Klubowe Mistrzostwa Polski 2020
wykaz klubów


Lista startowa klubowa                                                         17.09.2020 00:08:20
                                        KMP 2020 - I runda
===PRO SPORT Piotr Paszynski========================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Lista startowa klubowa: CWC - CSWIiChem Wrocław                        
------------------------------------------------------------------------------------
  1     1 MIROWSKI Sławomir        CWC      8654384    Długa     19.00            Długa     28.00
  2     2 WOJTCZAK Krzysztof       CWC      8654382    Długa     17.00            Długa     22.00
 
 
Lista startowa klubowa: CX8 - CX-80 Kalisz                             
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1     5 Nadera Łukasz            CX8      1422867    Krótka    21.00            Krótka     2.00
  2     4 Nadera Dariusz           CX805002 8660388    M50       66.00            M50        1.00
  3     3 Nadera Agata             CX805003 8645189    K50       28.00            K50        5.00
 
 
Lista startowa klubowa: D00 - Indywidualny Dolnośląskie                
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1     6 Pietkiewicz Waldemar     D0001084 2023855    M75       52.00            M75       15.00
 
 
Lista startowa klubowa: D02 - UKS Orientpark.pl Iwiny                  
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1     9 Hetnar Emilia            D02      2053613    Rodz      10.00            Rodz      15.00
  2    13 Kuźniar Bartek           D02                 Krótka    27.00            Krótka    20.00
  3    19 Pachnik Wojciech         D0200704 8210991    M21       10.00                           
  4    17 Pachnik Dariusz          D0200706 8170969    M50       74.00            M50       43.00
  5    18 Pachnik Jędrzej          D0203073 8000568    M16       69.00            M16       86.00
  6    21 Szeliga Sonia            D0203739 8321123    K14       46.00            K14       63.00
  7     8 Halewicz Julia           D0203740 2025001    K14       97.00            K14      111.00
  8    12 Kulka Wiktoria           D0203855 2016464    K16       30.00            K16       32.00
  9     7 Dwojak Gracjan           D0204123 2025008    M14       81.00            M14       10.00
 10    16 Pachnik Antoni           D0204299 1396727    M12       58.00            M12       60.00
 11    11 Kulka Kornelia           D0204343 2025011    K10        3.00            K10        4.00
 12    20 Roman Oliwia             D0204723 2025012    K14       63.00            K14       18.00
 13    10 Hetnar Oliwia            D0204726 2025013    K12       25.00            K12       29.00
 14    14 Nikołajuk Maja           D0204783 2016463    K14       77.00            K14      147.00
 15    15 Nikołajuk Martyna        D0204975 2025006    K12       10.00            K12       77.00
 
 
Lista startowa klubowa: D91 - MKS MOS Wrocław                          
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    33 Szczygieł Hanna          D9102911 8201402    K14       43.00            K14      144.00
  2    29 Kurzyp Michał            D9103271 2057139    M14       64.00            M14      139.00
  3    25 Kociuba Wiktor           D9104002 8644895    M12       34.00            M12        9.00
  4    37 Wysocka Michalina        D9104012 2016299    K10        0.00            K10       13.00
  5    23 Ciszek Katarzyna         D9104290 8654388    K14       65.00            K14       45.00
  6    38 Złotowska Joanna         D9104291 2016284    K14       80.00            K14        6.00
  7    28 Kurdziel Szymon          D9104293 2016289    M14       87.00            M14       40.00
  8    39 Złotowski Michał         D9104294 2016285    M14       53.00            M14      106.00
  9    27 Kuciel Hanna             D9104295 2057131    K14       55.00            K14       81.00
 10    22 Ciastoń Oliwia           D9104312 2067741    K12        4.00            K12        8.00
 11    32 Stefańczak Tymon         D9104344 2067721    M12       54.00            M12       69.00
 12    30 Staniec Julia            D9104346 7067739    K12       14.00            K12       41.00
 13    36 Wodzicki Filip           D9104646 7000498    M14      101.00            M14        7.00
 14    34 Świderski Ignacy         D9104649 2057136    M14       76.00            M14       79.00
 15    24 Jażdżyk Aniela           D9104650 2016282    K12       26.00            K12       65.00
 16    26 Kraszewska Olga          D9104651 2016286    K14       94.00            K14      117.00
 17    31 Staśkiewicz Miłosz       D9104915 2016290    M12       45.00            M12       93.00
 18    35 Tomala Maciej            D9104916 2016297    M12       67.00            M12       33.00
 
 
Lista startowa klubowa: D92 - KS Artemis Wrocław                       
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    41 Pietrusiński Marek       D9201323 2035173    M60       59.00            M60       66.00
  2    40 Gliński Henryk           D9201324  305974    M70       56.00            M70       52.00
 
 
Lista startowa klubowa: D93 - MKS Paulinum Jelenia Góra                
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    44 Drągowski Kuba           D9300684 8628698    M21       33.00            M21       24.00
  2    57 Nowak Maciej             D9301113 7200189    M21       15.00                           
  3    46 Dutkiewicz Damian        D9301279 8040477    M40       13.00            M40       45.00
  4    50 Jończy Daniel            D9301298 8020375    M45       24.00            M45        2.00
  5    42 Bogulak Adam             D9301299 2053630    M70       61.00            M70       46.00
  6    63 Zaleski Jakub            D9303103 2053614    M18       59.00            M18       19.00
  7    51 Jończy Jakub             D9303104 8071103    M18       68.00            M18       79.00
  8    59 Sobiński Adrian          D9303868 8000577    M18       79.00            M18       52.00
  9    47 Dutkiewicz Wiktoria      D9303881 8170608    K12       22.00            K12       20.00
 10    52 Jończy Michał            D9303882 8062008    M12       52.00            M12       30.00
 11    43 Domagała Kacper          D9304486 2146623    M14       91.00            M14      142.00
 12    55 Ładomirski Szymon        D9304737 8140609    M12       32.00            M12       66.00
 13    54 Lewkowicz Julia          D9304740 9101296    K14       54.00            K14      150.00
 14    48 Gil Szymon               D9304741 2090693    M14       66.00            M14       61.00
 15    61 Tsymbal Anastasiia       D9304800 2146580    K12        7.00            K12       62.00
 16    60 Szarlik Przemysław       D9304905 2007554    M50       67.00            M50       19.00
 17    58 Siekański Antoni         D9304986            M12       39.00            M12        6.00
 18    62 Wojtaczka Weronika       D9304987 2146579    K14       64.00            K14       48.00
 19    56 Muchaczow Hanna          D9304988 2146562    K14       42.00            K14       84.00
 20    45 Durka Martyna            D9305011            K14       79.00            K14        9.00
 21    53 Kamińska Aleksandra      D9305012            K14       88.00            K14      120.00
 22    49 Górski Igor              D9305013            M12       61.00            M12       90.00
 
