Klubowe Mistrzostwa Polski 2020
Seniorów
w biegu na orientację


Lista startowa wg kategorii                                                    17.09.2020 00:02:04
                                        KMP 2020 - I runda
===PRO SPORT Piotr Paszynski========================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Lista startowa wg kategorii: K18         0.0km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1    125 Grochowalska Alicja      UKS Azymut Pabianice E7104604   2146573   2.00          R:2003
  2    169 Doreń Wiktoria           UKS Orientuś Łódź    E7503854   8646297   5.00          R:2003
  3    379 Filipiak Adrianna        KS Hades Poznań      P0204153   8000831   8.00          R:2003
  4    535 Wrześniak Zofia          BKS Wataha Warszawa  W1103152   1986002  11.00          R:2003
  5    457 Orzechowska Aleksandra   UKS Azymut Dębów     R2204057   8636600  14.00          R:2003
  6    469 Pogoda Kinga             UKS Kometa Gliwice   S2802490   8631688  17.00          R:2002
  7    326 Słońska Zofia            WKS Wawel Kraków     K3003191   8120514  20.00          R:2002
  8    253 Cepurdej Nina            UKS Azymut 45 Gdynia G1704182   8667603  23.00          R:2003
  9    569 Chabiera Lena            UNTS Warszawa        W8702391   8444999  26.00          R:2003
 10     92 Mazurek Joanna           WKS Śląsk Wrocław    D9502222   8650390  29.00          R:2003
 11    137 Krempińska Julia         UKS Azymut Pabianice E7102651   8640908  32.00          R:2003
 12    164 Block Amelia             UKS Orientuś Łódź    E7502132   8640928  35.00          R:2002
 13    421 Ziętek Aleksandra        UKS Arkady Raszków   P3503055   2016210  38.00          R:2003
 14    630 Sadzikowska Magdalena    KOS BnO Szczecin     Z0103453   8260726  41.00          R:2003
 15    228 Pudlis Natalia           UMKS Kwidzyn         G0302623   2067687  44.00          R:2002
 16    639 Kmieć Zuzanna            UKS Traper Złocienie Z0602576   9202028  47.00          R:2003
 17    281 Moniak Zofia             LKS Górzanka Nawojow K0104709            50.00          R:2003
 18    516 Dolińska Zuzanna         BKS Wataha Warszawa  W1102748   7060403  53.00          R:2003
 19    456 Leśnicka Agnieszka       UKS Azymut Dębów     R2202611   8008007  56.00          R:2002
 20    473 Sobel Natalia            UKS Kometa Gliwice   S2802491            59.00          R:2002
 21    128 Kalisz Kaja              UKS Azymut Pabianice E7104601    553469  62.00          R:2002
 22    173 Gielec Zuzanna           UKS Orientuś Łódź    E7503046   8640927  65.00          R:2002
 23    333 Wójcik Natalia           WKS Wawel Kraków     K3002992   8650889  68.00          R:2002
 24    264 Pesta Anna               UKS Azymut 45 Gdynia G1702741   8656100  71.00          R:2003
 25    584 Nitsch Aleksandra        UNTS Warszawa        W8702409   8280803  74.00          R:2003
 26    100 Sudoł Hanna              WKS Śląsk Wrocław    D9503491   8650388  77.00          R:2003
 
Lista startowa wg kategorii: K20         0.0km    0m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    284 Pudełek Michalina        LKS Górzanka Nawojow K0103999   8000305   0.00          R:2000
  2    103 Widziewicz Aleksandra    WKS Śląsk Wrocław    D9502224   8007385   6.00          R:2001
  3    301 Garbacik Maja            WKS Wawel Kraków     K3001585   8640909  12.00          R:2000
  4    490 Filipczak Natalia        PUKS Młode Orły Nowy W0301927   8640914  18.00          R:2000
  5    236 Bielecka Aleksandra      UKS Siódemka Rumia   G1402163   8650814  24.00          R:2000
  6     72 Ciura Aleksandra         WKS Śląsk Wrocław    D9503696   8661597  30.00          R:2001
