Klubowe Mistrzostwa Polski 2020
Weteranów
w biegu na orientację


Lista startowa wg kategorii                                                     17.09.2020 00:03:17
                                        KMP 2020 - I runda
===PRO SPORT Piotr Paszynski=========================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Lista startowa wg kategorii: K35         0.0km    0m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1    560 Machowska-Łącka MagdalenaUKS OSiR Góra Kalwar W8103908   1422870   6.00          R:1983
  2    267 Rasczupkina Nina         UKS Azymut 45 Gdynia G1704181   8062020  12.00          R:1984
  3    178 Komsa Małgorzata         UKS Orientuś Łódź    E7500366   8667277  18.00          R:1984
  4    613 Alabrudzińska Agnieszka  KOS BnO Szczecin     Z0103743   8260717  24.00          R:1985
  5    247 Porzycz Agnieszka        UKS Siódemka Rumia   G1401626   7191901  30.00          R:1984
  6    303 Gawron Katarzyna         WKS Wawel Kraków     K3004680   8000394  36.00          R:1982
  7    604 Kopytko Małgorzata       KU AZS WAT Warszawa  W8904907   8667181  42.00          R:1982
  8    507 Śliwczyńska Ilona        Stowarzyszenie Team  W0802347   8121278  48.00          R:1978
  9    520 Kuźma Elżbieta           BKS Wataha Warszawa  W1104579   8010284  54.00          R:1984
 
Lista startowa wg kategorii: K40         0.0km    0m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    567 Biolik Agnieszka         UNTS Warszawa        W8702178   8197778  67.00          R:1977
  2    426 Golinowska Elżbieta      HKS Azymut Mochy     P5803675   8636518  70.00          R:1980
  3    536 Zeler Maja               BKS Wataha Warszawa  W1104992   1452901  73.00          R:1978
  4    325 Słońska Bogusława        WKS Wawel Kraków     K3003655   8000586  76.00          R:1976
  5    387 Zbroja-Nowak Justyna     KS Hades Poznań      P0200915   8000828  79.00          R:1980
  6    268 Ukleja Ewa               UKS Azymut 45 Gdynia G1703714   8062033  82.00          R:1980
  7    463 Janas Irena              UKS Kometa Gliwice   S2804514   8631695  85.00          R:1977
  8    222 Pabian Patrycja          UMKS Kwidzyn         G0304188   1413980  88.00          R:1980
  9    318 Olejnik Ewa              WKS Wawel Kraków     K3004120   8650888  91.00          R:1976
 10    377 Bultrowicz Agnieszka     KS Hades Poznań      P0200944   8000826  94.00          R:1977
 
Lista startowa wg kategorii: K45         0.0km    0m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    437 Murawska Ewa             HKS Azymut Mochy     P58        8666008   2.00          R:1973
  2    380 Filipiak Agnieszka       KS Hades Poznań      P0204413   2067831   8.00          R:1975
  3    299 Etterle-Biederman LiliannaWKS Wawel Kraków     K3000823    886342  14.00          R:1973
  4    230 Roszak Maja              UMKS Kwidzyn         G0304192   8000574  20.00          R:1975
  5    131 Konc Katarzyna           UKS Azymut Pabianice E7102953   7204651  26.00          R:1975
  6    117 Wojtczak- Luter Anna     MKS Metalowiec Łódź  E1703220   2057149  32.00          R:1973
  7    470 Polewka Beata            UKS Kometa Gliwice   S2802460   8517350  38.00          R:1971
  8     76 Dura Magdalena           WKS Śląsk Wrocław    D9501137    501432  44.00          R:1971
  9    310 Lamparska Iwona          WKS Wawel Kraków     K3004272   8650892  50.00          R:1973
 10    216 Kędzior Katarzyna        UMKS Kwidzyn         G0304177   1408883  56.00          R:1975
 11    150 Sztranek Iwona           UKS Azymut Pabianice E7104826    887216  62.00          R:1974
 12    585 Nitsch Joanna            UNTS Warszawa        W8702407   2043896  68.00          R:1973
 
