Klubowe Mistrzostwa Polski 2020
zawody popularyzacyjne
w biegu na orientację


Lista startowa wg kategorii                                                    17.09.2020 00:03:40
                                        KMP 2020 - I runda
===PRO SPORT Piotr Paszynski========================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Lista startowa wg kategorii: Krótka      0.0km    0m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1      5 Nadera Łukasz            CX-80 Kalisz         CX8        1422867   2.00         
  2    601 Chachurska Magdalena     KU AZS WAT Warszawa  W89        8201278   5.00          R:1978
  3    459 Suchenia Iwona           runpassion.pl Team   RUS                  8.00         
  4    157 Wiśniewska Małgorzata    UKS Azymut Pabianice E71        7662202  11.00          R:1976
  5    258 Durka Ewelina            UKS Azymut 45 Gdynia G17        9102642  14.00         
  6    384 Nowak Maria              KS Hades Poznań      P0202922   2067839  17.00          R:2003
  7     13 Kuźniar Bartek           UKS Orientpark.pl Iw D02                 20.00          R:2009
  8    477 Olbrycht Anna            Indywidualny Mazowsz W0000229    412377  23.00          R:1956
 
Lista startowa wg kategorii: Średnia     0.0km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    198 Siudek Agnieszka         UKS Orientuś Łódź    E7504869    886662   1.00          R:2003
  2    135 Krawczyk Marcin          UKS Azymut Pabianice E71         339292   4.00          R:1983
  3    651 nn                       WKS Wawel Kraków     K30                  7.00         
  4    392 Prais Anna               UKS DĄB LESZNO       P03        1412008  10.00          R:1982
  5    498 Chwiejczak Dorota        Stowarzyszenie Team  W08         259382  13.00          R:1974
  6    312 Lubkiewicz Małgorzata    WKS Wawel Kraków     K30        8667601  16.00          R:1986
 
Lista startowa wg kategorii: Długa       0.0km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    345 Łątkowski Krzysztof      KB MANIAC Poznań     MAN        8328477  19.00          R:1979
  2      2 WOJTCZAK Krzysztof       CSWIiChem Wrocław    CWC        8654382  22.00          R:1972
  3    274 Rosłaniec Anna           Indywidualnie        IND                 25.00          R:1978
  4      1 MIROWSKI Sławomir        CSWIiChem Wrocław    CWC        8654384  28.00          R:1979
 
Lista startowa wg kategorii: Rodz        0.0km    0m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    306 Kruczek Magdalena        WKS Wawel Kraków     K30        8000394   0.00         
  2    408 Kaźmierczak Jan          UKS Arkady Raszków   P35        2016195   3.00          R:2008
  3    154 Tkaczuk Maciej           UKS Azymut Pabianice E71        7900030   6.00         
  4    549 Patejko Zuzanna          KS Spójnia Warszawa  W80        8160612   9.00         
  5    406 Kasałka Monika           UKS Arkady Raszków   P3504419   2016209  12.00          R:2008
  6      9 Hetnar Emilia            UKS Orientpark.pl Iw D02        2053613  15.00          R:2014
  7    401 Dwornikowska Agata       UKS Arkady Raszków   P3504417   2016199  18.00          R:2008
  8    393 Prais Jan                UKS DĄB LESZNO       P03        1412010  21.00          R:2014
  9    134 Krawczyk Anna            UKS Azymut Pabianice E71         887236  24.00          R:2015
 10    545 Patejko Jan              KS Spójnia Warszawa  W80        8150216  27.00