K45 Murawska Ewa 1973 8666008 tak tak brak licencji
KS Hades, Poznań K45 Filipiak Agnieszka 4413 1975 2067831 tak tak
MKS Metalowiec, Łódź K45 Wojtczak- Luter Anna 3220 1973 2057149 tak tak
UKS Azymut, Pabianice K45 Konc Katarzyna 2953 1975 7204651 tak tak
UKS Azymut, Pabianice K45 Sztranek Iwona 4826 1974 887216 tak tak
UKS Kometa, Gliwice K45 Polewka Beata 2460 1971 8517350 tak tak
UMKS, Kwidzyn K45 Kędzior Katarzyna 4177 1975 1408883 tak tak
UMKS, Kwidzyn K45 Roszak Maja 4192 1975 8000574 tak tak
UNTS, Warszawa K45 Mianowska Dorota 2405 1974 8000838 tak nie
UNTS, Warszawa K45 Nitsch Joanna 2407 1973 2043896 tak tak
WKS Śląsk, Wrocław K45 Dura Magdalena 1137 1971 501432 nie tak
WKS Wawel, Kraków K45 Etterle-Biederman Lilianna 823 1973 886342 tak tak
WKS Wawel, Kraków K45 Lamparska Iwona 4272 1973 8650892 tak tak

Kategoria: K50

klub Kategoria Kategoria klasyk Nazwisko Imię nr lic. rok ur chip sprint klasyk uwagi
CX80 Kalisz K50 Nadera Agata 5003 8645189 tak tak
HKS Azymut, Mochy K50 Nowak Barbara 1222 1970 8516404 tak tak
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa K50 Bogucka-Jaroszek Anna 2245 1970 607807 tak nie
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa K50 Górnicka-Antonowicz Anna 91 8240668 tak tak
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa K50 Trykozko Urszula 2691 1969 8072469 tak tak
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa K50 Wąsiewicz Marzena 4080 1970 8051070 tak tak
UKS Azymut 45 Gdynia K50 Witkowska Izabela 238 1970 8517348 tak tak
UNTS, Warszawa K50 Wołek Ewa 1208 1968 8655942 tak tak
UNTS, Warszawa K50 Wołek Małgorzata 3556 1966 8340034 tak tak
UNTS, Warszawa K50 Wołowczyk Mariola 112 1968 8000847 tak tak
WKS Grunwald, Poznań K50 Hornik Alicja 1296 1963 1394892 tak tak
WKS Śląsk, Wrocław K50 Kurzyp Anna 4745 1968 8007376 tak tak
WKS Wawel, Kraków K50 Bugaj Teresa 3313 1968 8000390 tak tak
WKS Wawel, Kraków K50 Dyzio Anna 3433 1968 2074452 tak tak
WKS Wawel, Kraków K50 Topór Monika 3372 1970 8010864 nie tak

Kategoria: K55

klub Kategoria Kategoria klasyk Nazwisko Imię nr lic. rok ur chip sprint klasyk uwagi
UNTS, Warszawa K55 Parfianowicz Joanna 100 1964 8000842 tak tak

Kategoria: K60

klub Kategoria Kategoria klasyk Nazwisko Imię nr lic. rok ur chip sprint klasyk uwagi
KU AZS WAT, Warszawa K60 Krochmal Małgorzata 75 1958 8080258 tak tak
UKS Kometa, Gliwice K60 Wysocka Jolanta 2181 1956 8629803 tak tak

Kategoria: K65

klub Kategoria Kategoria klasyk Nazwisko Imię nr lic. rok ur chip sprint klasyk uwagi
BKS Wataha, Warszawa K65 Galicz Krystyna 3142 1951 1951826 tak tak

