Klubowe Mistrzostwa Polski 2020
Młodzików
w biegu na orientację


Lista startowa wg kategorii                                                    17.09.2020 00:02:33
                                        KMP 2020 - I runda
===PRO SPORT Piotr Paszynski========================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Lista startowa wg kategorii: K10         0.0km    0m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1    412 Król Hanna               UKS Arkady Raszków   P35        2037831   1.00          R:2011
  2     11 Kulka Kornelia           UKS Orientpark.pl Iw D0204343   2025011   4.00          R:2010
  3    461 Janas Agnieszka          UKS Kometa Gliwice   S2804516             7.00          R:2011
  4    338 Hebda Julia              KS Kościelec Chrzanó K4804520    412140  10.00         
  5     37 Wysocka Michalina        MKS MOS Wrocław      D9104012   2016299  13.00          R:2010
  6    343 Rychłowska Julia         KS Kościelec Chrzanó K4804519    412596  16.00         
 
Lista startowa wg kategorii: K12         0.0km    0m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    636 Duda Kornelia            UKS Traper Złocienie Z0604141   9202030   2.00          R:2009
  2    237 Bielecka Marta           UKS Siódemka Rumia   G1404398             5.00          R:2008
  3     22 Ciastoń Oliwia           MKS MOS Wrocław      D9104312   2067741   8.00          R:2008
  4    434 Miś Milena               HKS Azymut Mochy     P5803575   8062029  11.00          R:2009
  5    531 Pakulska Natalia         BKS Wataha Warszawa  W1104924   2033045  14.00          R:2009
  6    419 Uciechowska Oliwia       UKS Arkady Raszków   P3504416    895245  17.00          R:2009
  7     47 Dutkiewicz Wiktoria      MKS Paulinum Jelenia D9303881   8170608  20.00          R:2008
  8    144 Pabich Hanna             UKS Azymut Pabianice E7104168    886698  23.00          R:2011
  9    233 Szafarewicz Katarzyna    UMKS Kwidzyn         G0304179   8062064  26.00          R:2010
 10     10 Hetnar Oliwia            UKS Orientpark.pl Iw D0204726   2025013  29.00          R:2009
 11    648 Włodarczyk Wiktoria      UKS Traper Złocienie Z0603546   8650885  32.00          R:2008
 12    114 Śmigielska Martyna       MKS Metalowiec Łódź  E1704372   2139263  35.00          R:2008
 13    249 Porzycz Małgorzata       UKS Siódemka Rumia   G1404252   8515505  38.00          R:2008
 14     30 Staniec Julia            MKS MOS Wrocław      D9104346   7067739  41.00          R:2008
 15    430 Kaźmierczak Magdalena    HKS Azymut Mochy     P5804638   8062031  44.00          R:2009
 16    644 Stempniewska Nadia       UKS Traper Złocienie Z0604139   8650895  47.00          R:2008
 17    386 Nowak Zofia              KS Hades Poznań      P0203702            50.00         
 18    341 Podgórska Gabriela       KS Kościelec Chrzanó K4804164   2801053  53.00         
 19    417 Świtała Nikola           UKS Arkady Raszków   P3504418   2016204  56.00          R:2008
 20    243 Lewandowska Antonina     UKS Siódemka Rumia   G1404468            59.00          R:2008
 21     61 Tsymbal Anastasiia       MKS Paulinum Jelenia D9304800   2146580  62.00          R:2008
 22     24 Jażdżyk Aniela           MKS MOS Wrocław      D9104650   2016282  65.00          R:2009
 23    132 Kowalczyk Kalina         UKS Azymut Pabianice E7104171    339273  68.00          R:2009
 24    229 Rombel Gabriela          UMKS Kwidzyn         G0304502   2103950  71.00          R:2010
 25    432 Kurasińska Lena          HKS Azymut Mochy     P5804288   8062025  74.00          R:2008
 26     15 Nikołajuk Martyna        UKS Orientpark.pl Iw D0204975   2025006  77.00          R:2009
 27    641 Motylińska Anastazja     UKS Traper Złocienie Z0604528   9202031  80.00          R:2008
 
