Klubowe Mistrzostwa Polski 2020
Seniorów
w biegu na orientację

Kategoria: K18

klub Kategoria Kategoria klasyk Nazwisko Imię nr lic. rok ur chip sprint klasyk uwagi
BKS Wataha, Warszawa K18 Dolińska Zuzanna 2748 2003 7060403 tak tak
BKS Wataha, Warszawa K18 Wrześniak Zofia 3152 2003 1986002 tak tak
KOS BnO, Szczecin K18 Sadzikowska Magdalena 3453 2003 8260726 tak tak
KS Hades, Poznań K18 Filipiak Adrianna 4153 2003 8000831 tak tak
LKS Górzanka, Nawojowa Góra K18 Moniak Zofia 4709 2003 tak tak
LUKS Azymek Zdzieszowice K18 Ogrodnik Magdalena 3478 2003 tak nie
UKS Arkady, Raszków K18 Ziętek Aleksandra 3055 2003 2016210 nie tak
UKS Azymut 45 Gdynia K18 Cepurdej Nina 4182 2003 8667603 tak tak
UKS Azymut 45 Gdynia K18 Pesta Anna 2741 2003 8656100 tak tak
UKS Azymut, Dębów K18 Leśnicka Agnieszka 2611 2002 8008007 tak tak
UKS Azymut, Dębów K18 Orzechowska Aleksandra 4057 2003 8636600 tak tak
UKS Azymut, Pabianice K18 Grochowalska Alicja 4604 2003 2146573 tak tak
UKS Azymut, Pabianice K18 Kalisz Kaja 4601 2002 553469 tak tak
UKS Azymut, Pabianice K18 Krempińska Julia 2651 2003 8640908 tak tak
UKS Kometa, Gliwice K18 Pogoda Kinga 2490 2002 8631688 tak tak
UKS Kometa, Gliwice K18 Sobel Natalia 2491 2002 tak tak
UKS Orientuś, Łódź K18 Block Amelia 2132 2002 8640928 tak tak
UKS Orientuś, Łódź K18 Doreń Wiktoria 3854 2003 8646297 tak tak
UKS Orientuś, Łódź K18 Gielec Zuzanna 3046 2002 8640927 tak tak
UKS Orientuś, Łódź K18 Średnia Siudek Agnieszka 4869 2003 886662 tak tak
UKS Traper, Złocieniec K18 Kmieć Zuzanna 2576 2003 9202028 tak tak
UMKS, Kwidzyn K18 Pudlis Natalia 2623 2002 2067687 tak tak
UNTS, Warszawa K18 Chabiera Lena 2391 2003 8444999 tak tak
UNTS, Warszawa K18 Nitsch Aleksandra 2409 2003 8280803 tak tak
WKS Śląsk, Wrocław K18 Mazurek Joanna 2222 2003 8650390 tak tak
WKS Śląsk, Wrocław K18 Sudoł Hanna 3491 2003 8650388 tak tak
WKS Wawel, Kraków K18 Słońska Zofia 3191 2002 8120514 tak tak
WKS Wawel, Kraków K18 Wójcik Natalia 2992 2002 8650889 tak tak

Kategoria: K20

klub Kategoria Kategoria klasyk Nazwisko Imię nr lic. rok ur chip sprint klasyk uwagi
LKS Górzanka, Nawojowa Góra K20 Pudełek Michalina 3999 2000 8000305 tak tak
LUKS Azymek Zdzieszowice K20 Łakomska Aleksandra 3474 2001 tak nie
OK! Sport, Warszawa K20 Olszanka Gabriela 2427 2001 8220701 tak tak
PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki K20 Filipczak Natalia 1927 2000 8640914 tak tak
UKS Arkady, Raszków K20 Niezgódka Dominika 2504 2001 2016206 tak nie
UKS Siódemka, Rumia K20 Bielecka Aleksandra 2163 2000 8650814 tak tak
UNTS, Warszawa K20 Głowacz Julia 2754 2000 9200095 tak tak
UNTS, Warszawa K20 Mianowska Julia 2096 2001 8221001 tak tak
WKS Śląsk, Wrocław K20 Ciesiółka Katarzyna 1827 2000 8645192 tak tak
WKS Śląsk, Wrocław K20 Ciura Aleksandra 3696 2001 8661597 tak tak
WKS Śląsk, Wrocław K20 Mazurek Agnieszka 2223 2001 8645191 tak tak
WKS Śląsk, Wrocław K20 Widziewicz Aleksandra 2224 2001 8007385 tak tak
WKS Wawel, Kraków K20 Bączek Małgorzata 4014 2001 8636995 tak nie
WKS Wawel, Kraków K20 Biederman Adrianna 1509 2000 8120200 tak tak
WKS Wawel, Kraków K20 Garbacik Maja 1585 2000 8640909 tak tak
WKS Wawel, Kraków K20 Topór Magdalena 2935 2001 8650894 tak tak