Kategoria: M35

klub Kategoria Kategoria klasyk Nazwisko Imię nr lic. rok ur chip sprint klasyk uwagi
KS Spójnia, Warszawa M35 Lendzioszek Michał 4945 300678 tak tak
KS Spójnia, Warszawa M35 Patejko Przemysław 530 8090606 tak tak
KU AZS WAT, Warszawa M35 Łoniewski Grzegorz 2852 1982 8230882 tak tak
KU AZS WAT, Warszawa M35 Sokalski Dariusz 715 1984 8667186 tak tak
OK! Sport, Warszawa M35 Drągowski Piotr 687 1982 8426644 nie tak
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa M35 Jaskuła Kornel 2685 1984 1409321 tak tak
UKS Azymut, Pabianice M35 Łubis Michał 2657 1985 8026570 tak tak
UKS Azymut, Pabianice M35 Pabich Tomasz 331 1982 8649635 tak tak
UKS OSiR, Góra Kalwaria M35 Łącki Łukasz 1673 1982 8062059 tak tak
UMKS, Kwidzyn M35 From Piotr 4856 1983 8091814 tak tak
UMKS, Kwidzyn M35 Jędras Przemysław 3694 1981 2067686 tak tak
UNTS, Warszawa M35 Lesisz Kamil 3904 1984 8150384 tak tak
WKS Śląsk, Wrocław M35 Honhalskyi Andrii 4806 1985 8007382 tak nie
WKS Śląsk, Wrocław M35 Majasow Kostiantyn 1406 1983 8645187 tak tak

Kategoria: M40

klub Kategoria Kategoria klasyk Nazwisko Imię nr lic. rok ur chip sprint klasyk uwagi
BKS Wataha, Warszawa M40 Maciejewski Mikołaj 3944 1976 8300176 tak tak
KU AZS WAT, Warszawa M40 Kociuba Marek 4985 1980 8010869 tak tak
LKS Górzanka, Nawojowa Góra M40 Kaczmarski Paweł 4317 1980 8200108 tak tak
LUKS Azymek Zdzieszowice M40 Lippa Grzegorz 1620 1978 tak nie
MKS Paulinum, Jelenia Góra M40 Dutkiewicz Damian 1279 1977 8040477 tak tak
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa M40 Dopierała Piotr 2350 1978 2067849 tak tak
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa M40 Mioduszewski Mateusz 3970 1976 7207195 tak tak
UKS Arkady, Raszków M40 Król Adam 4715 1980 8102673 tak tak
UKS Azymut 45 Gdynia M40 Ciećwierz Sławomir 4338 1979 8270379 tak tak
UKS Azymut, Pabianice M40 Krempiński Piotr 2652 1976 8002652 tak tak
UKS Azymut, Pabianice M40 Tkaczuk Tomasz 3253 1979 8160579 tak tak
UKS Grom, Sokolniki M40 Domagała Andrzej 4573 1980 2086645 tak tak
UKS Orientuś, Łódź M40 Nowak Paweł 3930 1977 8667272 tak tak
UKS Orientuś, Łódź M40 Siudek Konrad 4873 1977 8667268 tak tak
UKS Siódemka Rumia M40 Suchenia Piotr 4990 1980 1000028 nie tak
UKS Traper, Złocieniec M40 Duda Tomasz 4529 1976 tak tak
UKS Traper, Złocieniec M40 Fiedorowicz Szczepan 2906 1976 1997225 tak tak
UKS Traper, Złocieniec M40 Włodarczyk Łukasz 3889 1980 8004603 tak tak
UMKS, Kwidzyn M40 Droń Grzegorz 4351 1979 2133395 tak tak
UNTS, Warszawa M40 Biolik Grzegorz 2177 1976 8210276 tak tak
WKS Śląsk, Wrocław M40 Bąk Piotr 5005 1978 8062040 tak tak
WKS Śląsk, Wrocław M40 Ciesiółka Sebastian 1112 9751124 tak nie
WKS Śląsk, Wrocław M40 Ciszek Marcin 1330 1976 8654383 tak tak
WKS Śląsk, Wrocław M40 Cych Piotr 718 1968 8091968 tak tak
WKS Śląsk, Wrocław M40 Gmur Karol 1237 1976 8664977 tak tak
WKS Śląsk, Wrocław M40 Hajdas Przemysław 1717 1980 8007386 tak tak
WKS Śląsk, Wrocław M40 Pyra Bartłomiej 1716 1979 886319 tak tak

