Klubowe Mistrzostwa Polski 2020
Młodzików
w biegu na orientację

Kategoria: K10

klub Kategoria Kategoria klasyk Nazwisko Imię nr lic. rok ur chip sprint klasyk uwagi
KS Kościelec Chranów K10 Hebda Julia 4520 412140 tak tak
KS Kościelec Chranów K10 Rychłowska Julia 4519 412596 tak tak
MKS MOS, Wrocław K10 Wysocka Michalina 4012 2010 2016299 tak tak
UKS Arkady, Raszków K10 Król Hanna 2011 2037831 tak tak brak licencji
UKS Kometa, Gliwice K10 Janas Agnieszka 4516 2011 tak tak
UKS Orientpark.pl, Iwiny K10 Kulka Kornelia 4343 2010 2025011 tak tak

Kategoria: K12

klub Kategoria Kategoria klasyk Nazwisko Imię nr lic. rok ur chip sprint klasyk uwagi
BKS Wataha, Warszawa K12 Pakulska Natalia 4924 2009 2033045 tak tak
HKS Azymut, Mochy K12 Kaźmierczak Magdalena 4638 2009 8062031 tak tak
HKS Azymut, Mochy K12 Kurasińska Lena 4288 2008 8062025 tak tak
HKS Azymut, Mochy K12 Miś Milena 3575 2009 8062029 tak tak
KS Kościelec Chranów K12 Podgórska Gabriela 4164 2801053 tak tak
MKS Metalowiec, Łódź K12 Śmigielska Martyna 4372 2008 2139263 tak tak
MKS MOS, Wrocław K12 Ciastoń Oliwia 4312 2008 2067741 tak tak
MKS MOS, Wrocław K12 Jażdżyk Aniela 4650 2009 2016282 tak tak
MKS MOS, Wrocław K12 Staniec Julia 4346 2008 7067739 tak tak
MKS Paulinum, Jelenia Góra K12 Dutkiewicz Wiktoria 3881 2008 8170608 tak tak
MKS Paulinum, Jelenia Góra K12 Tsymbal Anastasiia 4800 2008 2146580 tak tak
UKS Arkady, Raszków K12 Świtała Nikola 4418 2008 2016204 tak tak
UKS Arkady, Raszków K12 Uciechowska Oliwia 4416 2009 895245 tak tak
UKS Azymut, Pabianice K12 Kowalczyk Kalina 4171 2009 339273 tak tak
UKS Azymut, Pabianice K12 Pabich Hanna 4168 2011 886698 tak tak
UKS DĄB LESZNO K12 Dżumaga Sara 4233 2009 8042009 tak tak
UKS DĄB LESZNO K12 Stróżycka Antonina 4231 2008 1419878 tak tak
UKS Lotna Zdzieszowice K12 Kotłowska Julia 4644 2008 tak nie
UKS Lotna Zdzieszowice K12 Kotłowska Sonia 4689 2008 tak nie
UKS Orientpark.pl, Iwiny K12 Hetnar Oliwia 4726 2009 2025013 tak tak
UKS Orientpark.pl, Iwiny K12 Nikołajuk Martyna 4975 2009 2025006 tak tak
UKS Siódemka, Rumia K12 Bielecka Marta 4398 2008 tak tak
UKS Siódemka, Rumia K12 Lewandowska Antonina 4468 2008 tak tak
UKS Siódemka, Rumia K12 Porzycz Małgorzata 4252 2008 8515505 tak tak
UKS Traper, Złocieniec K12 Duda Kornelia 4141 2009 9202030 tak tak
UKS Traper, Złocieniec K12 Motylińska Anastazja 4528 2008 9202031 tak tak
UKS Traper, Złocieniec K12 Stempniewska Nadia 4139 2008 8650895 tak tak
UKS Traper, Złocieniec K12 Włodarczyk Wiktoria 3546 2008 8650885 tak tak
UMKS, Kwidzyn K12 Rombel Gabriela 4502 2010 2103950 tak tak
UMKS, Kwidzyn K12 Szafarewicz Katarzyna 4179 2010 8062064 tak tak