 
Lista startowa klubowa: D95 - WKS Śląsk Wrocław                        
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    83 Kowalski Wojciech        D9500710 8664089    M21       27.00            M21       75.00
  2    79 Guga Romuald             D9500716 8006972    M65       57.00            M65       29.00
  3    98 Sobczyński Kalikst       D9500717 8100101    M45       16.00            M45       77.00
  4    74 Cych Piotr               D9500718 8091968    M40       18.00            M40       36.00
  5    75 Dura Kazimierz           D9500720   54119    M80       38.00            M80        0.00
  6    77 Dutkowski Mikołaj        D9500774 8010192    M21       36.00            M21       48.00
  7    87 Lubak Kamila             D9500943 8654381    K21       42.00            K21       40.00
  8   104 Widziewicz Remigiusz     D9501064 8650820    M50       76.00            M50       28.00
  9    70 Ciesiółka Sebastian      D9501112 9751124    M40        2.00                           
 10    76 Dura Magdalena           D9501137  501432                               K45       44.00
 11    78 Gmur Karol               D9501237 8664977    M40       16.00            M40       60.00
 12    90 Mazan Bartłomiej         D9501319 8100192    M21        3.00            M21       69.00
 13    71 Ciszek Marcin            D9501330 8654383    M40        0.00            M40       18.00
 14    67 Bernaciak Aleksander     D9501402 8000594    M21       21.00            M21        3.00
 15    89 Majasow Kostiantyn       D9501406 8645187    M35       85.00            M35       51.00
 16    95 Podzińska Weronika       D9501586 8640917    K21       60.00                           
 17    96 Pyra Bartłomiej          D9501716  886319    M40        6.00            M40       81.00
 18    80 Hajdas Przemysław        D9501717 8007386    M40       11.00            M40        3.00
 19    69 Ciesiółka Katarzyna      D9501827 8645192    K20       10.00            K20       66.00
 20    73 Cych Agnieszka           D9502099 8650821    K21       50.00            K21       85.00
 21   101 Toborek Jakub            D9502141 8030803    M18       82.00            M18       22.00
 22    66 Becmer Dariusz           D9502148 8655945    M45       32.00            M45       32.00
 23    92 Mazurek Joanna           D9502222 8650390    K18       38.00            K18       29.00
 24    91 Mazurek Agnieszka        D9502223 8645191    K20        0.00            K20       48.00
 25   103 Widziewicz Aleksandra    D9502224 8007385    K20       13.00            K20        6.00
 26    86 Kurzyp Stanisław         D9502225 8661471    M18       61.00            M18       37.00
 27    84 Krawczyński Mikołaj      D9502226 8650386    M20       25.00            M20       15.00
 28    97 Rosłaniec Mateusz        D9502227 8645188    M20       20.00            M20       57.00
 29    94 Paterek Mikołaj          D9502376 8062044    M18       66.00            M18        4.00
 30    64 Bala Julia               D9502957 8062042    K16       31.00            K16       35.00
 31    88 Łagoda Franciszek        D9503281 8650389    M18       56.00            M18       55.00
 32   100 Sudoł Hanna              D9503491 8650388    K18       53.00            K18       77.00
 33    72 Ciura Aleksandra         D9503696 8661597    K20        3.00            K20       30.00
 34    68 Bernaś Tomasz            D9503883  255590    M21        9.00                           
 35   102 Ważny Artur              D9504011 8062043    M16       88.00            M16       95.00
 36    99 Strugarek Łukasz         D9504160 8083077    M18       72.00            M18       73.00
 37    93 Mazurek Piotr            D9504453 8062046    M50       85.00            M50       64.00
 38    85 Kurzyp Anna              D9504745 8007376    K50       35.00            K50       53.00
 39    82 Honhalskyi Andrii        D9504806 8007382    M35       92.00                           
 40    81 Honhalska Olha           D9504807 8007383    K21       64.00            K21       13.00
 41    65 Bąk Piotr                D9505005 8062040    M40       25.00            M40       51.00
 
 
Lista startowa klubowa: E11 - UKS Grom Sokolniki                       
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   108 Krzyżostanek Jarosław    E1102547 8050888    M45        9.00            M45       62.00
  2   107 Hryciuk Mikołaj          E1103836 2086649    M16       83.00            M16       89.00
  3   109 Krzyżostanek Partycja    E1103838 8088009    K16       21.00            K16       50.00
  4   106 Domagała Jakub           E1104388 8003545    M12       36.00            M12       87.00
  5   105 Domagała Andrzej         E1104573 2086645    M40       19.00            M40       15.00
 
 
Lista startowa klubowa: E17 - MKS Metalowiec Łódź                      
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   116 Wierciński Piotr         E1701105 8000382    M60       71.00                           
  2   112 Mazurek Krzysztof        E1701982 2146647    M60       64.00            M60       90.00
  3   110 Deszcz Stanisław         E1702638 2057148    M50       71.00            M50       34.00
  4   115 Wiercińska Anna          E1702670 8000384    K21       49.00                           
  5   117 Wojtczak- Luter Anna     E1703220 2057149    K45       49.00            K45       32.00
  6   111 Kowalczyk Mateusz        E1704328 2139264    M14       57.00            M14       94.00
  7   114 Śmigielska Martyna       E1704372 2139263    K12       15.00            K12       35.00
  8   113 Parafiniuk Hanna         E1704384 2139261    K14       61.00            K14       66.00
  9   118 Ziółkowska Nina          E1704707 2139265    K14       93.00            K14      153.00
 
 
Lista startowa klubowa: E71 - UKS Azymut Pabianice                     
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   134 Krawczyk Anna            E71       887236    Rodz      16.00            Rodz      24.00
  2   135 Krawczyk Marcin          E71       339292    Średnia   40.00            Średnia    4.00
  3   154 Tkaczuk Maciej           E71      7900030    Rodz      12.00            Rodz       6.00
  4   157 Wiśniewska Małgorzata    E71      7662202                               Krótka    11.00
  5   145 Pabich Maria             E7100330 8033071    K21       69.00            K21       43.00
  6   147 Pabich Tomasz            E7100331 8649635    M35       87.00            M35       45.00
  7   126 Gryzio Łukasz            E7100336  887235    M21        5.00            M21       12.00
  8   146 Pabich Mariusz           E7100338 8281288    M21       24.00            M21       87.00
  9   120 Biniecka Małgorzata      E7100339  505002    K21       53.00            K21       55.00
 10   130 Kłos Józef               E7100682  346001    M55       46.00            M55       13.00
 11   148 Płóciennik Konrad        E7101785 8260500    M20       18.00            M20       33.00
 12   119 Andrzejczak Maciej       E7102192  887252    M18       64.00            M18       67.00
 13   137 Krempińska Julia         E7102651 8640908    K18       31.00            K18       32.00
 14   139 Krempiński Piotr         E7102652 8002652    M40       10.00            M40       24.00
 15   151 Sztranek Jan             E7102653 8002653    M18       81.00            M18       28.00
 16   140 Łubis Michał             E7102657 8026570    M35       94.00            M35       81.00
 17   131 Konc Katarzyna           E7102953 7204651    K45       48.00            K45       26.00
 18   155 Tkaczuk Tomasz           E7103253 8160579    M40       27.00            M40       69.00
 19   122 Gąsiorowski Adam         E7103558 9060601    M21       32.00            M21       60.00
 20   138 Krempiński Franciszek    E7103559 8035590    M14       50.00            M14      109.00
 21   152 Sztranek Maciej          E7103562 2043890    M14       88.00            M14        1.00
 22   159 Wiśniewski Jakub         E7103879 8281100    M14       98.00            M14       43.00
 23   129 Kielnierowski Wojciech   E7104105 2146554    M14       82.00            M14       91.00
 24   144 Pabich Hanna             E7104168  886698    K12        9.00            K12       23.00
 25   141 Łubisz Dominik           E7104169  887224    M14       65.00            M14      136.00
 26   132 Kowalczyk Kalina         E7104171  339273    K12       24.00            K12       68.00
 27   142 Łubisz Łukasz            E7104402  339295    M12       66.00            M12       15.00
 28   149 Sieroń Karol             E7104404 8000598    M16       84.00            M16      143.00
 29   158 Wiśniewski Adam          E7104406 8095410    M12       33.00            M12      105.00
 30   121 Durma Jerzy              E7104457  887245    M14       73.00            M14       19.00
 31   156 Wesołowski Oskar         E7104458 2146588    M14       56.00            M14       73.00
 32   143 Młynarczyk Kaja          E7104596 2146596    K14       75.00            K14      165.00
 33   133 Kozuń Marika             E7104599 2146625    K14       44.00            K14       21.00
 34   128 Kalisz Kaja              E7104601  553469    K18       52.00            K18       62.00
 35   123 Goszcz Julia             E7104602 1403086    K14       58.00            K14       75.00
 36   127 Janiak Magdalena         E7104603 2146560    K14       87.00            K14      114.00
 37   125 Grochowalska Alicja      E7104604 2146573    K18       40.00            K18        2.00
 38   136 Krawczyk Piotr           E7104606  339280    M12       53.00            M12       45.00
 39   150 Sztranek Iwona           E7104826  887216    K45       54.00            K45       62.00
 40   153 Sztranek Paweł           E7104827 1407621    M50       83.00            M50        7.00
 41   124 Gramsz Miłosz            E7104859  339290    M12       44.00            M12       75.00
 