Lista startowa wg kategorii: K50         0.0km    0m 10k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1      3 Nadera Agata             CX-80 Kalisz         CX805003   8645189   5.00         
  2    441 Nowak Barbara            HKS Azymut Mochy     P5801222   8516404  11.00          R:1970
  3    330 Topór Monika             WKS Wawel Kraków     K3003372   8010864  17.00          R:1970
  4    594 Wołek Ewa                UNTS Warszawa        W8701208   8655942  23.00          R:1968
  5    508 Trykozko Urszula         Stowarzyszenie Team  W0802691   8072469  29.00          R:1969
  6    297 Dyzio Anna               WKS Wawel Kraków     K3003433   2074452  35.00          R:1968
  7    599 Wołowczyk Mariola        UNTS Warszawa        W8700112   8000847  41.00          R:1968
  8    500 Górnicka-Antonowicz Anna Stowarzyszenie Team  W0800091   8240668  47.00         
  9     85 Kurzyp Anna              WKS Śląsk Wrocław    D9504745   8007376  53.00          R:1968
 10    272 Witkowska Izabela        UKS Azymut 45 Gdynia G1700238   8517348  59.00          R:1970
 11    448 Hornik Alicja            WKS Grunwald Poznań  P6901296   1394892  65.00          R:1963
 12    511 Wąsiewicz Marzena        Stowarzyszenie Team  W0804080   8051070  71.00          R:1970
 13    294 Bugaj Teresa             WKS Wawel Kraków     K3003313   8000390  77.00          R:1968
 14    595 Wołek Małgorzata         UNTS Warszawa        W8703556   8340034  83.00          R:1966
 
Lista startowa wg kategorii: K55         0.0km    0m 10k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    588 Parfianowicz Joanna      UNTS Warszawa        W8700100   8000842  36.00          R:1964
 
Lista startowa wg kategorii: K60         0.0km    0m 10k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    606 Krochmal Małgorzata      KU AZS WAT Warszawa  W8900075   8080258  12.00          R:1958
  2    474 Wysocka Jolanta          UKS Kometa Gliwice   S2802181   8629803  24.00          R:1956
 
Lista startowa wg kategorii: K65         0.0km    0m 10k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    519 Galicz Krystyna          BKS Wataha Warszawa  W1103142   1951826   0.00          R:1951
 
Lista startowa wg kategorii: M35         0.0km    0m 13k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    559 Łącki Łukasz             UKS OSiR Góra Kalwar W8101673   8062059  21.00          R:1982
  2    480 Drągowski Piotr          KS OK!Sport Warszawa W0200687   8426644  27.00          R:1982
  3    503 Jaskuła Kornel           Stowarzyszenie Team  W0802685   1409321  33.00          R:1984
  4    547 Patejko Przemysław       KS Spójnia Warszawa  W8000530   8090606  39.00         
  5    147 Pabich Tomasz            UKS Azymut Pabianice E7100331   8649635  45.00          R:1982
  6     89 Majasow Kostiantyn       WKS Śląsk Wrocław    D9501406   8645187  51.00          R:1983
  7    215 Jędras Przemysław        UMKS Kwidzyn         G0303694   2067686  57.00          R:1981
  8    608 Łoniewski Grzegorz       KU AZS WAT Warszawa  W8902852   8230882  63.00          R:1982
  9    574 Lesisz Kamil             UNTS Warszawa        W8703904   8150384  69.00          R:1984
 10    543 Lendzioszek Michał       KS Spójnia Warszawa  W8004945    300678  75.00         
 11    140 Łubis Michał             UKS Azymut Pabianice E7102657   8026570  81.00          R:1985
 12    211 From Piotr               UMKS Kwidzyn         G0304856   8091814  87.00          R:1983
 13    610 Sokalski Dariusz         KU AZS WAT Warszawa  W8900715   8667186  93.00          R:1984
 