Kategoria: K14

klub Kategoria Kategoria klasyk Nazwisko Imię nr lic. rok ur chip sprint klasyk uwagi
HKS Azymut, Mochy K14 Hajduk Maria 3257 2006 8062032 tak tak
HKS Azymut, Mochy K14 Klecha Weronika 3574 2007 8062022 tak tak
HKS Azymut, Mochy K14 Murek Emilia 3579 2006 8636184 tak tak
HKS Azymut, Mochy K14 Szmyt Aleksandra 4635 2006 8516904 tak tak
KS Kościelec Chranów K14 Podgórska Marta 3611 8664614 tak tak
MKS Metalowiec, Łódź K14 Parafiniuk Hanna 4384 2006 2139261 tak tak
MKS Metalowiec, Łódź K14 Ziółkowska Nina 4707 2006 2139265 tak tak
MKS MOS, Wrocław K14 Ciszek Katarzyna 4290 2006 8654388 tak tak
MKS MOS, Wrocław K14 Kraszewska Olga 4651 2007 2016286 tak tak
MKS MOS, Wrocław K14 Kuciel Hanna 4295 2007 2057131 tak tak
MKS MOS, Wrocław K14 Szczygieł Hanna 2911 2007 8201402 tak tak
MKS MOS, Wrocław K14 Złotowska Joanna 4291 2006 2016284 tak tak
MKS Paulinum, Jelenia Góra K14 Drozdowska Nikola 4739 2007 tak tak
MKS Paulinum, Jelenia Góra K14 Durka Martyna 2007 tak tak brak licencji
MKS Paulinum, Jelenia Góra K14 Kamińska Aleksandra 2007 tak tak brak licencji
MKS Paulinum, Jelenia Góra K14 Lewkowicz Julia 4740 2007 9101296 tak tak
MKS Paulinum, Jelenia Góra K14 Muchaczow Hanna 4988 2006 2146562 tak tak
MKS Paulinum, Jelenia Góra K14 Wojtaczka Weronika 4987 2006 2146579 tak tak
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa K14 Wąsiewicz Urszula 4082 2007 8070511 tak tak
UKS Arkady, Raszków K14 Gromada Monika 4797 2006 553465 tak nie
UKS Arkady, Raszków K14 Jańczak Matylda 4420 2007 2016194 tak tak
UKS Arkady, Raszków K14 Kaźmierczak Amelia 4029 2006 504406 tak tak
UKS Arkady, Raszków K14 Kmiecińska Agata 4996 2006 1011992 tak tak
UKS Arkady, Raszków K14 Szczęsna Małgorzata 4423 2007 2016201 tak tak
UKS Arkady, Raszków K14 Uciechowska Amelia 4035 2006 8110092 tak tak
UKS Azymut 45 Gdynia K14 Nowak Anna 2858 2006 8660495 tak tak
UKS Azymut 45 Gdynia K14 Ukleja Patrycja 3121 2006 8062049 tak tak