Kategoria: K21

klub Kategoria Kategoria klasyk Nazwisko Imię nr lic. rok ur chip sprint klasyk uwagi
BKS Wataha, Warszawa K21 Pakulska Mieczysława 4925 1986 1986005 tak tak
HKS Azymut, Mochy K21 Durzyńska Katarzyna 3584 1992 8636511 tak tak
HKS Azymut, Mochy K21 Jakubowska Monika 4044 1991 8636520 tak tak
KS Spójnia, Warszawa K21 Patejko Patrycja 542 8463612 tak nie
KU AZS WAT, Warszawa K21 Turczyńska Alicja 4971 1997 8664974 tak tak
LKS Górzanka, Nawojowa Góra K21 Dzik Justyna 2065 1997 428767 tak tak
MKS Metalowiec, Łódź K21 Wiercińska Anna 2670 1988 8000384 tak nie
OK! Sport, Warszawa K21 Ślusarczyk Katarzyna 3480 1989 8636522 tak tak
PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki K21 Wańczyk Zuzanna 1664 1997 1396729 tak tak
PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki K21 Wicha Iwona 485 1987 8004850 tak tak
UKS Azymut, Pabianice K21 Biniecka Małgorzata 339 1987 505002 tak tak
UKS Azymut, Pabianice K21 Pabich Maria 330 1982 8033071 tak tak
UKS DĄB LESZNO K21 Kaczmarek Anna 4234 1986 8121986 tak tak
UKS Orientuś, Łódź K21 Ewiak - Paszyńska Alicja 363 1987 8625543 tak tak
UKS Orientuś, Łódź K21 Filipowska Aleksandra 1448 1998 8667278 tak tak
UKS Orientuś, Łódź K21 Grzymkiewicz Liliana 1987 7110588 tak tak brak licencji
UKS Orientuś, Łódź K21 Gwóźdź Ewa 384 1990 8667266 tak tak
UKS Orientuś, Łódź K21 Olejnik Agata 376 1994 8646294 tak tak
UKS OSiR, Góra Kalwaria K21 Machowska-Krupa Weronika 483 1986 886315 tak tak
UKS Siódemka, Rumia K21 Dawidowska Natalia 2202 1999 8650816 tak tak
UKS Siódemka, Rumia K21 Kreft Oliwia 2203 1999 1410953 tak tak
UKS Siódemka, Rumia K21 Miśkiewicz Martyna 2434 1989 8660530 tak tak
UNTS, Warszawa K21 Fortuniak Weronika 2836 1998 8646293 tak tak
UNTS, Warszawa K21 Marchuk Wioletta 2019 1991 886681 tak tak
UNTS, Warszawa K21 Polishchuk Mariya 1962 1994 8444924 tak tak
WKS Grunwald, Poznań K21 Gorczyca Maria 2971 1997 2067844 tak tak
WKS Grunwald, Poznań K21 Hornik Aleksandra 1524 1996 8645196 tak tak
WKS Grunwald, Poznań K21 Matyba Anna 1569 1996 887091 tak tak
WKS Grunwald, Poznań K21 Wiśniewska Hanna 724 1990 8640913 tak tak
WKS Śląsk, Wrocław K21 Cych Agnieszka 2099 1999 8650821 tak tak
WKS Śląsk, Wrocław K21 Cych Weronika 1586 1996 8640917 tak nie
WKS Śląsk, Wrocław K21 Honhalska Olha 4807 1997 8007383 tak tak
WKS Śląsk, Wrocław K21 Lubak Kamila 943 1991 8654381 tak tak
WKS Wawel, Kraków K21 Wicha Małgorzata 484 1991 8625548 tak tak

