Klubowe Mistrzostwa Polski 2020
zawody popularyzacyjne
w biegu na orientację

Kategoria: Długa

klub Kategoria Kategoria klasyk Nazwisko Imię nr lic. rok ur chip sprint klasyk uwagi
CSWIiChem Wrocław Długa MIROWSKI Sławomir 1979 8654384 tak tak
CSWIiChem Wrocław Długa WOJTCZAK Krzysztof 1972 8654382 tak tak
indywidualnie Długa Rosłaniec Anna 1978 nie tak
KB MANIAC Poznań Długa Łątkowski Krzysztof 1979 8328477 tak tak

Kategoria: Krótka

klub Kategoria Kategoria klasyk Nazwisko Imię nr lic. rok ur chip sprint klasyk uwagi
CX80 Kalisz Krótka Nadera Łukasz 1422867 tak tak
Indywidualny Mazowsze Krótka Olbrycht Anna 229 1956 412377 tak tak
KS Hades, Poznań Krótka Nowak Maria 2922 2003 2067839 nie tak
KU AZS WAT, Warszawa Krótka Chachurska Magdalena 1978 8201278 tak tak
UKS Azymut 45 Gdynia Krótka Durka Ewelina 9102642 tak tak
UKS Azymut, Pabianice Krótka Wiśniewska Małgorzata 1976 7662202 nie tak
UKS Orientpark.pl, Iwiny Krótka Kuźniar Bartek 2009 tak tak
LUKS Azymek Zdzieszowice Krótka Fyrgut Emilia 2006 1394742 tak nie
LUKS Azymek Zdzieszowice Krótka Ostrowska Patrycja 2006 1394741 tak nie
LUKS Azymek Zdzieszowice Krótka Urbanowicz Aleksandra 2006 tak nie
LUKS Azymek Zdzieszowice Krótka Witek Amelia 2006 1392575 tak nie
UKS Lotna Zdzieszowice Krótka Broszczak Edyta 2009 1392576 tak nie
UKS Lotna Zdzieszowice Krótka Czok Teodor 2007 2037507 tak nie
UKS Lotna Zdzieszowice Krótka Gimiński Dawid 2007 2036950 tak nie
UKS Lotna Zdzieszowice Krótka Kwoczała Emilia 2009 1394734 tak nie
UKS Lotna Zdzieszowice Krótka Lubnau Filip 2009 1394736 tak nie
UKS Lotna Zdzieszowice Krótka Matusiak Oliver 2009 1394744 tak nie
UKS Lotna Zdzieszowice Krótka Matusiak Wiktoria 2009 2037508 tak nie
UKS Lotna Zdzieszowice Krótka Nowicka Alicja 2009 2037509 tak nie
UKS Lotna Zdzieszowice Krótka Oleśniewicz Hanna 2009 2036953 tak nie
UKS Lotna Zdzieszowice Krótka Wróblewska Jagoda 2008 1394737 tak nie

Kategoria: Rodzinna

klub Kategoria Kategoria klasyk Nazwisko Imię nr lic. rok ur chip sprint klasyk uwagi
KS Spójnia, Warszawa Rodzinna Patejko Jan 8150216 tak tak
KS Spójnia, Warszawa Rodzinna Patejko Zuzanna 8160612 tak tak
UKS Arkady, Raszków Rodzinna Dwornikowska Agata 4417 2008 2016199 nie tak
UKS Arkady, Raszków Rodzinna Kasałka Monika 4419 2008 2016209 tak tak
UKS Arkady, Raszków Rodzinna Kaźmierczak Jan 2008 2016195 nie tak
UKS Arkady, Raszków Rodzinna Kiczka Julia 4998 2009 tak nie
UKS Azymut, Pabianice Rodzinna Krawczyk Anna 2015 887236 tak tak
UKS Azymut, Pabianice Rodzinna Tkaczuk Maciej 7900030 tak tak
UKS DĄB LESZNO Rodzinna Prais Jan 2014 1412010 tak tak
UKS Orientpark.pl, Iwiny Rodzinna Hetnar Emilia 2014 2053613 tak tak

Kategoria: Średnia

klub Kategoria Kategoria klasyk Nazwisko Imię nr lic. rok ur chip sprint klasyk uwagi
LUKS Azymek Zdzieszowice Średnia Pałubski Wojciech 2006 1394731 tak nie
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa Średnia Chwiejczak Dorota 1974 259382 tak tak
UKS Azymut, Pabianice Średnia Krawczyk Marcin 1983 339292 tak tak
UKS DĄB LESZNO Średnia Prais Anna 1982 1412008 tak tak
UKS Lotna Zdzieszowice Średnia Gidel Bianca 2007 2036951 tak nie
UKS Lotna Zdzieszowice Średnia Porada Tobiasz 2008 1392586 tak nie
UKS Lotna Zdzieszowice Średnia Zapart Julia 2007 1392572 tak nie
WKS Wawel, Kraków Średnia Lubkiewicz Małgorzata 1986 8667601 nie tak