  7    291 Biederman Adrianna       WKS Wawel Kraków     K3001509   8120200  36.00          R:2000
  8    579 Mianowska Julia          UNTS Warszawa        W8702096   8221001  42.00          R:2001
  9     91 Mazurek Agnieszka        WKS Śląsk Wrocław    D9502223   8645191  48.00          R:2001
 10    329 Topór Magdalena          WKS Wawel Kraków     K3002935   8650894  54.00          R:2001
 11    484 Olszanka Gabriela        KS OK!Sport Warszawa W0202427   8220701  60.00          R:2001
 12     69 Ciesiółka Katarzyna      WKS Śląsk Wrocław    D9501827   8645192  66.00          R:2000
 13    572 Głowacz Julia            UNTS Warszawa        W8702754   8000399  72.00          R:2000
 
Lista startowa wg kategorii: K21         0.0km    0m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    171 Filipowska Aleksandra    UKS Orientuś Łódź    E7501448   8667278   1.00          R:1998
  2    561 Machowska-Krupa Weronika UKS OSiR Góra Kalwar W8100483    886315   4.00          R:1986
  3    331 Wicha Małgorzata         WKS Wawel Kraków     K3000484   8625548   7.00          R:1991
  4    446 Gorczyca Maria           WKS Grunwald Poznań  P6902971   2067844  10.00          R:1997
  5     81 Honhalska Olha           WKS Śląsk Wrocław    D9504807   8007383  13.00          R:1997
  6    489 Filipczak Jagoda         PUKS Młode Orły Nowy W0300020   8013838  16.00         
  7    241 Kreft Oliwia             UKS Siódemka Rumia   G1402203   1410953  19.00          R:1999
  8    571 Fortuniak Weronika       UNTS Warszawa        W8702836   8646293  22.00          R:1998
  9    486 Ślusarczyk Katarzyna     KS OK!Sport Warszawa W0203480   8636522  25.00          R:1989
 10    170 Ewiak - Paszyńska Alicja UKS Orientuś Łódź    E7500363   8625543  28.00          R:1987
 11    275 Dzik Justyna             LKS Górzanka Nawojow K0102065    428767  31.00          R:1997
 12    423 Durzyńska Katarzyna      HKS Azymut Mochy     P5803584   8636511  34.00          R:1992
 13    449 Matyba Anna              WKS Grunwald Poznań  P6901569    887091  37.00          R:1996
 14     87 Lubak Kamila             WKS Śląsk Wrocław    D9500943   8654381  40.00          R:1991
 15    145 Pabich Maria             UKS Azymut Pabianice E7100330   8033071  43.00          R:1982
 16    174 Grzymkiewicz Liliana     UKS Orientuś Łódź    E75        7110588  46.00          R:1987
 17    493 Wańczyk Zuzanna          PUKS Młode Orły Nowy W0301664   1396729  49.00          R:1997
 18    240 Dawidowska Natalia       UKS Siódemka Rumia   G1402202   8650816  52.00          R:1999
 19    120 Biniecka Małgorzata      UKS Azymut Pabianice E7100339    505002  55.00          R:1987
 20    452 Wiśniewska Hanna         WKS Grunwald Poznań  P6900724   8640913  58.00          R:1990
 21    176 Gwóźdź Ewa               UKS Orientuś Łódź    E7500384   8667266  61.00          R:1990
 22    530 Pakulska Mieczysława     BKS Wataha Warszawa  W1104925   1986005  64.00          R:1986
 23    611 Turczyńska Alicja        KU AZS WAT Warszawa  W8904971   8664974  67.00          R:1997
 24    495 Wicha Iwona              PUKS Młode Orły Nowy W0300485   8004850  70.00          R:1987
 25    189 Olejnik Agata            UKS Orientuś Łódź    E7500376   8646294  73.00          R:1994
 26    428 Jakubowska Monika        HKS Azymut Mochy     P5804044   8636520  76.00          R:1991
 27    244 Miśkiewicz Martyna       UKS Siódemka Rumia   G1402434   8660530  79.00          R:1989
 28    447 Hornik Aleksandra        WKS Grunwald Poznań  P6901524   8645196  82.00          R:1996
 29     73 Cych Agnieszka           WKS Śląsk Wrocław    D9502099   8650821  85.00          R:1999
 30    591 Polishchuk Mariya        UNTS Warszawa        W8701962   8444924  88.00          R:1994