UKS Azymut, Dębów K14 Kotlińska Kamila 4056 2006 8636599 tak tak
UKS Azymut, Pabianice K14 Goszcz Julia 4602 2006 1403086 tak tak
UKS Azymut, Pabianice K14 Janiak Magdalena 4603 2007 2146560 tak tak
UKS Azymut, Pabianice K14 Kozuń Marika 4599 2006 2146625 tak tak
UKS Azymut, Pabianice K14 Młynarczyk Kaja 4596 2006 2146596 tak tak
UKS DĄB LESZNO K14 Markowska Natalia 4226 2006 8200623 tak tak
UKS DĄB LESZNO K14 Mikołajczak Iga 4248 2006 8200656 tak tak
UKS DĄB LESZNO K14 Prais Julia 4225 2006 8200612 tak tak
UKS GOK, Galewice K14 Cegiełka Milena 4115 2006 8003547 tak tak
UKS Kometa, Gliwice K14 Leusz Nicole 4643 2006 8631699 tak tak
UKS Kometa, Gliwice K14 Myśliwiec Aleksandra 4341 2007 8518350 tak tak
UKS Kometa, Gliwice K14 Polewka Julianna 2461 2006 8516450 tak tak
UKS Orientpark.pl, Iwiny K14 Halewicz Julia 3740 2007 2025001 tak tak
UKS Orientpark.pl, Iwiny K14 Nikołajuk Maja 4783 2007 2016463 tak tak
UKS Orientpark.pl, Iwiny K14 Roman Oliwia 4723 2007 2025012 tak tak
UKS Orientpark.pl, Iwiny K14 Szeliga Sonia 3739 2007 8321123 tak tak
UKS Orientuś, Łódź K14 Nowak Hanna 4870 2007 8667271 tak tak
UKS Orientuś, Łódź K14 Rawecka Zofia 4880 2007 8667270 tak tak
UKS Orientuś, Łódź K14 Siudek Julia 4871 2006 886661 tak tak
UKS OSiR, Góra Kalwaria K14 Dzwonkowska Paulina 3366 2006 8062062 tak tak
UKS OSiR, Góra Kalwaria K14 Kasprzyk Marta 4540 2006 418961 tak tak
UKS OSiR, Góra Kalwaria K14 Łącka Julia 3573 2007 1422868 tak tak
UKS Traper, Złocieniec K14 Borek Alicja 3314 2007 8650898 tak tak
UKS Traper, Złocieniec K14 Miłaszewicz Magdalena 3887 2007 8650896 tak tak
UMKS, Kwidzyn K14 Wejtko Diana 3360 2007 8001096 tak tak
UNTS, Warszawa K14 Mianowska Antonina 3554 2007 8131207 tak tak
WKS Wawel, Kraków K14 Moszkowicz Julia 4022 2008 8000389 tak tak
WKS Wawel, Kraków K14 Olejnik Jaśmina 3938 2008 8303011 tak tak
WKS Wawel, Kraków K14 Oliinyk Yelyzaveta 4023 2008 8000587 tak tak