Kategoria: M18

klub Kategoria Kategoria klasyk Nazwisko Imię nr lic. rok ur chip sprint klasyk uwagi
BKS Wataha, Warszawa M18 Nowakowski Maciej 3150 2002 1986001 tak tak
KOS BnO, Szczecin M18 Grzegorczyk Mateusz 3447 2002 8260719 tak tak
KOS BnO, Szczecin M18 Kondys Jakub 3663 2002 8260721 tak tak
KOS BnO, Szczecin M18 Kula Mateusz 3666 2003 8636996 tak tak
LKS Górzanka, Nawojowa Góra M18 Pudełek Błażej 3852 2002 8220402 tak tak
LUKS Azymek Zdzieszowice M18 Sikorski Marcin 3475 2002 tak nie
MKS Paulinum, Jelenia Góra M18 Jończy Jakub 3104 2003 8071103 tak tak
MKS Paulinum, Jelenia Góra M18 Sobiński Adrian 3868 2003 8000577 tak tak
MKS Paulinum, Jelenia Góra M18 Zaleski Jakub 3103 2003 2053614 tak tak
UKS Arkady, Raszków M18 Michalak Hubert 2705 2002 8201795 tak nie
UKS Azymut 45 Gdynia M18 Nowak Grzegorz 2370 2003 8656096 tak tak
UKS Azymut 45 Gdynia M18 Porzycz Grzegorz 2741 2002 8656099 tak tak
UKS Azymut, Pabianice M18 Andrzejczak Maciej 2192 2002 887252 tak tak
UKS Azymut, Pabianice M18 Sztranek Jan 2653 2003 8002653 tak tak
UKS Orientuś, Łódź M18 Bartos Zbigniew 2127 2003 8656097 tak tak
UKS Orientuś, Łódź M18 Kulesza Igor 4098 2003 8667276 tak tak
UKS Orientuś, Łódź M18 Ledzion Piotr 4111 2003 8667274 tak tak
UKS Orientuś, Łódź M18 Nowak Michał 3929 2003 8646295 tak tak
UKS Orientuś, Łódź M18 Pachnik Stanisław 4297 2003 8632433 tak tak
UKS Orientuś, Łódź M18 Słomczyński Ignacy 2837 2003 8646292 tak tak
UKS Traper, Złocieniec M18 Smyk Bartosz 2159 2002 tak tak
UMKS, Kwidzyn M18 Gąsior Rafał 3361 2002 8000579 tak tak
UNTS, Warszawa M18 Olszewski Bartłomiej 2572 2002 8181202 tak tak
WKS Śląsk, Wrocław M18 Kurzyp Stanisław 2225 2002 8661471 tak tak
WKS Śląsk, Wrocław M18 Łagoda Franciszek 3281 2003 8650389 tak tak
WKS Śląsk, Wrocław M18 Paterek Mikołaj 2376 2003 8062044 tak tak
WKS Śląsk, Wrocław M18 Strugarek Łukasz 4160 2003 8083077 tak tak
WKS Śląsk, Wrocław M18 Toborek Jakub 2141 2003 8030803 tak tak
WKS Wawel, Kraków M18 Tarnawski Jan 3834 2003 8030914 tak tak

Kategoria: M20

klub Kategoria Kategoria klasyk Nazwisko Imię nr lic. rok ur chip sprint klasyk uwagi
UKS Azymut 45 Gdynia M20 Pesta Piotr 2742 2001 8656098 tak tak
UKS Azymut, Pabianice M20 Płóciennik Konrad 1785 2000 8260500 tak tak
UKS Orientuś, Łódź M20 Deredos Bruno 2839 2001 8640925 tak tak
UKS Orientuś, Łódź M20 Rzeńca Piotr (jr) 2129 2001 8640924 tak tak
UKS OSiR, Góra Kalwaria M20 Gładecki Dawid 3729 2000 8664844 tak tak
UKS Siódemka, Rumia M20 Ogdowski Bartłomiej 2118 2000 8650887 tak tak
UNTS, Warszawa M20 Michalak Kacper 2980 2001 8655941 tak tak
UNTS, Warszawa M20 Pierzchała Michał 2411 2001 8625739 tak tak
WKS Śląsk, Wrocław M20 Krawczyński Mikołaj 2226 2000 8650386 tak tak
WKS Śląsk, Wrocław M20 Rosłaniec Mateusz 2227 2000 8645188 tak tak
WKS Wawel, Kraków M20 Kijak Jakub 2994 2000 8640922 tak tak
WKS Wawel, Kraków M20 Krzysztyński Michał 2619 2000 8650899 tak tak