 31    576 Marchuk Wioletta         UNTS Warszawa        W8702019    886681  91.00          R:1991
 
Lista startowa wg kategorii: M18         0.0km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    181 Ledzion Piotr            UKS Orientuś Łódź    E7504111   8667274   1.00          R:2003
  2     94 Paterek Mikołaj          WKS Śląsk Wrocław    D9502376   8062044   4.00          R:2003
  3    328 Tarnawski Jan            WKS Wawel Kraków     K3003834   8030914   7.00          R:2003
  4    526 Nowakowski Maciej        BKS Wataha Warszawa  W1103150   1986001  10.00          R:2002
  5    616 Grzegorczyk Mateusz      KOS BnO Szczecin     Z0103447   8260719  13.00          R:2002
  6    179 Kulesza Igor             UKS Orientuś Łódź    E7504098   8667276  16.00          R:2003
  7     63 Zaleski Jakub            MKS Paulinum Jelenia D9303103   2053614  19.00          R:2003
  8    101 Toborek Jakub            WKS Śląsk Wrocław    D9502141   8030803  22.00          R:2003
  9    282 Pudełek Błażej           LKS Górzanka Nawojow K0103852   8220402  25.00          R:2002
 10    151 Sztranek Jan             UKS Azymut Pabianice E7102653   8002653  28.00          R:2003
 11    266 Porzycz Grzegorz         UKS Azymut 45 Gdynia G1702741   8656099  31.00          R:2002
 12    203 Słomczyński Ignacy       UKS Orientuś Łódź    E7502837   8646292  34.00          R:2003
 13     86 Kurzyp Stanisław         WKS Śląsk Wrocław    D9502225   8661471  37.00          R:2002
 14    212 Gąsior Rafał             UMKS Kwidzyn         G0303361   8000579  40.00          R:2002
 15    587 Olszewski Bartłomiej     UNTS Warszawa        W8702572   8181202  43.00          R:2002
 16    617 Kondys Jakub             KOS BnO Szczecin     Z0103663   8260721  46.00          R:2002
 17    187 Nowak Michał             UKS Orientuś Łódź    E7503929   8646295  49.00          R:2003
 18     59 Sobiński Adrian          MKS Paulinum Jelenia D9303868   8000577  52.00          R:2003
 19     88 Łagoda Franciszek        WKS Śląsk Wrocław    D9503281   8650389  55.00          R:2003
 20    163 Bartos Zbigniew          UKS Orientuś Łódź    E7502127   8656097  58.00          R:2003
 21    643 Smyk Bartosz             UKS Traper Złocienie Z0602159            61.00          R:2002
 22    622 Kula Mateusz             KOS BnO Szczecin     Z0103666   8636996  64.00          R:2003
 23    119 Andrzejczak Maciej       UKS Azymut Pabianice E7102192    887252  67.00          R:2002
 24    262 Nowak Grzegorz           UKS Azymut 45 Gdynia G1702370   8656096  70.00          R:2003
 25     99 Strugarek Łukasz         WKS Śląsk Wrocław    D9504160   8083077  73.00          R:2003
 26    190 Pachnik Stanisław        UKS Orientuś Łódź    E7504297   8632433  76.00          R:2003
 27     51 Jończy Jakub             MKS Paulinum Jelenia D9303104   8071103  79.00          R:2003
 
Lista startowa wg kategorii: M20         0.0km    0m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    553 Gładecki Dawid           UKS OSiR Góra Kalwar W8103729   8664844   3.00          R:2000
  2    581 Michalak Kacper          UNTS Warszawa        W8702980   8655941   9.00          R:2001
  3     84 Krawczyński Mikołaj      WKS Śląsk Wrocław    D9502226   8650386  15.00          R:2000
  4    168 Deredos Bruno            UKS Orientuś Łódź    E7502839   8640925  21.00          R:2001
  5    304 Kijak Jakub              WKS Wawel Kraków     K3002994   8640922  27.00          R:2000
  6    148 Płóciennik Konrad        UKS Azymut Pabianice E7101785   8260500  33.00          R:2000
  7    265 Pesta Piotr              UKS Azymut 45 Gdynia G1702742   8656098  39.00          R:2001