Lista startowa wg kategorii: M40         0.0km    0m 14k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1     80 Hajdas Przemysław        WKS Śląsk Wrocław    D9501717   8007386   3.00          R:1980
  2    647 Włodarczyk Łukasz        UKS Traper Złocienie Z0603889   8004603   6.00          R:1980
  3    209 Droń Grzegorz            UMKS Kwidzyn         G0304351   2133395   9.00          R:1979
  4    650 Kujda Arkadiusz          Indywidualnie        IND03987   8062063  12.00         
  5    105 Domagała Andrzej         UKS Grom Sokolniki   E1104573   2086645  15.00          R:1980
  6     71 Ciszek Marcin            WKS Śląsk Wrocław    D9501330   8654383  18.00          R:1976
  7    411 Król Adam                UKS Arkady Raszków   P3504715   8102673  21.00          R:1980
  8    139 Krempiński Piotr         UKS Azymut Pabianice E7102652   8002652  24.00          R:1976
  9    200 Siudek Konrad            UKS Orientuś Łódź    E7504873   8667268  27.00          R:1977
 10    499 Dopierała Piotr          Stowarzyszenie Team  W0802350   2067849  30.00          R:1978
 11    257 Ciećwierz Sławomir       UKS Azymut 45 Gdynia G1704338   8270379  33.00          R:1979
 12     74 Cych Piotr               WKS Śląsk Wrocław    D9500718   8091968  36.00          R:1968
 13    250 Suchenia Piotr           UKS Siódemka Rumia   G1404990   1000028  39.00          R:1980
 14    638 Fiedorowicz Szczepan     UKS Traper Złocienie Z0602906   1997225  42.00          R:1976
 15     46 Dutkiewicz Damian        MKS Paulinum Jelenia D9301279   8040477  45.00          R:1977
 16    568 Biolik Grzegorz          UNTS Warszawa        W8702177   8210276  48.00          R:1976
 17     65 Bąk Piotr                WKS Śląsk Wrocław    D9505005   8062040  51.00          R:1978
 18    296 Czapla Tomasz            WKS Wawel Kraków     K3003432    886360  54.00         
 19    277 Kaczmarski Paweł         LKS Górzanka Nawojow K0104317   8200108  57.00          R:1980
 20     78 Gmur Karol               WKS Śląsk Wrocław    D9501237   8664977  60.00          R:1976
 21    523 Maciejewski Mikołaj      BKS Wataha Warszawa  W1103944   8300176  63.00          R:1976
 22    603 Kociuba Marek            KU AZS WAT Warszawa  W8904985   8010869  66.00          R:1980
 23    155 Tkaczuk Tomasz           UKS Azymut Pabianice E7103253   8160579  69.00          R:1979
 24    637 Duda Tomasz              UKS Traper Złocienie Z0604529   9202032  72.00          R:1976
 25    188 Nowak Paweł              UKS Orientuś Łódź    E7503930   8667272  75.00          R:1977
 26    505 Mioduszewski Mateusz     Stowarzyszenie Team  W0803970   7207195  78.00          R:1976
 27     96 Pyra Bartłomiej          WKS Śląsk Wrocław    D9501716    886319  81.00          R:1979
 