Kategoria: K16

klub Kategoria Kategoria klasyk Nazwisko Imię nr lic. rok ur chip sprint klasyk uwagi
BKS Wataha, Warszawa K16 Dolińska Julia 3158 2004 1972059 tak tak
HKS Azymut, Mochy K16 Dreier Anna 3256 2005 8062028 tak tak
HKS Azymut, Mochy K16 Karkut Estera 3259 2005 8062026 tak tak
HKS Azymut, Mochy K16 Mol Weronika 4967 2004 8062030 tak tak
KOS BnO, Szczecin K16 Kula Maja 3962 2007 8434123 tak nie
KOS BnO, Szczecin K16 K14 Mikuła Daria 3960 2007 8073012 tak tak
KOS BnO, Szczecin K16 K14 Mikuła Iga 3959 2007 8300107 tak tak
LKS Górzanka, Nawojowa Góra K16 Pudełek Jowita 3998 2005 8210905 tak tak
LKS Górzanka, Nawojowa Góra K16 Skorupa Maja 3724 2004 1419851 tak tak
UKS Arkady, Raszków K16 Dobroś Aleksandra 3060 2004 8040123 tak tak
UKS Azymut 45 Gdynia K16 Cepurdej Katarzyna 4183 2004 8667680 tak tak
UKS Azymut, Dębów K16 Kiełb Patrycja 3845 2005 8062051 tak tak
UKS Azymut, Dębów K16 Kiełb Wiktoria 3413 2004 8636598 tak tak
UKS Azymut, Dębów K16 Piestrak Aleksandra 4460 2005 8636597 tak tak
UKS Grom, Sokolniki K16 Krzyżostanek Partycja 3838 2005 8088009 tak tak
UKS Kometa, Gliwice K16 Leśniak Matylda 3406 2004 8631700 tak tak
UKS Lotna Zdzieszowice K16 Burak Natalia 3771 2004 tak nie
UKS Lotna Zdzieszowice K16 Łukasik Aleksandra 3774 2004 tak nie
UKS Orientpark.pl, Iwiny K16 Kulka Wiktoria 3855 2005 2016464 tak tak
UKS Orientuś, Łódź K16 Gielec Julia 3047 2005 8667261 tak tak
UKS Orientuś, Łódź K16 Komorowska Marta 4655 2005 8667262 tak tak
UKS OSiR, Góra Kalwaria K16 Powichrowska Ilona 2781 2004 8181203 tak tak
UKS Traper, Złocieniec K16 Pieragowska Julia 4434 2005 8650886 tak tak
UKS Traper, Złocieniec K16 Szczurko Paulina 3545 2005 8650883 tak tak
UKS Traper, Złocieniec K16 Urban Aneta 2910 2004 8650897 tak tak
UMKS, Kwidzyn K16 Muller Iga 2764 2005 8051213 tak tak
UMKS, Kwidzyn K16 Perfikowska Hanna 3363 2004 8653296 tak tak
UMKS, Kwidzyn K16 Rygielska Kinga 4506 2005 2103943 tak tak
WKS Śląsk, Wrocław K16 Bala Julia 2957 2004 8062042 tak tak
WKS Wawel, Kraków K16 Kurtycz Natalia 4021 2005 8000583 tak tak
WKS Wawel, Kraków K16 Lamparska Maja 3832 2005 8636994 tak tak
WKS Wawel, Kraków K16 Michno Marta 3937 2005 8650881 tak tak
WKS Wawel, Kraków K16 K14 Niessner Pola 3651 2007 8000393 tak tak
WKS Wawel, Kraków K16 Pułczyńska Hanna 3193 2005 8666005 tak tak
WKS Wawel, Kraków K16 Słońska Antonina 3190 2007 8640921 tak nie

Kategoria: M10

klub Kategoria Kategoria klasyk Nazwisko Imię nr lic. rok ur chip sprint klasyk uwagi
BKS Wataha, Warszawa M10 Kuźma Kacper 4578 2010 8101117 tak tak
KS Kościelec Chranów M10 Zychowicz Bartosz 4167 412360 tak tak
WKS Wawel, Kraków M10 Kizerwetter Mikołaj 2010 8664619 nie tak brak licencji