Kategoria: M21

klub Kategoria Kategoria klasyk Nazwisko Imię nr lic. rok ur chip sprint klasyk uwagi
BKS Wataha, Warszawa M21 Galicz Karol 1853 1986 8198611 tak tak
KOS BnO, Szczecin M21 Fleiss Sebastian 5006 1996 8088082 tak tak
KS Hades, Poznań M21 Filipiak Mateusz 4415 1998 8000832 tak tak
KU AZS WAT, Warszawa M21 Pawłowski Michał 4908 1989 888969 tak tak
MKS Paulinum, Jelenia Góra M21 Drągowski Kuba 684 1990 8628698 tak tak
MKS Paulinum, Jelenia Góra M21 Dzioba Mateusz 1101 1995 8650822 tak tak
MKS Paulinum, Jelenia Góra M21 Kalata Michał 853 1989 8160889 tak tak
MKS Paulinum, Jelenia Góra M21 Nowak Maciej 1113 1996 7200189 tak nie
PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki M21 Dudek Wojciech 1171 1994 8631571 nie tak
PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki M21 Szrama Dariusz 4838 1996 300669 tak tak
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa M21 Jaroszek Jakub 1736 1998 8199809 tak tak
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa M21 Jaroszek Radosław 1494 1994 8640906 tak tak
UKS Azymut 45 Gdynia M21 Hewelt Maciej 162 1990 8062035 tak tak
UKS Azymut 45 Gdynia M21 Wensław Mateusz 153 1987 8000590 tak tak
UKS Azymut, Pabianice M21 Gąsiorowski Adam 3558 1989 9060601 tak tak
UKS Azymut, Pabianice M21 Gryzio Łukasz 336 1988 887235 tak tak
UKS Azymut, Pabianice M21 Pabich Mariusz 338 1988 8281288 tak tak
UKS Orientpark.pl Iwiny M21 Pachnik Wojciech 704 8210991 tak nie
UKS Orientuś, Łódź M21 Charuba Łukasz 402 1990 8667280 tak tak
UKS Orientuś, Łódź M21 Chmielecki Piotr 369 1987 8667279 tak nie
UKS Orientuś, Łódź M21 Paszyński Piotr 423 1981 8640929 tak tak
UKS Orientuś, Łódź M21 Podziński Rafał 410 1991 8640912 tak nie
UKS Orientuś, Łódź M21 Rzeńca Krzysztof 1725 1996 8640930 tak tak
UKS Orientuś, Łódź M21 Zuchmański Przemysław 1724 1998 8646296 tak tak
UKS OSiR, Góra Kalwaria M21 Krupa Łukasz 4250 1990 2033043 tak tak
UKS Siódemka, Rumia M21 Niewiedziała Robert 1021 1993 8516905 tak tak
UKS Sparta, Czyżowice M21 Jurczyk Tomasz 1936 1994 8640246 tak tak
UNTS, Warszawa M21 Bednarski Jan 4096 1998 8040198 tak tak
UNTS, Warszawa M21 Kuca Kacper 2032 1999 8636525 tak tak
UNTS, Warszawa M21 Marchuk Ilya 2289 1987 981642 tak tak
UNTS, Warszawa M21 Mossakowski Wojciech 1115 1998 8220398 tak tak
UNTS, Warszawa M21 Wołowczyk Krzysztof 488 1995 8640915 tak tak
WKS Grunwald, Poznań M21 Olejnik Michał 340 1992 8653291 tak tak
WKS Grunwald, Poznań M21 Pawlak Bartosz 898 1990 8645200 tak tak
WKS Śląsk, Wrocław M21 Bernaciak Aleksander 1402 1983 8000594 tak tak
WKS Śląsk, Wrocław M21 Bernaś Tomasz 3883 1987 255590 tak nie
WKS Śląsk, Wrocław M21 Dutkowski Mikołaj 774 1992 8010192 tak tak
WKS Śląsk, Wrocław M21 Kowalski Wojciech 710 1982 8664089 tak tak
WKS Śląsk, Wrocław M21 Mazan Bartłomiej 1319 1992 8100192 tak tak
WKS Wawel, Kraków M21 Biederman Marcin 1508 1998 8070598 tak tak
WKS Wawel, Kraków M21 Garbacik Michał 1584 1995 8638445 tak nie
WKS Wawel, Kraków M21 Lubkiewicz Tomasz 169 1987 7141435 nie tak