 
Lista startowa klubowa: E73 - UKS GOK Galewice                         
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   160 Cegiełka Milena          E7304115 8003547    K14       78.00            K14       78.00
  2   161 Narożny Kacper           E7304119 8664615    M14       61.00            M14       70.00
 
 
Lista startowa klubowa: E75 - UKS Orientuś Łódź                        
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   174 Grzymkiewicz Liliana     E75      7110588    K21       62.00            K21       46.00
  2   170 Ewiak - Paszyńska Alicja E7500363 8625543    K21       48.00            K21       28.00
  3   178 Komsa Małgorzata         E7500366 8667277    K35       78.00            K35       18.00
  4   166 Chmielecki Piotr         E7500369 8667279    M21       12.00                           
  5   189 Olejnik Agata            E7500376 8646294    K21       56.00            K21       73.00
  6   176 Gwóźdź Ewa               E7500384 8667266    K21       68.00            K21       61.00
  7   165 Charuba Łukasz           E7500402 8667280    M21       30.00            M21       30.00
  8   192 Podziński Rafał          E7500410 8640912    M21       23.00                           
  9   191 Paszyński Piotr          E7500423 8640929    M21        1.00            M21       57.00
 10   171 Filipowska Aleksandra    E7501448 8667278    K21       41.00            K21        1.00
 11   208 Zuchmański Przemysław    E7501724 8646296    M21       28.00            M21       51.00
 12   194 Rzeńca Krzysztof         E7501725 8640930    M21        4.00            M21        9.00
 13   163 Bartos Zbigniew          E7502127 8656097    M18       55.00            M18       58.00
 14   196 Rzeńca Piotr (jr)        E7502129 8640924    M20       26.00            M20       63.00
 15   164 Block Amelia             E7502132 8640928    K18       32.00            K18       35.00
 16   195 Rzeńca Piotr             E7502438 7200163    M50       70.00            M50        4.00
 17   203 Słomczyński Ignacy       E7502837 8646292    M18       80.00            M18       34.00
 18   168 Deredos Bruno            E7502839 8640925    M20       21.00            M20       21.00
 19   204 Słomczyński Robert       E7503001 8667267    M45       23.00            M45       50.00
 20   173 Gielec Zuzanna           E7503046 8640927    K18       46.00            K18       65.00
 21   172 Gielec Julia             E7503047 8667261    K16       37.00            K16       26.00
 22   182 Lisiak Adam              E7503049 8667264    M16       76.00            M16      104.00
 23   183 Lisiak Paweł             E7503251 8667273    M45       12.00            M45       17.00
 24   185 Młynarczyk Piotr         E7503294 8150264    M55       50.00            M55       31.00
 25   184 Młynarczyk Maksymilian   E7503711 1409380    M14       60.00            M14       28.00
 26   197 Rzeńca Tomasz            E7503712 8667269    M12       63.00            M12       36.00
 27   202 Słomczyński Filip        E7503765  887243    M14       94.00            M14      145.00
 28   169 Doreń Wiktoria           E7503854 8646297    K18       30.00            K18        5.00
 29   167 Ciupa Jan                E7503926 1409366    M12       41.00            M12        0.00
 30   187 Nowak Michał             E7503929 8646295    M18       63.00            M18       49.00
 31   188 Nowak Paweł              E7503930 8667272    M40        8.00            M40       75.00
 32   206 Ziółkiewicz Jan          E7503932  887246    M14       80.00            M14       88.00
 33   207 Ziółkiewicz Krzysztof    E7503986 8667265    M55       44.00            M55       61.00
 34   179 Kulesza Igor             E7504098 8667276    M18       74.00            M18       16.00
 35   181 Ledzion Piotr            E7504111 8667274    M18       60.00            M18        1.00
 36   162 Bartos Ryszard           E7504217 1409362    M12       56.00            M12       24.00
 37   205 Trepczyński Franciszek   E7504220  887244    M12       29.00            M12       63.00
 38   190 Pachnik Stanisław        E7504297 8632433    M18       69.00            M18       76.00
 39   177 Komorowska Marta         E7504655 8667262    K16       19.00            K16       77.00
 40   180 Ledzion Grzegorz         E7504657 8667275    M45       31.00            M45       89.00
 41   198 Siudek Agnieszka         E7504869  886662    K18       42.00            Średnia    1.00
 42   186 Nowak Hanna              E7504870 8667271    K14       84.00            K14      171.00
 43   199 Siudek Julia             E7504871  886661    K14       48.00            K14       42.00
 44   200 Siudek Konrad            E7504873 8667268    M40       24.00            M40       27.00
 45   201 Siudek Krzysztof         E7504874  887240    M12       49.00            M12       96.00
 46   175 Grzymkiewicz Mateusz     E7504878  887234    M12       35.00            M12       84.00
 47   193 Rawecka Zofia            E7504880 8667270    K14       69.00            K14      102.00
 
 
Lista startowa klubowa: G03 - UMKS Kwidzyn                             
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   227 Pokora Edward            G0301503  412004    M75       53.00            M75        3.00
  2   220 Muller Tomasz            G0302577 8230568    M50       69.00            M50       46.00
  3   221 Muller Wiktor            G0302578 8040409    M16       77.00            M16       92.00
  4   228 Pudlis Natalia           G0302623 2067687    K18       28.00            K18       44.00
  5   219 Muller Iga               G0302764 8051213    K16       32.00            K16       47.00
  6   218 Mądrzyński Zbigniew      G0302885 8000573    M60       60.00            M60       69.00
  7   234 Wejtko Diana             G0303360 8001096    K14       40.00            K14      105.00
  8   212 Gąsior Rafał             G0303361 8000579    M18       62.00            M18       40.00
  9   223 Perfikowska Hanna        G0303363 8653296    K16       22.00            K16       80.00
 10   235 Zaremba Adam             G0303567 8000578    M14       51.00            M14        4.00
 11   224 Perfikowski Paweł        G0303568 8271107    M14       62.00            M14      103.00
 12   225 Pękal Mikołaj            G0303569 8664842    M14       74.00            M14       76.00
 13   232 Rygielski Wiktor         G0303570 8666001    M14       85.00            M14      124.00
 14   215 Jędras Przemysław        G0303694 2067686    M35       91.00            M35       57.00
 15   217 Kisłowski Marek          G0303754 2133398    M12       60.00            M12       12.00
 16   210 Droń Wiktor              G0303764 8070528    M14       99.00            M14       37.00
 17   213 Jankiewicz Radosław      G0303913 2067683    M12       38.00            M12       72.00
 18   216 Kędzior Katarzyna        G0304177 1408883    K45       45.00            K45       56.00
 19   233 Szafarewicz Katarzyna    G0304179 8062064    K12       27.00            K12       26.00
 20   222 Pabian Patrycja          G0304188 1413980    K40        5.00            K40       88.00
 21   230 Roszak Maja              G0304192 8000574    K45       51.00            K45       20.00
 22   209 Droń Grzegorz            G0304351 2133395    M40        7.00            M40        9.00
 23   226 Pękal Paweł              G0304444 8201403    M12       31.00            M12       42.00
 24   229 Rombel Gabriela          G0304502 2103950    K12       11.00            K12       71.00
 25   231 Rygielska Kinga          G0304506 2103943    K16       10.00            K16       17.00
 26   214 Jędras Jakub             G0304509 8091815    M12       51.00            M12      102.00
 27   211 From Piotr               G0304856 8091814    M35       84.00            M35       87.00
 