Kategoria: M12

klub Kategoria Kategoria klasyk Nazwisko Imię nr lic. rok ur chip sprint klasyk uwagi
BKS Wataha, Warszawa M12 Maślanka Mateusz 4581 2008 1986006 tak tak
BKS Wataha, Warszawa M12 Michalski Tomasz 3950 2008 1986004 tak tak
BKS Wataha, Warszawa M12 M10 Owsiak Józef 4582 2011 8110405 tak tak
BKS Wataha, Warszawa M12 Rekowski Franciszek 4991 2008 1452902 tak tak
BKS Wataha, Warszawa M12 Tufekcis Leonidas 4577 2008 1424638 tak tak
HKS Azymut, Mochy M12 Franc Julian Emilian 4640 2010 8666002 tak tak
KOS BnO, Szczecin M12 Rawluk Alan 4978 2008 8260723 tak tak
KOS BnO, Szczecin M12 Wróblewski Alan 4981 2009 8260729 tak tak
KS Kościelec Chranów M12 Chodlewski Antoni 3602 886343 tak tak
KS Spójnia, Warszawa M12 Lendzioszek Roman 4944 300691 tak tak
LKS Górzanka, Nawojowa Góra M12 Ślusarczyk Paweł 4494 2009 tak tak
MKS MOS, Wrocław M12 Kociuba Wiktor 4002 2008 8644895 tak tak
MKS MOS, Wrocław M12 Staśkiewicz Miłosz 4915 2009 2016290 tak tak
MKS MOS, Wrocław M12 Stefańczak Tymon 4344 2008 2067721 tak tak
MKS MOS, Wrocław M12 Tomala Maciej 4916 2009 2016297 tak tak
MKS Paulinum, Jelenia Góra M12 Jończy Michał 3882 2008 8062008 tak tak
MKS Paulinum, Jelenia Góra M12 Ładomirski Szymon 4737 2009 8140609 tak tak
MKS Paulinum, Jelenia Góra M12 Siekański Antoni 4986 2009 tak tak
UKS Arkady, Raszków M12 Chmura Patryk 4994 2008 2037825 tak tak
UKS Arkady, Raszków M12 Jańczak Igor 5000 2009 2016193 tak tak
UKS Azymut 45 Gdynia M12 Ukleja Krzysztof 3120 2008 8062036 tak tak
UKS Azymut, Pabianice M12 Gramsz Miłosz 4859 2008 339290 tak tak
UKS Azymut, Pabianice M12 Krawczyk Piotr 4606 2008 339280 tak tak
UKS Azymut, Pabianice M12 Łubisz Łukasz 4402 2009 339295 tak tak
UKS Azymut, Pabianice M12 Wiśniewski Adam 4406 2010 8095410 tak tak
UKS Grom, Sokolniki M12 Domagała Jakub 4388 2008 8003545 tak tak
UKS Kometa, Gliwice M12 Janas Aleksander 4515 2009 8631682 tak tak
UKS Orientpark.pl, Iwiny M12 Pachnik Antoni 4299 2010 1396727 tak tak
UKS Orientuś, Łódź M12 Bartos Ryszard 4217 2009 1409362 tak tak
UKS Orientuś, Łódź M12 Ciupa Jan 3926 2008 1409366 tak tak
UKS Orientuś, Łódź M12 Grzymkiewicz Mateusz 4878 2008 887234 tak tak
UKS Orientuś, Łódź M12 Rzeńca Tomasz 3712 2008 8667269 tak tak
UKS Orientuś, Łódź M12 Siudek Krzysztof 4874 2009 887240 tak tak
UKS Orientuś, Łódź M12 Trepczyński Franciszek 4220 2009 887244 tak tak
UMKS, Kwidzyn M12 Jankiewicz Radosław 3913 2008 2067683 tak tak
UMKS, Kwidzyn M12 Jędras Jakub 4509 2011 8091815 tak tak
UMKS, Kwidzyn M12 Kisłowski Marek 3754 2008 2133398 tak tak
UMKS, Kwidzyn M12 Pękal Paweł 4444 2010 8201403 tak tak