Lista startowa wg kategorii: M45         0.0km    0m 11k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1     50 Jończy Daniel            MKS Paulinum Jelenia D9301298   8020375   2.00          R:1975
  2    276 Dzik Mirosław            LKS Górzanka Nawojow K0101195    428768   5.00          R:1971
  3    612 Dobiecki Artur           Indywidualni Zachodn Z0003661   9201351   8.00          R:1973
  4    293 Biederman Paweł          WKS Wawel Kraków     K3001390    887009  11.00          R:1971
  5    485 Sędłak Krystian          KS OK!Sport Warszawa W0201130    887220  14.00          R:1973
  6    183 Lisiak Paweł             UKS Orientuś Łódź    E7503251   8667273  17.00          R:1974
  7    496 Benesz Rafał             Stowarzyszenie Team  W0803753            20.00          R:1975
  8    381 Filipiak Marek           KS Hades Poznań      P0204414   8000830  23.00          R:1973
  9    315 Moszkowicz Paweł         WKS Wawel Kraków     K3000826   8180667  26.00          R:1967
 10    580 Mianowski Rafał          UNTS Warszawa        W8702068   8270873  29.00          R:1973
 11     66 Becmer Dariusz           WKS Śląsk Wrocław    D9502148   8655945  32.00          R:1971
 12    239 Borzyszkowski Jacek      UKS Siódemka Rumia   G1403307   8635800  35.00          R:1974
 13    435 Mol Krzysztof            HKS Azymut Mochy     P5802866   8636515  38.00          R:1975
 14    472 Polewka Tomasz           UKS Kometa Gliwice   S2800301   8516950  41.00          R:1973
 15    476 Porada Robert            UKS Reflex Rybnik    S5102084   8200899  44.00          R:1972
 16    482 Kosicki Tomasz           KS OK!Sport Warszawa W0201522   1412342  47.00          R:1971
 17    204 Słomczyński Robert       UKS Orientuś Łódź    E7503001   8667267  50.00          R:1972
 18    295 Czapla Przemysław        WKS Wawel Kraków     K3002933   8281274  53.00          R:1974
 19    631 Sadzikowski Andrzej      KOS BnO Szczecin     Z0103672   8260727  56.00          R:1971
 20    397 Chmura Jarosław          UKS Arkady Raszków   P3504995    895239  59.00          R:1971
 21    108 Krzyżostanek Jarosław    UKS Grom Sokolniki   E1102547   8050888  62.00          R:1973
 22    509 Waluga Ireneusz          Stowarzyszenie Team  W0802692   8030173  65.00          R:1974
 23    385 Nowak Remigiusz          KS Hades Poznań      P0200907   8000833  68.00          R:1972
 24    332 Wójcik Grzegorz          WKS Wawel Kraków     K3003195   8158815  71.00          R:1974
 25    586 Nitsch Tomasz            UNTS Warszawa        W8701093   8022971  74.00          R:1971
 26     98 Sobczyński Kalikst       WKS Śląsk Wrocław    D9500717   8100101  77.00          R:1971
 27    483 Krasuski Marcin          KS OK!Sport Warszawa W0202688   8060972  80.00          R:1972
 28    248 Porzycz Janusz           UKS Siódemka Rumia   G1400232   8000588  83.00          R:1973
 29    438 Murawski Piotr           HKS Azymut Mochy     P5803588   8062023  86.00          R:1973
 30    180 Ledzion Grzegorz         UKS Orientuś Łódź    E7504657   8667275  89.00          R:1971
 31    464 Janas Sebastian          UKS Kometa Gliwice   S2804512   8631691  92.00          R:1974
 