 
Lista startowa klubowa: G14 - UKS Siódemka Rumia                       
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   248 Porzycz Janusz           G1400232 8000588                               M45       83.00
  2   245 Niewiedziała Robert      G1401021 8516905    M21        7.00            M21       63.00
  3   242 Król Benedykt            G1401562  910131                               M65       17.00
  4   247 Porzycz Agnieszka        G1401626 7191901    K35       76.00            K35       30.00
  5   246 Ogdowski Bartłomiej      G1402118 8650887    M20       17.00            M20       45.00
  6   236 Bielecka Aleksandra      G1402163 8650814    K20       12.00            K20       24.00
  7   240 Dawidowska Natalia       G1402202 8650816    K21       57.00            K21       52.00
  8   241 Kreft Oliwia             G1402203 1410953    K21       63.00            K21       19.00
  9   244 Miśkiewicz Martyna       G1402434 8660530    K21       45.00            K21       79.00
 10   238 Bielecki Michał          G1402855  895238    M16       74.00            M16      113.00
 11   239 Borzyszkowski Jacek      G1403307 8635800    M45       20.00            M45       35.00
 12   249 Porzycz Małgorzata       G1404252 8515505    K12       18.00            K12       38.00
 13   237 Bielecka Marta           G1404398            K12        2.00            K12        5.00
 14   243 Lewandowska Antonina     G1404468            K12       12.00            K12       59.00
 15   250 Suchenia Piotr           G1404990 1000028                               M40       39.00
 
 
Lista startowa klubowa: G17 - UKS Azymut 45 Gdynia                     
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   258 Durka Ewelina            G17      9102642    Krótka    36.00            Krótka    14.00
  2   271 Wensław Mateusz          G1700153 8000590    M21       34.00            M21       27.00
  3   273 Witkowski Adam           G1700158 8516948    M50       75.00            M50       70.00
  4   259 Hewelt Maciej            G1700162 8062035    M21       16.00            M21       81.00
  5   272 Witkowska Izabela        G1700238 8517348    K50       39.00            K50       59.00
  6   256 Chułek Aleksander        G1700547 8201410    M60       66.00            M60       72.00
  7   251 Andrzejewski Leszek      G1701624 8664840    M60       61.00            M60       84.00
  8   262 Nowak Grzegorz           G1702370 8656096    M18       83.00            M18       70.00
  9   264 Pesta Anna               G1702741 8656100    K18       39.00            K18       71.00
 10   266 Porzycz Grzegorz         G1702741 8656099    M18       65.00            M18       31.00
 11   265 Pesta Piotr              G1702742 8656098    M20       16.00            M20       39.00
 12   263 Pesta Adam               G1702857 8518348    M50       84.00            M50       31.00
 13   261 Nowak Anna               G1702858 8660495    K14       95.00            K14       72.00
 14   269 Ukleja Krzysztof         G1703120 8062036    M12       48.00            M12       57.00
 15   270 Ukleja Patrycja          G1703121 8062049    K14       62.00            K14      162.00
 16   268 Ukleja Ewa               G1703714 8062033    K40        3.00            K40       82.00
 17   260 Kilichowski Kacper       G1704126 8062034    M14       97.00            M14      130.00
 18   254 Cepurdej Oleksandr       G1704180 8664839    M60       72.00            M60       93.00
 19   267 Rasczupkina Nina         G1704181 8062020    K35       81.00            K35       12.00
 20   253 Cepurdej Nina            G1704182 8667603    K18       54.00            K18       23.00
 21   252 Cepurdej Katarzyna       G1704183 8667680    K16       24.00            K16       62.00
 22   255 Cepurdej Władysław       G1704184 8666003    M14       70.00            M14       55.00
 23   257 Ciećwierz Sławomir       G1704338 8270379    M40       14.00            M40       33.00
 
 
Lista startowa klubowa: IND - Indywidualnie                            
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   274 Rosłaniec Anna           IND                                            Długa     25.00
  2   650 Kujda Arkadiusz          IND03987 8062063    M40        5.00            M40       12.00
 
 
Lista startowa klubowa: K01 - LKS Górzanka Nawojowa Góra               
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   286 Skorupa Mariusz          K0101004 1419852    M50       80.00            M50       49.00
  2   276 Dzik Mirosław            K0101195  428768    M45       13.00            M45        5.00
  3   275 Dzik Justyna             K0102065  428767    K21       44.00            K21       31.00
  4   278 Kret Jacek               K0103723 8003546    M60       67.00            M60       60.00
  5   285 Skorupa Maja             K0103724 1419851    K16       34.00            K16       68.00
  6   282 Pudełek Błażej           K0103852 8220402    M18       77.00            M18       25.00
  7   283 Pudełek Jowita           K0103998 8210905    K16       16.00            K16       23.00
  8   284 Pudełek Michalina        K0103999 8000305    K20        8.00            K20        0.00
  9   277 Kaczmarski Paweł         K0104317 8200108    M40        1.00            M40       57.00
 10   280 Moniak Andrzej           K0104326            M55       47.00            M55        1.00
 11   288 Ślusarczyk Paweł         K0104494            M12       57.00            M12        3.00
 12   279 Migacz Dawid             K0104495            M14       96.00            M14       49.00
 13   281 Moniak Zofia             K0104709            K18       29.00            K18       50.00
 14   287 Stolarek Piotr           K0104815            M14       69.00            M14      115.00
 15   289 Wronicz Zygmunt          K0104970            M75       51.00            M75        9.00
 
 
Lista startowa klubowa: K30 - WKS Wawel Kraków                         
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   305 Kizerwetter Mikołaj      K30      8664619                               M10       19.00
  2   306 Kruczek Magdalena        K30      8000394    Rodz      13.00            Rodz       0.00
  3   312 Lubkiewicz Małgorzata    K30      8667601                               Średnia   16.00
  4   651 nn                       K30                 Średnia   47.00            Średnia    7.00
  5   331 Wicha Małgorzata         K3000484 8625548    K21       40.00            K21        7.00
  6   299 Etterle-Biederman LiliannaK3000823  886342    K45       52.00            K45       14.00
  7   315 Moszkowicz Paweł         K3000826 8180667    M45       10.00            M45       26.00
  8   307 Kruczek Stanisław        K3000830   54021    M70       55.00            M70        4.00
  9   293 Biederman Paweł          K3001390  887009    M45       29.00            M45       11.00
 10   292 Biederman Marcin         K3001508 8070598    M21       13.00            M21       39.00
 11   291 Biederman Adrianna       K3001509 8120200    K20        4.00            K20       36.00
 12   298 Dyzio Włodzimierz        K3001533 8650900    M55       48.00            M55       55.00
 13   302 Garbacik Michał          K3001584 8638445    M21       29.00                           
 14   301 Garbacik Maja            K3001585 8640909    K20       11.00            K20       12.00
 15   300 Forystek Józef           K3002080 8180366    M50       82.00            M50       55.00
 16   308 Krzysztyński Michał      K3002619 8650899    M20       19.00            M20       69.00
 17   316 Niessner Piotr           K3002725 8200663    M55       42.00            M55       25.00
 18   295 Czapla Przemysław        K3002933 8281274    M45       25.00            M45       53.00
 19   329 Topór Magdalena          K3002935 8650894    K20        1.00            K20       54.00
 20   334 Wójcik Paweł             K3002991 8664651    M16       86.00            M16      110.00
 21   333 Wójcik Natalia           K3002992 8650889    K18       48.00            K18       68.00
 22   304 Kijak Jakub              K3002994 8640922    M20       24.00            M20       27.00
 23   324 Słońska Antonina         K3003190 8640921    K16       17.00            K14       12.00
 24   326 Słońska Zofia            K3003191 8120514    K18       34.00            K18       20.00
 25   327 Słoński Marek            K3003192 8172888    M50       73.00            M50       13.00
 26   323 Pułczyńska Hanna         K3003193 8666005    K16       12.00            K16       53.00
 27   332 Wójcik Grzegorz          K3003195 8158815    M45       14.00            M45       71.00
 28   336 Żesławski Mateusz        K3003200 8043200    M16       91.00            M16      131.00
 29   335 Żesławski Jakub          K3003201 8073201    M16       81.00            M16      146.00
 30   294 Bugaj Teresa             K3003313 8000390    K50       33.00            K50       77.00
 31   330 Topór Monika             K3003372 8010864                               K50       17.00
 32   296 Czapla Tomasz            K3003432  886360    M40       12.00            M40       54.00
 33   297 Dyzio Anna               K3003433 2074452    K50       30.00            K50       35.00
 34   317 Niessner Pola            K3003651 8000393    K16       35.00            K14       87.00
 35   325 Słońska Bogusława        K3003655 8000586    K40        7.00            K40       76.00
 36   311 Lamparska Maja           K3003832 8636994    K16       25.00            K16       29.00
 37   328 Tarnawski Jan            K3003834 8030914    M18       73.00            M18        7.00
 38   313 Michno Marta             K3003937 8650881    K16       29.00            K16        2.00
 39   319 Olejnik Jaśmina          K3003938 8303011    K14       70.00            K14      123.00
 40   290 Bączek Małgorzata        K3004014 8636995    K20       14.00                           
 41   309 Kurtycz Natalia          K3004021 8000583    K16        9.00            K16       83.00
 42   314 Moszkowicz Julia         K3004022 8000389    K14       85.00            K14      168.00
 43   320 Oliinyk Yelyzaveta       K3004023 8000587    K14       49.00            K14       51.00
 44   318 Olejnik Ewa              K3004120 8650888    K40        2.00            K40       91.00
 45   321 Pisarek Kordian          K3004263 8000585    M16       72.00            M14       31.00
 46   310 Lamparska Iwona          K3004272 8650892    K45       46.00            K45       50.00
 47   322 Pisarek Piotr            K3004588 8002651    M50       88.00            M50       37.00
 48   303 Gawron Katarzyna         K3004680 8000394    K35       77.00            K35       36.00
 