Kategoria: M14

klub Kategoria Kategoria klasyk Nazwisko Imię nr lic. rok ur chip sprint klasyk uwagi
BKS Wataha, Warszawa M14 Maciejewski Bartłomiej 3943 2006 8092006 tak tak
BKS Wataha, Warszawa M14 Owsiak Stanisław 4364 2006 8666061 tak tak
BKS Wataha, Warszawa M14 Pachucki Tymoteusz 4395 2007 1986007 tak tak
BKS Wataha, Warszawa M14 Stopczyński Bartosz 4093 2006 8220606 tak tak
HKS Azymut, Mochy M14 Michalczak Paweł 3260 2006 8666007 tak tak
HKS Azymut, Mochy M14 Murawski Rafał 3578 2007 8517304 tak tak
HKS Azymut, Mochy M14 Wyrwa Tobiasz 3865 2007 8636186 tak tak
KOS BnO, Szczecin M14 Kotkowiak Bartosz 3664 2006 8383222 tak tak
KOS BnO, Szczecin M14 Koziak Michał 4934 2007 8260720 tak tak
KOS BnO, Szczecin M14 Rusinek Wojciech 4786 2007 8260725 tak tak
KS Hades, Poznań M14 Bultrowicz Tymoteusz 3700 2006 8000827 nie tak
KS Hades, Poznań M14 Zieliński Tomasz 3701 2007 8000841 tak tak
KS Kościelec Chranów M14 Klakla Kacper 3608 435240 tak tak
KS Spójnia, Warszawa M14 Bonat Karol 412015 tak tak brak licencji
LKS Górzanka, Nawojowa Góra M14 Migacz Dawid 4495 2007 tak tak
LKS Górzanka, Nawojowa Góra M14 Stolarek Piotr 4815 2006 tak tak
MKS Metalowiec, Łódź M14 Kowalczyk Mateusz 4328 2006 2139264 tak tak
MKS MOS, Wrocław M14 Kurdziel Szymon 4293 2006 2016289 tak tak
MKS MOS, Wrocław M14 Kurzyp Michał 3271 2006 2057139 tak tak
MKS MOS, Wrocław M14 Świderski Ignacy 4649 2007 2057136 tak tak
MKS MOS, Wrocław M14 Wodzicki Filip 4646 2007 7000498 tak tak
MKS MOS, Wrocław M14 Złotowski Michał 4294 2006 2016285 tak tak
MKS Paulinum, Jelenia Góra M14 Domagała Kacper 4486 2006 2146623 tak tak
MKS Paulinum, Jelenia Góra M14 Gil Szymon 4741 2007 2090693 tak tak
MKS Paulinum, Jelenia Góra M14 Jurczak Miłosz 3867 2006 2099923 tak tak
UKS Arkady, Raszków M14 Bartczak Jonasz 5001 2007 2016200 tak tak
UKS Arkady, Raszków M14 Bzik Kacper 4796 2006 2016197 tak tak
UKS Arkady, Raszków M14 Król Jan 4030 2007 553467 tak tak
UKS Arkady, Raszków M14 Wdowczyk Paweł 4036 2006 553464 nie tak
UKS Azymut 45 Gdynia M14 Cepurdej Władysław 4184 2006 8666003 tak tak
UKS Azymut 45 Gdynia M14 Kilichowski Kacper 4126 2006 8062034 tak tak
UKS Azymut, Pabianice M14 Durma Jerzy 4457 2006 887245 tak tak
UKS Azymut, Pabianice M14 Kielnierowski Wojciech 4105 2006 2146554 tak tak
UKS Azymut, Pabianice M14 Krempiński Franciszek 3559 2007 8035590 tak tak
UKS Azymut, Pabianice M14 Łubisz Dominik 4169 2006 887224 tak tak
UKS Azymut, Pabianice M14 Sztranek Maciej 3562 2006 2043890 tak tak
UKS Azymut, Pabianice M14 Wesołowski Oskar 4458 2006 2146588 tak tak
UKS Azymut, Pabianice M14 Wiśniewski Jakub 3879 2007 8281100 tak tak
UKS GOK, Galewice M14 Narożny Kacper 4119 2007 8664615 tak tak
UKS Lotna Zdzieszowice M14 Burak Łukasz 4685 2006 tak nie
UKS Lotna Zdzieszowice M14 Dammfeld Adam 3772 2007 tak nie
UKS Lotna Zdzieszowice M14 Kipka Mateusz 4686 2007 tak nie
UKS Lotna Zdzieszowice M14 Łukasik Szymon 4687 2007 tak nie
UKS Lotna Zdzieszowice M14 Woźniak Wojciech 4788 2007 tak nie
UKS Orientpark.pl, Iwiny M14 Dwojak Gracjan 4123 2006 2025008 tak tak
UKS Orientuś, Łódź M14 Młynarczyk Maksymilian 3711 2007 1409380 tak tak
UKS Orientuś, Łódź M14 Słomczyński Filip 3765 2007 887243 tak tak
UKS Orientuś, Łódź M14 Ziółkiewicz Jan 3932 2007 887246 tak tak
UKS OSiR, Góra Kalwaria M14 Łącki Jakub 3296 2006 8062060 tak tak
UMKS, Kwidzyn M14 Droń Wiktor 3764 2007 8070528 tak tak
UMKS, Kwidzyn M14 Perfikowski Paweł 3568 2007 8271107 tak tak
UMKS, Kwidzyn M14 Pękal Mikołaj 3569 2007 8664842 tak tak
UMKS, Kwidzyn M14 Rygielski Wiktor 3570 2007 8666001 tak tak
UMKS, Kwidzyn M14 Zaremba Adam 3567 2007 8000578 tak tak
UNTS, Warszawa M14 Chachurski Mieszko 4193 2007 8291207 nie tak
UNTS, Warszawa M14 Mieszko Chachurski 4193 2007 8291207 tak nie