  8    246 Ogdowski Bartłomiej      UKS Siódemka Rumia   G1402118   8650887  45.00          R:2000
  9    590 Pierzchała Michał        UNTS Warszawa        W8702411   8625739  51.00          R:2001
 10     97 Rosłaniec Mateusz        WKS Śląsk Wrocław    D9502227   8645188  57.00          R:2000
 11    196 Rzeńca Piotr (jr)        UKS Orientuś Łódź    E7502129   8640924  63.00          R:2001
 12    308 Krzysztyński Michał      WKS Wawel Kraków     K3002619   8650899  69.00          R:2000
 
Lista startowa wg kategorii: M21         0.0km    0m 21k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    575 Marchuk Ilya             UNTS Warszawa        W8702289    981642   0.00          R:1987
  2     67 Bernaciak Aleksander     WKS Śląsk Wrocław    D9501402   8000594   3.00          R:1983
  3    583 Mossakowski Wojciech     UNTS Warszawa        W8701115   8220398   6.00          R:1998
  4    194 Rzeńca Krzysztof         UKS Orientuś Łódź    E7501725   8640930   9.00          R:1996
  5    126 Gryzio Łukasz            UKS Azymut Pabianice E7100336    887235  12.00          R:1988
  6    566 Bednarski Jan            UNTS Warszawa        W8704096   8040198  15.00          R:1998
  7    382 Filipiak Mateusz         KS Hades Poznań      P0204415   8000832  18.00          R:1998
  8    460 Jurczyk Tomasz           UKS Sparta Czyżowice S0301936   8640246  21.00          R:1994
  9     44 Drągowski Kuba           MKS Paulinum Jelenia D9300684   8628698  24.00          R:1990
 10    271 Wensław Mateusz          UKS Azymut 45 Gdynia G1700153   8000590  27.00          R:1987
 11    165 Charuba Łukasz           UKS Orientuś Łódź    E7500402   8667280  30.00          R:1990
 12    502 Jaroszek Radosław        Stowarzyszenie Team  W0801494   8640906  33.00          R:1994
 13    451 Pawlak Bartosz           WKS Grunwald Poznań  P6900898   8645200  36.00          R:1990
 14    292 Biederman Marcin         WKS Wawel Kraków     K3001508   8070598  39.00          R:1998
 15    492 Szrama Dariusz           PUKS Młode Orły Nowy W0304838    300669  42.00          R:1996
 16    556 Krupa Łukasz             UKS OSiR Góra Kalwar W8104250   2033043  45.00          R:1990
 17     77 Dutkowski Mikołaj        WKS Śląsk Wrocław    D9500774   8010192  48.00          R:1992
 18    208 Zuchmański Przemysław    UKS Orientuś Łódź    E7501724   8646296  51.00          R:1998
 19    609 Pawłowski Michał         KU AZS WAT Warszawa  W8904908    888969  54.00          R:1989
 20    191 Paszyński Piotr          UKS Orientuś Łódź    E7500423   8640929  57.00          R:1981
 21    122 Gąsiorowski Adam         UKS Azymut Pabianice E7103558   9060601  60.00          R:1989
 22    245 Niewiedziała Robert      UKS Siódemka Rumia   G1401021   8516905  63.00          R:1993
 23    615 Fleiss Sebastian         KOS BnO Szczecin     Z0105006   8088082  66.00          R:1996
 24     90 Mazan Bartłomiej         WKS Śląsk Wrocław    D9501319   8100192  69.00          R:1992
 25    597 Wołowczyk Krzysztof      UNTS Warszawa        W8700488   8640915  72.00          R:1995
 26     83 Kowalski Wojciech        WKS Śląsk Wrocław    D9500710   8664089  75.00          R:1982
 27    573 Kuca Kacper              UNTS Warszawa        W8702032   8636525  78.00          R:1999
 28    259 Hewelt Maciej            UKS Azymut 45 Gdynia G1700162   8062035  81.00          R:1990
 29    501 Jaroszek Jakub           Stowarzyszenie Team  W0801736   8199809  84.00          R:1998
 30    146 Pabich Mariusz           UKS Azymut Pabianice E7100338   8281288  87.00          R:1988
 31    450 Olejnik Michał           WKS Grunwald Poznań  P6900340   8653291  90.00          R:1992
 32    488 Dudek Wojciech           PUKS Młode Orły Nowy W0301171   8631571  93.00          R:1994