 
Lista startowa klubowa: K48 - KS Kościelec Chrzanów                    
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   340 Kryjomski Jerzy          K4800963  886350    M60       70.00            M60       87.00
  2   337 Chodlewski Antoni        K4803602  886343    M12       28.00            M12       81.00
  3   339 Klakla Kacper            K4803608  435240    M14       77.00            M14       67.00
  4   342 Podgórska Marta          K4803611 8664614    K14       56.00            K14       54.00
  5   341 Podgórska Gabriela       K4804164 2801053    K12        0.00            K12       53.00
  6   344 Zychowicz Bartosz        K4804167  412360    M10        7.00            M10       25.00
  7   343 Rychłowska Julia         K4804519  412596    K10        5.00            K10       16.00
  8   338 Hebda Julia              K4804520  412140    K10        2.00            K10       10.00
 
 
Lista startowa klubowa: MAN - KB MANIAC Poznań                         
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   345 Łątkowski Krzysztof      MAN      8328477    Długa     18.00            Długa     19.00
 
 
Lista startowa klubowa: O27 - UKS Lotna Zdzieszowice                   
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   346 Broszczak Edyta          O27      1392576    Krótka    37.00                           
  2   349 Czok Teodor              O27      2037507    Krótka    39.00                           
  3   351 Gidel Bianca             O27      2036951    Średnia   43.00                           
  4   352 Gimiński Dawid           O27      2036950    Krótka    33.00                           
  5   356 Kwoczała Emilia          O27      1394734    Krótka    22.00                           
  6   357 Lubnau Filip             O27      1394736    Krótka    24.00                           
  7   360 Matusiak Oliver          O27      1394744    Krótka    28.00                           
  8   361 Matusiak Wiktoria        O27      2037508    Krótka    35.00                           
  9   362 Nowicka Alicja           O27      2037509    Krótka    20.00                           
 10   363 Oleśniewicz Hanna        O27      2036953    Krótka    31.00                           
 11   364 Porada Tobiasz           O27      1392586    Średnia   41.00                           
 12   366 Wróblewska Jagoda        O27      1394737    Krótka    26.00                           
 13   367 Zapart Julia             O27      1392572    Średnia   46.00                           
 14   348 Burak Natalia            O2703771            K16       36.00                           
 15   350 Dammfeld Adam            O2703772            M14       52.00                           
 16   358 Łukasik Aleksandra       O2703774            K16       18.00                           
 17   354 Kotłowska Julia          O2704644            K12        6.00                           
 18   347 Burak Łukasz             O2704685            M14      100.00                           
 19   353 Kipka Mateusz            O2704686            M14       63.00                           
 20   359 Łukasik Szymon           O2704687            M14       75.00                           
 21   355 Kotłowska Sonia          O2704689            K12       21.00                           
 22   365 Woźniak Wojciech         O2704788            M14       86.00                           
 
 
Lista startowa klubowa: O47 - LUKS Azymek Zdzieszowice                 
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   368 Fyrgut Emilia            O47      1394742    Krótka    29.00                           
  2   372 Ostrowska Patrycja       O47      1394741    Krótka    23.00                           
  3   373 Pałubski Wojciech        O47      1394731    Średnia   45.00                           
  4   375 Urbanowicz Aleksandra    O47                 Krótka    38.00                           
  5   376 Witek Amelia             O47      1392575    Krótka    32.00                           
  6   369 Lippa Grzegorz           O4701620            M40       20.00                           
  7   370 Łakomska Aleksandra      O4703474            K20        2.00                           
  8   374 Sikorski Marcin          O4703475            M18       76.00                           
  9   371 Ogrodnik Magdalena       O4703478            K18       41.00                           
 
 
Lista startowa klubowa: P02 - KS Hades Poznań                          
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   385 Nowak Remigiusz          P0200907 8000833                               M45       68.00
  2   388 Zieliński Paweł          P0200913 8000840    M50       89.00            M50       61.00
  3   387 Zbroja-Nowak Justyna     P0200915 8000828                               K40       79.00
  4   377 Bultrowicz Agnieszka     P0200944 8000826                               K40       94.00
  5   384 Nowak Maria              P0202922 2067839                               Krótka    17.00
  6   378 Bultrowicz Tymoteusz     P0203700 8000827                               M14       58.00
  7   389 Zieliński Tomasz         P0203701 8000841    M14       71.00            M14      133.00
  8   386 Nowak Zofia              P0203702                                       K12       50.00
  9   383 Klasa Tomasz             P0203730 1966423    M50       78.00            M50       25.00
 10   379 Filipiak Adrianna        P0204153 8000831    K18       45.00            K18        8.00
 11   380 Filipiak Agnieszka       P0204413 2067831    K45       50.00            K45        8.00
 12   381 Filipiak Marek           P0204414 8000830    M45       19.00            M45       23.00
 13   382 Filipiak Mateusz         P0204415 8000832    M21       19.00            M21       18.00
 
 
Lista startowa klubowa: P03 - UKS DĄB LESZNO                           
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   392 Prais Anna               P03      1412008    Średnia   42.00            Średnia   10.00
  2   393 Prais Jan                P03      1412010    Rodz       9.00            Rodz      21.00
  3   394 Prais Julia              P0304225 8200612    K14       53.00            K14       96.00
  4   390 Markowska Natalia        P0304226 8200623    K14       74.00            K14       33.00
  5   391 Mikołajczak Iga          P0304248 8200656    K14       96.00            K14      135.00
 
 
Lista startowa klubowa: P35 - UKS Arkady Raszków                       
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   408 Kaźmierczak Jan          P35      2016195                               Rodz       3.00
  2   412 Król Hanna               P35      2037831    K10        1.00            K10        1.00
  3   400 Dutkowski Adam           P3500780  505099    M55       40.00            M55       37.00
  4   415 Niezgódka Dominika       P3502504 2016206    K20        9.00                           
  5   414 Michalak Hubert          P3502705 8201795    M18       70.00                           
  6   421 Ziętek Aleksandra        P3503055 2016210                               K18       38.00
  7   399 Dobroś Aleksandra        P3503060 8040123    K16       28.00            K16       59.00
  8   405 Kaczocha Mikołaj         P3503860 2016206    M16       68.00            M16      107.00
  9   407 Kaźmierczak Amelia       P3504029  504406    K14       72.00            K14      126.00
 10   413 Król Jan                 P3504030  553467    M14       93.00            M14      118.00
 11   418 Uciechowska Amelia       P3504035 8110092    K14       59.00            K14       90.00
 12   420 Wdowczyk Paweł           P3504036  553464                               M14       52.00
 13   419 Uciechowska Oliwia       P3504416  895245    K12        5.00            K12       17.00
 14   401 Dwornikowska Agata       P3504417 2016199                               Rodz      18.00
 15   417 Świtała Nikola           P3504418 2016204    K12       20.00            K12       56.00
 16   406 Kasałka Monika           P3504419 2016209    Rodz       8.00            Rodz      12.00
 17   404 Jańczak Matylda          P3504420 2016194    K14       90.00            K14       57.00
 18   416 Szczęsna Małgorzata      P3504423 2016201    K14       41.00            K14        3.00
 19   411 Król Adam                P3504715 8102673    M40       21.00            M40       21.00
 20   396 Bzik Kacper              P3504796 2016197    M14       67.00            M14       97.00
 21   402 Gromada Monika           P3504797  553465    K14       81.00                           
 22   398 Chmura Patryk            P3504994 2037825    M12       42.00            M12      108.00
 23   397 Chmura Jarosław          P3504995  895239    M45       26.00            M45       59.00
 24   410 Kmiecińska Agata         P3504996 1011992    K14       51.00            K14       27.00
 25   409 Kiczka Julia             P3504998            Rodz      14.00                           
 26   403 Jańczak Igor             P3505000 2016193    M12       64.00            M12       48.00
 27   395 Bartczak Jonasz          P3505001 2016200    M14       83.00            M14       13.00
 