Kategoria: M16

klub Kategoria Kategoria klasyk Nazwisko Imię nr lic. rok ur chip sprint klasyk uwagi
KOS BnO, Szczecin M16 Czyński Miłosz 3443 2004 8260718 tak tak
KOS BnO, Szczecin M16 Kotkowiak Piotr 3665 2004 9201342 tak tak
KOS BnO, Szczecin M16 Kwiatkowski Olaf 3968 2005 8050605 tak tak
KOS BnO, Szczecin M16 Rawluk Patryk 4979 2004 8260724 tak tak
KS Spójnia, Warszawa M16 Janowski Filip 3506 888966 tak tak
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa M16 Wąsiewicz Jerzy 4079 2005 8050202 tak tak
UKS Arkady, Raszków M16 Kaczocha Mikołaj 3860 2005 2016206 tak tak
UKS Azymut, Pabianice M16 Sieroń Karol 4404 2005 8000598 tak tak
UKS Grom, Sokolniki M16 Hryciuk Mikołaj 3836 2005 2086649 tak tak
UKS Kometa, Gliwice M16 Marszałek Patryk 3823 2005 8631676 tak tak
UKS Orientpark.pl, Iwiny M16 Pachnik Jędrzej 3073 2006 8000568 tak tak
UKS Orientuś, Łódź M16 Lisiak Adam 3049 2005 8667264 tak tak
UKS OSiR, Góra Kalwaria M16 Dąbrowski Karol 3907 2005 1419863 tak tak
UKS OSiR, Góra Kalwaria M16 Górski Patryk 4541 2004 2033042 tak tak
UKS OSiR, Góra Kalwaria M16 Majowski Jan 3502 2005 8062061 tak tak
UKS OSiR, Góra Kalwaria M16 Podworski Kacper 2780 2005 8181204 tak tak
UKS Siódemka, Rumia M16 Bielecki Michał 2855 2004 895238 tak tak
UMKS, Kwidzyn M16 Muller Wiktor 2578 2004 8040409 tak tak
UNTS, Warszawa M16 Wołek Stanisław 3557 2004 8000845 tak tak
UNTS, Warszawa M16 Wójtowicz Krzysztof 3174 2004 8040213 tak tak
WKS Śląsk, Wrocław M16 Ważny Artur 4011 2005 8062043 tak tak
WKS Wawel, Kraków M16 Bublik Piotr 4018 2005 8000586 tak tak
WKS Wawel, Kraków M16 M14 Pisarek Kordian 4263 2006 8000585 tak tak
WKS Wawel, Kraków M16 Wójcik Paweł 2991 2005 8664651 tak tak
WKS Wawel, Kraków M16 Żesławski Jakub 3201 2005 8073201 tak tak
WKS Wawel, Kraków M16 Żesławski Mateusz 3200 2004 8043200 tak tak