Lista startowa wg kategorii: M50         0.0km    0m 11k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1      4 Nadera Dariusz           CX-80 Kalisz         CX805002   8660388   1.00         
  2    195 Rzeńca Piotr             UKS Orientuś Łódź    E7502438   7200163   4.00          R:1970
  3    153 Sztranek Paweł           UKS Azymut Pabianice E7104827   1407621   7.00          R:1970
  4    479 Urbaniak Krzysztof       Indywidualny Mazowsz W0000522   8640904  10.00          R:1967
  5    327 Słoński Marek            WKS Wawel Kraków     K3003192   8172888  13.00          R:1969
  6    504 Krasuski Bartłomiej      Stowarzyszenie Team  W0802210   8040670  16.00          R:1970
  7     60 Szarlik Przemysław       MKS Paulinum Jelenia D9304905   2007554  19.00          R:1970
  8    592 Staszak Artur            UNTS Warszawa        W8702013   8123777  22.00          R:1970
  9    383 Klasa Tomasz             KS Hades Poznań      P0203730   1966423  25.00          R:1966
 10    104 Widziewicz Remigiusz     WKS Śląsk Wrocław    D9501064   8650820  28.00          R:1966
 11    263 Pesta Adam               UKS Azymut 45 Gdynia G1702857   8518348  31.00          R:1969
 12    110 Deszcz Stanisław         MKS Metalowiec Łódź  E1702638   2057148  34.00          R:1970
 13    322 Pisarek Piotr            WKS Wawel Kraków     K3004588   8002651  37.00          R:1969
 14    512 Wąsiewicz Piotr          Stowarzyszenie Team  W0804081   8070620  40.00          R:1970
 15     17 Pachnik Dariusz          UKS Orientpark.pl Iw D0200706   8170969  43.00          R:1969
 16    220 Muller Tomasz            UMKS Kwidzyn         G0302577   8230568  46.00          R:1968
 17    286 Skorupa Mariusz          LKS Górzanka Nawojow K0101004   1419852  49.00          R:1970
 18    626 Płytnik Stanisław        KOS BnO Szczecin     Z0103670   8260722  52.00          R:1966
 19    300 Forystek Józef           WKS Wawel Kraków     K3002080   8180366  55.00          R:1966
 20    582 Michalak Tomasz          UNTS Warszawa        W8702981   8180169  58.00          R:1969
 21    388 Zieliński Paweł          KS Hades Poznań      P0200913   8000840  61.00          R:1968
 22     93 Mazurek Piotr            WKS Śląsk Wrocław    D9504453   8062046  64.00          R:1970
 23    506 Mossakowski Przemysław   Stowarzyszenie Team  W0801758   8091816  67.00          R:1960
 24    273 Witkowski Adam           UKS Azymut 45 Gdynia G1700158   8516948  70.00          R:1970
 
Lista startowa wg kategorii: M55         0.0km    0m 10k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    280 Moniak Andrzej           LKS Górzanka Nawojow K0104326             1.00          R:1965
  2    602 Chachurski Ryszard       KU AZS WAT Warszawa  W8900065   8020163   7.00          R:1963
  3    130 Kłos Józef               UKS Azymut Pabianice E7100682    346001  13.00          R:1963
  4    598 Wołowczyk Marek          UNTS Warszawa        W8700113   8000836  19.00          R:1963
  5    316 Niessner Piotr           WKS Wawel Kraków     K3002725   8200663  25.00          R:1963
  6    185 Młynarczyk Piotr         UKS Orientuś Łódź    E7503294   8150264  31.00          R:1964
  7    400 Dutkowski Adam           UKS Arkady Raszków   P3500780    505099  37.00          R:1963
  8    540 Janowski Piotr           KS Spójnia Warszawa  W8001527   8080305  43.00         
  9    593 Wołek Andrzej            UNTS Warszawa        W8703555   8200600  49.00          R:1964
 10    298 Dyzio Włodzimierz        WKS Wawel Kraków     K3001533   8650900  55.00          R:1961
 11    207 Ziółkiewicz Krzysztof    UKS Orientuś Łódź    E7503986   8667265  61.00          R:1965
 