 
Lista startowa klubowa: P58 - HKS Azymut Mochy                         
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   437 Murawska Ewa             P58      8666008    K45       43.00            K45        2.00
  2   441 Nowak Barbara            P5801222 8516404    K50       37.00            K50       11.00
  3   425 Galla Andrzej            P5801230 8666009    M60       69.00                           
  4   435 Mol Krzysztof            P5802866 8636515    M45       30.00            M45       38.00
  5   422 Dreier Anna              P5803256 8062028    K16       38.00            K16       44.00
  6   427 Hajduk Maria             P5803257 8062032    K14       45.00            K14      141.00
  7   429 Karkut Estera            P5803259 8062026    K16       13.00            K16       14.00
  8   433 Michalczak Paweł         P5803260 8666007    M14       58.00            M14       25.00
  9   431 Klecha Weronika          P5803574 8062022    K14       76.00            K14       15.00
 10   434 Miś Milena               P5803575 8062029    K12        3.00            K12       11.00
 11   439 Murawski Rafał           P5803578 8517304    M14       78.00            M14       85.00
 12   440 Murek Emilia             P5803579 8636184    K14       60.00            K14      108.00
 13   423 Durzyńska Katarzyna      P5803584 8636511    K21       66.00            K21       34.00
 14   438 Murawski Piotr           P5803588 8062023    M45       15.00            M45       86.00
 15   426 Golinowska Elżbieta      P5803675 8636518    K40        6.00            K40       70.00
 16   443 Wyrwa Tobiasz            P5803865 8636186    M14       90.00            M14      127.00
 17   428 Jakubowska Monika        P5804044 8636520    K21       51.00            K21       76.00
 18   432 Kurasińska Lena          P5804288 8062025    K12       19.00            K12       74.00
 19   442 Szmyt Aleksandra         P5804635 8516904    K14       91.00            K14       60.00
 20   430 Kaźmierczak Magdalena    P5804638 8062031    K12       13.00            K12       44.00
 21   424 Franc Julian Emilian     P5804640 8666002    M12       46.00            M12       27.00
 22   436 Mol Weronika             P5804967 8062030    K16       26.00            K16       74.00
 
 
Lista startowa klubowa: P69 - WKS Grunwald Poznań                      
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   649 Hornik Zbigniew          P69      9669689    M60       62.00            M60       75.00
  2   450 Olejnik Michał           P6900340 8653291    M21       31.00            M21       90.00
  3   452 Wiśniewska Hanna         P6900724 8640913    K21       67.00            K21       58.00
  4   451 Pawlak Bartosz           P6900898 8645200    M21       14.00            M21       36.00
  5   445 Faltyński Władysław      P6900911  249926    M70       59.00            M70       76.00
  6   444 Bartkowiak Edward        P6900925  412412    M70       64.00            M70       34.00
  7   448 Hornik Alicja            P6901296 1394892    K50       38.00            K50       65.00
  8   447 Hornik Aleksandra        P6901524 8645196    K21       61.00            K21       82.00
  9   449 Matyba Anna              P6901569  887091    K21       52.00            K21       37.00
 10   446 Gorczyca Maria           P6902971 2067844    K21       43.00            K21       10.00
 
 
Lista startowa klubowa: R22 - UKS Azymut Dębów                         
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   456 Leśnicka Agnieszka       R2202611 8008007    K18       36.00            K18       56.00
  2   454 Kiełb Wiktoria           R2203413 8636598    K16       33.00            K16       71.00
  3   453 Kiełb Patrycja           R2203845 8062051    K16       11.00            K16       11.00
  4   455 Kotlińska Kamila         R2204056 8636599    K14       82.00            K14      129.00
  5   457 Orzechowska Aleksandra   R2204057 8636600    K18       50.00            K18       14.00
  6   458 Piestrak Aleksandra      R2204460 8636597    K16       23.00            K16       41.00
 
 
Lista startowa klubowa: RUS - runpassion.pl Team                       
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   459 Suchenia Iwona           RUS                 Krótka    30.00            Krótka     8.00
 
 
Lista startowa klubowa: S03 - UKS Sparta Czyżowice                     
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   460 Jurczyk Tomasz           S0301936 8640246    M21        6.00            M21       21.00
 
 
Lista startowa klubowa: S28 - UKS Kometa Gliwice                       
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   472 Polewka Tomasz           S2800301 8516950    M45       17.00            M45       41.00
  2   474 Wysocka Jolanta          S2802181 8629803    K60       91.00            K60       24.00
  3   470 Polewka Beata            S2802460 8517350    K45       44.00            K45       38.00
  4   471 Polewka Julianna         S2802461 8516450    K14       50.00            K14       30.00
  5   469 Pogoda Kinga             S2802490 8631688    K18       35.00            K18       17.00
  6   473 Sobel Natalia            S2802491            K18       49.00            K18       59.00
  7   475 Wysocki Andrzej          S2802697 8631667    M65       56.00            M65       11.00
  8   465 Leśniak Matylda          S2803406 8631700    K16       20.00            K16       20.00
  9   467 Marszałek Patryk         S2803823 8631676    M16       78.00            M16      140.00
 10   468 Myśliwiec Aleksandra     S2804341 8518350    K14       89.00            K14       93.00
 11   464 Janas Sebastian          S2804512 8631691    M45       33.00            M45       92.00
 12   463 Janas Irena              S2804514 8631695    K40        1.00            K40       85.00
 13   462 Janas Aleksander         S2804515 8631682    M12       50.00            M12       21.00
 14   461 Janas Agnieszka          S2804516            K10        4.00            K10        7.00
 15   466 Leusz Nicole             S2804643 8631699    K14       71.00            K14      132.00
 
 
Lista startowa klubowa: S51 - UKS Reflex Rybnik                        
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   476 Porada Robert            S5102084 8200899                               M45       44.00
 
 
Lista startowa klubowa: W00 - Indywidualny Mazowsze                    
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   478 Olbrycht Janusz          W0000228  886663    M65       58.00            M65       23.00
  2   477 Olbrycht Anna            W0000229  412377    Krótka    25.00            Krótka    23.00
  3   479 Urbaniak Krzysztof       W0000522 8640904    M50       68.00            M50       10.00
 
 
Lista startowa klubowa: W02 - KS OK!Sport Warszawa                     
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   480 Drągowski Piotr          W0200687 8426644                               M35       27.00
  2   481 Drągowski Robert         W0200690 8116717                               M60       57.00
  3   487 Trzpil Lech              W0200691  412312                               M70       10.00
  4   485 Sędłak Krystian          W0201130  887220    M45       22.00            M45       14.00
  5   482 Kosicki Tomasz           W0201522 1412342    M45       28.00            M45       47.00
  6   484 Olszanka Gabriela        W0202427 8220701    K20        6.00            K20       60.00
  7   483 Krasuski Marcin          W0202688 8060972    M45       11.00            M45       80.00
  8   486 Ślusarczyk Katarzyna     W0203480 8636522    K21       38.00            K21       25.00
 