Kategoria: M45

klub Kategoria Kategoria klasyk Nazwisko Imię nr lic. rok ur chip sprint klasyk uwagi
BKS Wataha, Warszawa M45 Doliński Grzegorz 3143 1972 8090572 tak tak
HKS Azymut, Mochy M45 Mol Krzysztof 2866 1975 8636515 tak tak
HKS Azymut, Mochy M45 Murawski Piotr 3588 1973 8062023 tak tak
Indywidualni Zachodniopomorskie M45 Dobiecki Artur 3661 1973 9201351 tak tak
KOS BnO, Szczecin M45 Sadzikowski Andrzej 3672 1971 8260727 tak tak
KS Hades, Poznań M45 Filipiak Marek 4414 1973 8000830 tak tak
KS Hades, Poznań M45 Nowak Remigiusz 907 1972 8000833 nie tak
LKS Górzanka, Nawojowa Góra M45 Dzik Mirosław 1195 1971 428768 tak tak
MKS Paulinum, Jelenia Góra M45 Jończy Daniel 1298 1975 8020375 tak tak
OK! Sport, Warszawa M45 Kosicki Tomasz 1522 1971 1412342 tak tak
OK! Sport, Warszawa M45 Krasuski Marcin 2688 1972 8060972 tak tak
OK! Sport, Warszawa M45 Sędłak Krystian 1130 1973 887220 tak tak
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa M45 Benesz Rafał 3753 1975 tak tak
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa M45 Waluga Ireneusz 2692 1974 8030173 tak tak
UKS Arkady, Raszków M45 Chmura Jarosław 4995 1971 895239 tak tak
UKS Grom, Sokolniki M45 Krzyżostanek Jarosław 2547 1973 8050888 tak tak
UKS Kometa, Gliwice M45 Janas Sebastian 4512 1974 8631691 tak tak
UKS Kometa, Gliwice M45 Polewka Tomasz 301 1973 8516950 tak tak
UKS Orientuś, Łódź M45 Ledzion Grzegorz 4657 1971 8667275 tak tak
UKS Orientuś, Łódź M45 Lisiak Paweł 3251 1974 8667273 tak tak
UKS Orientuś, Łódź M45 Słomczyński Robert 3001 1972 8667267 tak tak
UKS Reflex, Rybnik M45 Porada Robert 2084 1972 8200899 nie tak
UKS Siódemka, Rumia M45 Borzyszkowski Jacek 3307 1974 8635800 tak tak
UKS Siódemka, Rumia M45 Porzycz Janusz 232 1973 8000588 nie tak
UNTS, Warszawa M45 Mianowski Rafał 2068 1973 8270873 tak tak
UNTS, Warszawa M45 Nitsch Tomasz 1093 1971 8022971 tak tak
WKS Śląsk, Wrocław M45 Becmer Dariusz 2148 1971 8655945 tak tak
WKS Śląsk, Wrocław M45 Sobczyński Kalikst 717 1971 8100101 tak tak
WKS Wawel, Kraków M45 Biederman Paweł 1390 1971 887009 tak tak
WKS Wawel, Kraków M45 Czapla Przemysław 2933 1974 8281274 tak tak
WKS Wawel, Kraków M45 Moszkowicz Paweł 826 1967 8180667 tak tak
WKS Wawel, Kraków M45 Wójcik Grzegorz 3195 1974 8158815 tak tak