Lista startowa wg kategorii: M60         0.0km    0m 9k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    481 Drągowski Robert         KS OK!Sport Warszawa W0200690   8116717  57.00          R:1959
  2    278 Kret Jacek               LKS Górzanka Nawojow K0103723   8003546  60.00          R:1957
  3    562 Machowski Władysław      UKS OSiR Góra Kalwar W8100482   2086529  63.00          R:1959
  4     41 Pietrusiński Marek       KS Artemis Wrocław   D9201323   2035173  66.00          R:1956
  5    218 Mądrzyński Zbigniew      UMKS Kwidzyn         G0302885   8000573  69.00          R:1956
  6    256 Chułek Aleksander        UKS Azymut 45 Gdynia G1700547   8201410  72.00          R:1956
  7    649 Hornik Zbigniew          WKS Grunwald Poznań  P69        9669689  75.00         
  8    605 Krochmal Grzegorz        KU AZS WAT Warszawa  W8900076   8280359  78.00          R:1959
  9    541 Krochmal Andrzej         KS Spójnia Warszawa  W8000528   8040156  81.00         
 10    251 Andrzejewski Leszek      UKS Azymut 45 Gdynia G1701624   8664840  84.00          R:1959
 11    340 Kryjomski Jerzy          KS Kościelec Chrzanó K4800963    886350  87.00         
 12    112 Mazurek Krzysztof        MKS Metalowiec Łódź  E1701982   2146647  90.00          R:1957
 13    254 Cepurdej Oleksandr       UKS Azymut 45 Gdynia G1704180   8664839  93.00          R:1958
 
Lista startowa wg kategorii: M65         0.0km    0m 10k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    589 Parfianowicz Ludomir     UNTS Warszawa        W8700101   8660491   5.00          R:1955
  2    475 Wysocki Andrzej          UKS Kometa Gliwice   S2802697   8631667  11.00          R:1951
  3    242 Król Benedykt            UKS Siódemka Rumia   G1401562    910131  17.00          R:1953
  4    478 Olbrycht Janusz          Indywidualny Mazowsz W0000228    886663  23.00          R:1955
  5     79 Guga Romuald             WKS Śląsk Wrocław    D9500716   8006972  29.00          R:1955
 
Lista startowa wg kategorii: M70         0.0km    0m 9k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    307 Kruczek Stanisław        WKS Wawel Kraków     K3000830     54021   4.00          R:1948
  2    487 Trzpil Lech              KS OK!Sport Warszawa W0200691    412312  10.00         
  3    494 Wasilewski Stanisław     PUKS Młode Orły Nowy W0301168   8626617  16.00          R:1946
  4    633 Wołochowicz Władysław    KOS BnO Szczecin     Z0100886   8260728  22.00          R:1947
  5    539 Janowski Konrad          KS Spójnia Warszawa  W8000525   9080017  28.00         
  6    444 Bartkowiak Edward        WKS Grunwald Poznań  P6900925    412412  34.00          R:1948
  7    607 Łapanowski Jacenty       KU AZS WAT Warszawa  W8900190   8672019  40.00          R:1950
  8     42 Bogulak Adam             MKS Paulinum Jelenia D9301299   2053630  46.00          R:1948
  9     40 Gliński Henryk           KS Artemis Wrocław   D9201324    305974  52.00          R:1950
 10    491 Kmieciński Józef         PUKS Młode Orły Nowy W0300069   8000572  58.00          R:1947
 11    632 Wollenberg Bernd         KOS BnO Szczecin     Z0105007   8088081  64.00          R:1948
 12    548 Patejko Tadeusz          KS Spójnia Warszawa  W8000521   8120748  70.00         
 13    445 Faltyński Władysław      WKS Grunwald Poznań  P6900911    249926  76.00          R:1949
 
Lista startowa wg kategorii: M75         0.0km    0m 10k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    227 Pokora Edward            UMKS Kwidzyn         G0301503    412004   3.00          R:1944
  2    289 Wronicz Zygmunt          LKS Górzanka Nawojow K0104970             9.00          R:1944
  3      6 Pietkiewicz Waldemar     Indywidualny Dolnośl D0001084   2023855  15.00          R:1943
 
Lista startowa wg kategorii: M80         0.0km    0m 9k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1     75 Dura Kazimierz           WKS Śląsk Wrocław    D9500720     54119   0.00          R:1939
 
Lista startowa wg kategorii: M90         0.0km    0m 9k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    550 Wysocki Stanisław        KS Spójnia Warszawa  W8000523    881580  13.00