 
Lista startowa klubowa: W03 - PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.           
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   489 Filipczak Jagoda         W0300020 8013838                               K21       16.00
  2   491 Kmieciński Józef         W0300069 8000572    M70       60.00            M70       58.00
  3   495 Wicha Iwona              W0300485 8004850    K21       58.00            K21       70.00
  4   494 Wasilewski Stanisław     W0301168 8626617    M70       65.00            M70       16.00
  5   488 Dudek Wojciech           W0301171 8631571                               M21       93.00
  6   493 Wańczyk Zuzanna          W0301664 1396729    K21       65.00            K21       49.00
  7   490 Filipczak Natalia        W0301927 8640914    K20        7.00            K20       18.00
  8   492 Szrama Dariusz           W0304838  300669    M21       17.00            M21       42.00
 
 
Lista startowa klubowa: W08 - Stowarzyszenie Team 360 stopni Warszawa  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   498 Chwiejczak Dorota        W08       259382    Średnia   44.00            Średnia   13.00
  2   500 Górnicka-Antonowicz Anna W0800091 8240668    K50       34.00            K50       47.00
  3   502 Jaroszek Radosław        W0801494 8640906    M21       37.00            M21       33.00
  4   501 Jaroszek Jakub           W0801736 8199809    M21       18.00            M21       84.00
  5   506 Mossakowski Przemysław   W0801758 8091816    M50       81.00            M50       67.00
  6   504 Krasuski Bartłomiej      W0802210 8040670    M50       72.00            M50       16.00
  7   497 Bogucka-Jaroszek Anna    W0802245  607807    K50       36.00                           
  8   507 Śliwczyńska Ilona        W0802347 8121278    K35       75.00            K35       48.00
  9   499 Dopierała Piotr          W0802350 2067849    M40       26.00            M40       30.00
 10   503 Jaskuła Kornel           W0802685 1409321    M35       89.00            M35       33.00
 11   508 Trykozko Urszula         W0802691 8072469    K50       31.00            K50       29.00
 12   509 Waluga Ireneusz          W0802692 8030173    M45       34.00            M45       65.00
 13   496 Benesz Rafał             W0803753            M45       18.00            M45       20.00
 14   505 Mioduszewski Mateusz     W0803970 7207195    M40        9.00            M40       78.00
 15   510 Wąsiewicz Jerzy          W0804079 8050202    M16       70.00            M16      116.00
 16   511 Wąsiewicz Marzena        W0804080 8051070    K50       40.00            K50       71.00
 17   512 Wąsiewicz Piotr          W0804081 8070620    M50       86.00            M50       40.00
 18   513 Wąsiewicz Urszula        W0804082 8070511    K14       67.00            K14       24.00
 
 
Lista startowa klubowa: W11 - BKS Wataha Warszawa                      
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   518 Galicz Karol             W1101853 8198611    M21       22.00                           
  2   516 Dolińska Zuzanna         W1102748 7060403    K18       37.00            K18       53.00
  3   519 Galicz Krystyna          W1103142 1951826    K65       39.00            K65        0.00
  4   526 Nowakowski Maciej        W1103150 1986001    M18       57.00            M18       10.00
  5   535 Wrześniak Zofia          W1103152 1986002    K18       51.00            K18       11.00
  6   515 Dolińska Julia           W1103158 1972059    K16        8.00            K16        5.00
  7   514 Daniluk Karina           W1103159 8110672    K45       42.00                           
  8   522 Maciejewski Bartłomiej   W1103943 8092006    M14       68.00            M14       64.00
  9   523 Maciejewski Mikołaj      W1103944 8300176    M40       17.00            M40       63.00
 10   525 Michalski Tomasz         W1103950 1986004    M12       30.00            M12      111.00
 11   533 Stopczyński Bartosz      W1104093 8220606    M14       95.00            M14      100.00
 12   528 Owsiak Stanisław         W1104364 8666061    M14       55.00            M14       16.00
 13   529 Pachucki Tymoteusz       W1104395 1986007    M14       84.00            M14      148.00
 14   534 Tufekcis Leonidas        W1104577 1424638    M12       59.00            M12       18.00
 15   521 Kuźma Kacper             W1104578 8101117    M10        6.00            M10       22.00
 16   520 Kuźma Elżbieta           W1104579 8010284    K35       79.00            K35       54.00
 17   524 Maślanka Mateusz         W1104581 1986006    M12       37.00            M12       78.00
 18   527 Owsiak Józef             W1104582 8110405    M12       47.00            M10       28.00
 19   531 Pakulska Natalia         W1104924 2033045    K12       16.00            K12       14.00
 20   530 Pakulska Mieczysława     W1104925 1986005    K21       47.00            K21       64.00
 21   532 Rekowski Franciszek      W1104991 1452902    M12       55.00            M12       51.00
 22   536 Zeler Maja               W1104992 1452901    K40        0.00            K40       73.00
 
 
Lista startowa klubowa: W80 - KS Spójnia Warszawa                      
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   537 Bonat Karol              W80       412015    M14       89.00            M14      112.00
  2   545 Patejko Jan              W80      8150216    Rodz      15.00            Rodz      27.00
  3   549 Patejko Zuzanna          W80      8160612    Rodz      11.00            Rodz       9.00
  4   548 Patejko Tadeusz          W8000521 8120748    M70       63.00            M70       70.00
  5   550 Wysocki Stanisław        W8000523  881580    M90       37.00            M90       13.00
  6   539 Janowski Konrad          W8000525 9080017    M70       58.00            M70       28.00
  7   541 Krochmal Andrzej         W8000528 8040156    M60       63.00            M60       81.00
  8   547 Patejko Przemysław       W8000530 8090606    M35       83.00            M35       39.00
  9   546 Patejko Patrycja         W8000542 8463612    K21       55.00                           
 10   540 Janowski Piotr           W8001527 8080305    M55       45.00            M55       43.00
 11   538 Janowski Filip           W8003506  888966    M16       75.00            M16      128.00
 12   542 Lendzioszek Leszek       W8004736 8201266    M12       43.00            M12      114.00
 13   544 Lendzioszek Roman        W8004944  300691    M12       65.00            M12       54.00
 14   543 Lendzioszek Michał       W8004945  300678    M35       90.00            M35       75.00
 
 
Lista startowa klubowa: W81 - UKS OSiR Góra Kalwaria                   
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   562 Machowski Władysław      W8100482 2086529    M60       68.00            M60       63.00
  2   561 Machowska-Krupa Weronika W8100483  886315    K21       54.00            K21        4.00
  3   559 Łącki Łukasz             W8101673 8062059    M35       88.00            M35       21.00
  4   564 Podworski Kacper         W8102780 8181204    M16       89.00            M16      122.00
  5   565 Powichrowska Ilona       W8102781 8181203    K16       15.00            K16       56.00
  6   558 Łącki Jakub              W8103296 8062060    M14       54.00            M14       34.00
  7   552 Dzwonkowska Paulina      W8103366 8062062    K14       47.00            K14       36.00
  8   563 Majowski Jan             W8103502 8062061    M16       71.00            M16      152.00
  9   557 Łącka Julia              W8103573 1422868    K14       68.00            K14       99.00
 10   553 Gładecki Dawid           W8103729 8664844    M20       23.00            M20        3.00
 11   551 Dąbrowski Karol          W8103907 1419863    M16       85.00            M16      134.00
 12   560 Machowska-Łącka MagdalenaW8103908 1422870    K35       74.00            K35        6.00
 13   556 Krupa Łukasz             W8104250 2033043    M21       11.00            M21       45.00
 14   555 Kasprzyk Marta           W8104540  418961    K14       83.00            K14      138.00
 15   554 Górski Patryk            W8104541 2033042    M16       79.00            M16       98.00
 