Kategoria: M50

klub Kategoria Kategoria klasyk Nazwisko Imię nr lic. rok ur chip sprint klasyk uwagi
CX80 Kalisz M50 Nadera Dariusz 5002 8660388 tak tak
Indywidualny Mazowsze M50 Urbaniak Krzysztof 522 1967 8640904 tak tak
KOS BnO, Szczecin M50 Płytnik Stanisław 3670 1966 8260722 tak tak
KS Hades, Poznań M50 Klasa Tomasz 3730 1966 1966423 tak tak
KS Hades, Poznań M50 Zieliński Paweł 913 1968 8000840 tak tak
LKS Górzanka, Nawojowa Góra M50 Skorupa Mariusz 1004 1970 1419852 tak tak
MKS Metalowiec, Łódź M50 Deszcz Stanisław 2638 1970 2057148 tak tak
MKS Paulinum, Jelenia Góra M50 Szarlik Przemysław 4905 1970 2007554 tak tak
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa M50 Krasuski Bartłomiej 2210 1970 8040670 tak tak
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa M50 Mossakowski Przemysław 1758 1960 8091816 tak tak
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa M50 Wąsiewicz Piotr 4081 1970 8070620 tak tak
UKS Azymut 45 Gdynia M50 Pesta Adam 2857 1969 8518348 tak tak
UKS Azymut 45 Gdynia M50 Witkowski Adam 158 1970 8516948 tak tak
UKS Azymut, Pabianice M50 Sztranek Paweł 4827 1970 1407621 tak tak
UKS Orientpark.pl, Iwiny M50 Pachnik Dariusz 706 1969 8170969 tak tak
UKS Orientuś, Łódź M50 Rzeńca Piotr 2438 1970 7200163 tak tak
UMKS, Kwidzyn M50 Muller Tomasz 2577 1968 8230568 tak tak
UNTS, Warszawa M50 Michalak Tomasz 2981 1969 8180169 tak tak
UNTS, Warszawa M50 Staszak Artur 2013 1970 8123777 tak tak
WKS Śląsk, Wrocław M50 Mazurek Piotr 4453 1970 8062046 tak tak
WKS Śląsk, Wrocław M50 Widziewicz Remigiusz 1064 1966 8650820 tak tak
WKS Wawel, Kraków M50 Forystek Józef 2080 1966 8180366 tak tak
WKS Wawel, Kraków M50 Pisarek Piotr 4588 1969 8002651 tak tak
WKS Wawel, Kraków M50 Słoński Marek 3192 1969 8172888 tak tak

Kategoria: M55

klub Kategoria Kategoria klasyk Nazwisko Imię nr lic. rok ur chip sprint klasyk uwagi
KS Spójnia, Warszawa M55 Janowski Piotr 1527 8080305 tak tak
KU AZS WAT, Warszawa M55 Chachurski Ryszard 65 1963 8020163 tak tak
LKS Górzanka, Nawojowa Góra M55 Moniak Andrzej 4326 1965 tak tak
UKS Arkady, Raszków M55 Dutkowski Adam 780 1963 505099 tak tak
UKS Azymut, Pabianice M55 Kłos Józef 682 1963 346001 tak tak
UKS Orientuś, Łódź M55 Młynarczyk Piotr 3294 1964 8150264 tak tak
UKS Orientuś, Łódź M55 Ziółkiewicz Krzysztof 3986 1965 8667265 tak tak
UNTS, Warszawa M55 Wołek Andrzej 3555 1964 8200600 tak tak
UNTS, Warszawa M55 Wołowczyk Marek 113 1963 8000836 tak tak
WKS Wawel, Kraków M55 Dyzio Włodzimierz 1533 1961 8650900 tak tak
WKS Wawel, Kraków M55 Niessner Piotr 2725 1963 8200663 tak tak

Kategoria: M60

klub Kategoria Kategoria klasyk Nazwisko Imię nr lic. rok ur chip sprint klasyk uwagi
HKS Azymut, Mochy M60 Galla Andrzej 1230 1959 8666009 tak nie
KS Artemis, Wrocław M60 Pietrusiński Marek 1323 1956 2035173 tak tak
KS Kościelec Chranów M60 Kryjomski Jerzy 963 886350 tak tak
KS Spójnia, Warszawa M60 Krochmal Andrzej 528 8040156 tak tak
KU AZS WAT, Warszawa M60 Krochmal Grzegorz 76 1959 8280359 tak tak
LKS Górzanka, Nawojowa Góra M60 Kret Jacek 3723 1957 8003546 tak tak
MKS Metalowiec, Łódź M60 Mazurek Krzysztof 1982 1957 2146647 tak tak
MKS Metalowiec, Łódź M60 Wierciński Piotr 1105 1956 8000382 tak nie
OK! Sport, Warszawa M60 Drągowski Robert 690 1959 8116717 nie tak
UKS Azymut 45 Gdynia M60 Andrzejewski Leszek 1624 1959 8664840 tak tak
UKS Azymut 45 Gdynia M60 Cepurdej Oleksandr 4180 1958 8664839 tak tak
UKS Azymut 45 Gdynia M60 Chułek Aleksander 547 1956 8201410 tak tak
UKS OSiR, Góra Kalwaria M60 Machowski Władysław 482 1959 2086529 tak tak
UMKS, Kwidzyn M60 Mądrzyński Zbigniew 2885 1956 8000573 tak tak

Kategoria: M65

klub Kategoria Kategoria klasyk Nazwisko Imię nr lic. rok ur chip sprint klasyk uwagi
Indywidualny Mazowsze M65 Olbrycht Janusz 228 1955 886663 tak tak
UKS Kometa, Gliwice M65 Wysocki Andrzej 2697 1951 8631667 tak tak
UKS Orientuś, Łódź M65 Paszyński Józef 383 1953 8010866 tak tak
UKS Siódemka, Rumia M65 Król Benedykt 1562 1953 910131 nie tak
UNTS, Warszawa M65 Parfianowicz Ludomir 101 1955 8660491 tak tak
WKS Śląsk, Wrocław M65 Guga Romuald 716 1955 8006972 tak tak

Kategoria: M70

klub Kategoria Kategoria klasyk Nazwisko Imię nr lic. rok ur chip sprint klasyk uwagi
KOS BnO, Szczecin M70 Wollenberg Bernd 5007 1948 8088081 tak tak
KOS BnO, Szczecin M70 Wołochowicz Władysław 886 1947 8260728 tak tak
KS Artemis, Wrocław M70 Gliński Henryk 1324 1950 305974 tak tak
KS Spójnia, Warszawa M70 Janowski Konrad 525 9080017 tak tak
KS Spójnia, Warszawa M70 Patejko Tadeusz 521 8120748 tak tak
KU AZS WAT, Warszawa M70 Łapanowski Jacenty 190 1950 8672019 tak tak
MKS Paulinum, Jelenia Góra M70 Bogulak Adam 1299 1948 2053630 tak tak
OK! Sport, Warszawa M70 Trzpil Lech 691 412312 nie tak
PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki M70 Kmieciński Józef 69 1947 8000572 tak tak
PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki M70 Wasilewski Stanisław 1168 1946 8626617 tak tak
WKS Grunwald, Poznań M70 Bartkowiak Edward 925 1948 412412 tak tak
WKS Grunwald, Poznań M70 Faltyński Władysław 911 1949 249926 tak tak
WKS Wawel, Kraków M70 Kruczek Stanisław 830 1948 54021 tak tak

Kategoria: M75

klub Kategoria Kategoria klasyk Nazwisko Imię nr lic. rok ur chip sprint klasyk uwagi
indywidualny Dolnośląskie M75 Pietkiewicz Waldemar 1084 1943 2023855 tak tak
LKS Górzanka, Nawojowa Góra M75 Wronicz Zygmunt 4970 1944 tak tak
UMKS, Kwidzyn M75 Pokora Edward 1503 1944 412004 tak tak

Kategoria: M80

klub Kategoria Kategoria klasyk Nazwisko Imię nr lic. rok ur chip sprint klasyk uwagi
WKS Śląsk, Wrocław M80 Dura Kazimierz 720 1939 54119 tak tak

Kategoria: M90

klub Kategoria Kategoria klasyk Nazwisko Imię nr lic. rok ur chip sprint klasyk uwagi
KS Spójnia, Warszawa M90 Wysocki Stanisław 523 881580 tak tak