 
Lista startowa klubowa: W87 - UNTS Warszawa                            
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   588 Parfianowicz Joanna      W8700100 8000842    K55       36.00            K55       36.00
  2   589 Parfianowicz Ludomir     W8700101 8660491    M65       55.00            M65        5.00
  3   599 Wołowczyk Mariola        W8700112 8000847    K50       32.00            K50       41.00
  4   598 Wołowczyk Marek          W8700113 8000836    M55       43.00            M55       19.00
  5   597 Wołowczyk Krzysztof      W8700488 8640915    M21       20.00            M21       72.00
  6   586 Nitsch Tomasz            W8701093 8022971    M45       35.00            M45       74.00
  7   583 Mossakowski Wojciech     W8701115 8220398    M21       26.00            M21        6.00
  8   594 Wołek Ewa                W8701208 8655942    K50       29.00            K50       23.00
  9   591 Polishchuk Mariya        W8701962 8444924    K21       46.00            K21       88.00
 10   592 Staszak Artur            W8702013 8123777    M50       87.00            M50       22.00
 11   576 Marchuk Wioletta         W8702019  886681    K21       70.00            K21       91.00
 12   573 Kuca Kacper              W8702032 8636525    M21        8.00            M21       78.00
 13   580 Mianowski Rafał          W8702068 8270873    M45       21.00            M45       29.00
 14   579 Mianowska Julia          W8702096 8221001    K20       15.00            K20       42.00
 15   568 Biolik Grzegorz          W8702177 8210276    M40        4.00            M40       48.00
 16   567 Biolik Agnieszka         W8702178 8197778    K40        4.00            K40       67.00
 17   575 Marchuk Ilya             W8702289  981642    M21        0.00            M21        0.00
 18   569 Chabiera Lena            W8702391 8444999    K18       33.00            K18       26.00
 19   578 Mianowska Dorota         W8702405 8000838    K45       53.00                           
 20   585 Nitsch Joanna            W8702407 2043896    K45       47.00            K45       68.00
 21   584 Nitsch Aleksandra        W8702409 8280803    K18       47.00            K18       74.00
 22   590 Pierzchała Michał        W8702411 8625739    M20       27.00            M20       51.00
 23   587 Olszewski Bartłomiej     W8702572 8181202    M18       71.00            M18       43.00
 24   572 Głowacz Julia            W8702754 8000399    K20        5.00            K20       72.00
 25   571 Fortuniak Weronika       W8702836 8646293    K21       59.00            K21       22.00
 26   581 Michalak Kacper          W8702980 8655941    M20       22.00            M20        9.00
 27   582 Michalak Tomasz          W8702981 8180169    M50       77.00            M50       58.00
 28   600 Wójtowicz Krzysztof      W8703174 8040213    M16       80.00            M16      149.00
 29   577 Mianowska Antonina       W8703554 8131207    K14       66.00            K14        0.00
 30   593 Wołek Andrzej            W8703555 8200600    M55       49.00            M55       49.00
 31   595 Wołek Małgorzata         W8703556 8340034    K50       41.00            K50       83.00
 32   596 Wołek Stanisław          W8703557 8000845    M16       90.00            M16      119.00
 33   574 Lesisz Kamil             W8703904 8150384    M35       82.00            M35       69.00
 34   566 Bednarski Jan            W8704096 8040198    M21        2.00            M21       15.00
 35   570 Chachurski Mieszko       W8704193 8291207    M14       72.00            M14       46.00
 
 
Lista startowa klubowa: W89 - KU AZS WAT Warszawa                      
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   601 Chachurska Magdalena     W89      8201278    Krótka    34.00            Krótka     5.00
  2   602 Chachurski Ryszard       W8900065 8020163    M55       41.00            M55        7.00
  3   606 Krochmal Małgorzata      W8900075 8080258    K60       90.00            K60       12.00
  4   605 Krochmal Grzegorz        W8900076 8280359    M60       65.00            M60       78.00
  5   607 Łapanowski Jacenty       W8900190 8672019    M70       54.00            M70       40.00
  6   610 Sokalski Dariusz         W8900715 8667186    M35       93.00            M35       93.00
  7   608 Łoniewski Grzegorz       W8902852 8230882    M35       86.00            M35       63.00
  8   604 Kopytko Małgorzata       W8904907 8667181    K35       73.00            K35       42.00
  9   609 Pawłowski Michał         W8904908  888969    M21       25.00            M21       54.00
 10   611 Turczyńska Alicja        W8904971 8664974    K21       39.00            K21       67.00
 11   603 Kociuba Marek            W8904985 8010869    M40       22.00            M40       66.00
 
 
Lista startowa klubowa: Z00 - Indywidualni Zachodniopomorskie          
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   612 Dobiecki Artur           Z0003661 9201351    M45       27.00            M45        8.00
 
 
Lista startowa klubowa: Z01 - KOS BnO Szczecin                         
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   633 Wołochowicz Władysław    Z0100886 8260728    M70       57.00            M70       22.00
  2   614 Czyński Miłosz           Z0103443 8260718    M16       82.00            M16      137.00
  3   616 Grzegorczyk Mateusz      Z0103447 8260719    M18       67.00            M18       13.00
  4   630 Sadzikowska Magdalena    Z0103453 8260726    K18       44.00            K18       41.00
  5   617 Kondys Jakub             Z0103663 8260721    M18       78.00            M18       46.00
  6   618 Kotkowiak Bartosz        Z0103664 8383222    M14       92.00            M14       82.00
  7   619 Kotkowiak Piotr          Z0103665 9201342    M16       92.00            M16      125.00
  8   622 Kula Mateusz             Z0103666 8636996    M18       58.00            M18       64.00
  9   626 Płytnik Stanisław        Z0103670 8260722    M50       79.00            M50       52.00
 10   631 Sadzikowski Andrzej      Z0103672 8260727    M45        8.00            M45       56.00
 11   613 Alabrudzińska Agnieszka  Z0103743 8260717    K35       80.00            K35       24.00
 12   625 Mikuła Iga               Z0103959 8300107    K14       92.00            K14       39.00
 13   624 Mikuła Daria             Z0103960 8073012    K14       73.00            K14      156.00
 14   621 Kula Maja                Z0103962 8434123    K14       52.00                           
 15   623 Kwiatkowski Olaf         Z0103968 8050605    M16       73.00            M16      155.00
 16   629 Rusinek Wojciech         Z0104786 8260725    M14       59.00            M14      121.00
 17   620 Koziak Michał            Z0104934 8260720    M14       79.00            M14       22.00
 18   627 Rawluk Alan              Z0104978 8260723    M12       40.00            M12       99.00
 19   628 Rawluk Patryk            Z0104979 8260724    M16       87.00            M16      101.00
 20   634 Wróblewski Alan          Z0104981 8260729    M12       62.00            M12       39.00
 21   615 Fleiss Sebastian         Z0105006 8088082    M21       35.00            M21       66.00
 22   632 Wollenberg Bernd         Z0105007 8088081    M70       62.00            M70       64.00
 
 
Lista startowa klubowa: Z06 - UKS Traper Złocieniec                    
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   643 Smyk Bartosz             Z0602159            M18       75.00            M18       61.00
  2   639 Kmieć Zuzanna            Z0602576 9202028    K18       43.00            K18       47.00
  3   638 Fiedorowicz Szczepan     Z0602906 1997225    M40       23.00            M40       42.00
  4   646 Urban Aneta              Z0602910 8650897    K16       39.00            K16       38.00
  5   635 Borek Alicja             Z0603314 8650898    K14       86.00            K14       69.00
  6   645 Szczurko Paulina         Z0603545 8650883    K16       14.00            K16       65.00
  7   648 Włodarczyk Wiktoria      Z0603546 8650885    K12       23.00            K12       32.00
  8   640 Miłaszewicz Magdalena    Z0603887 8650896    K14       57.00            K14      159.00
  9   647 Włodarczyk Łukasz        Z0603889 8004603    M40       15.00            M40        6.00
 10   644 Stempniewska Nadia       Z0604139 8650895    K12        1.00            K12       47.00
 11   636 Duda Kornelia            Z0604141 9202030    K12       17.00            K12        2.00
 12   642 Pieragowska Julia        Z0604434 8650886    K16       27.00            K16        8.00
 13   641 Motylińska Anastazja     Z0604528 9202031    K12        8.00            K12       80.00
 14   637 Duda Tomasz              Z0604529 9202032    M40        3.00            M40       72.00