Lista startowa wg kategorii: K14         0.0km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    577 Mianowska Antonina       UNTS Warszawa        W8703554   8131207   0.00          R:2007
  2    416 Szczęsna Małgorzata      UKS Arkady Raszków   P3504423   2016201   3.00          R:2007
  3     38 Złotowska Joanna         MKS MOS Wrocław      D9104291   2016284   6.00          R:2006
  4     45 Durka Martyna            MKS Paulinum Jelenia D9305011             9.00          R:2007
  5    324 Słońska Antonina         WKS Wawel Kraków     K3003190   8640921  12.00          R:2007
  6    431 Klecha Weronika          HKS Azymut Mochy     P5803574   8062022  15.00          R:2007
  7     20 Roman Oliwia             UKS Orientpark.pl Iw D0204723   2025012  18.00          R:2007
  8    133 Kozuń Marika             UKS Azymut Pabianice E7104599   2146625  21.00          R:2006
  9    513 Wąsiewicz Urszula        Stowarzyszenie Team  W0804082   8070511  24.00          R:2007
 10    410 Kmiecińska Agata         UKS Arkady Raszków   P3504996   1011992  27.00          R:2006
 11    471 Polewka Julianna         UKS Kometa Gliwice   S2802461   8516450  30.00          R:2006
 12    390 Markowska Natalia        UKS DĄB LESZNO       P0304226   8200623  33.00          R:2006
 13    552 Dzwonkowska Paulina      UKS OSiR Góra Kalwar W8103366   8062062  36.00          R:2006
 14    625 Mikuła Iga               KOS BnO Szczecin     Z0103959   8300107  39.00          R:2007
 15    199 Siudek Julia             UKS Orientuś Łódź    E7504871    886661  42.00          R:2006
 16     23 Ciszek Katarzyna         MKS MOS Wrocław      D9104290   8654388  45.00          R:2006
 17     62 Wojtaczka Weronika       MKS Paulinum Jelenia D9304987   2146579  48.00          R:2006
 18    320 Oliinyk Yelyzaveta       WKS Wawel Kraków     K3004023   8000587  51.00          R:2008
 19    342 Podgórska Marta          KS Kościelec Chrzanó K4803611   8664614  54.00         
 20    404 Jańczak Matylda          UKS Arkady Raszków   P3504420   2016194  57.00          R:2007
 21    442 Szmyt Aleksandra         HKS Azymut Mochy     P5804635   8516904  60.00          R:2006
 22     21 Szeliga Sonia            UKS Orientpark.pl Iw D0203739   8321123  63.00          R:2007
 23    113 Parafiniuk Hanna         MKS Metalowiec Łódź  E1704384   2139261  66.00          R:2006
 24    635 Borek Alicja             UKS Traper Złocienie Z0603314   8650898  69.00          R:2007
 25    261 Nowak Anna               UKS Azymut 45 Gdynia G1702858   8660495  72.00          R:2006
 26    123 Goszcz Julia             UKS Azymut Pabianice E7104602   1403086  75.00          R:2006
 27    160 Cegiełka Milena          UKS GOK Galewice     E7304115   8003547  78.00          R:2006
 28     27 Kuciel Hanna             MKS MOS Wrocław      D9104295   2057131  81.00          R:2007
 29     56 Muchaczow Hanna          MKS Paulinum Jelenia D9304988   2146562  84.00          R:2006
 30    317 Niessner Pola            WKS Wawel Kraków     K3003651   8000393  87.00          R:2007
 31    418 Uciechowska Amelia       UKS Arkady Raszków   P3504035   8110092  90.00          R:2006
 32    468 Myśliwiec Aleksandra     UKS Kometa Gliwice   S2804341   8518350  93.00          R:2007
 33    394 Prais Julia              UKS DĄB LESZNO       P0304225   8200612  96.00          R:2006
 34    557 Łącka Julia              UKS OSiR Góra Kalwar W8103573   1422868  99.00          R:2007
 35    193 Rawecka Zofia            UKS Orientuś Łódź    E7504880   8667270 102.00          R:2007
 36    234 Wejtko Diana             UMKS Kwidzyn         G0303360   8001096 105.00          R:2007
 37    440 Murek Emilia             HKS Azymut Mochy     P5803579   8636184 108.00          R:2006
 38      8 Halewicz Julia           UKS Orientpark.pl Iw D0203740   2025001 111.00          R:2007
 39    127 Janiak Magdalena         UKS Azymut Pabianice E7104603   2146560 114.00          R:2007
 40     26 Kraszewska Olga          MKS MOS Wrocław      D9104651   2016286 117.00          R:2007
 41     53 Kamińska Aleksandra      MKS Paulinum Jelenia D9305012           120.00          R:2007
 42    319 Olejnik Jaśmina          WKS Wawel Kraków     K3003938   8303011 123.00          R:2008
 43    407 Kaźmierczak Amelia       UKS Arkady Raszków   P3504029    504406 126.00          R:2006
 44    455 Kotlińska Kamila         UKS Azymut Dębów     R2204056   8636599 129.00          R:2006
 45    466 Leusz Nicole             UKS Kometa Gliwice   S2804643   8631699 132.00          R:2006
 46    391 Mikołajczak Iga          UKS DĄB LESZNO       P0304248   8200656 135.00          R:2006
 47    555 Kasprzyk Marta           UKS OSiR Góra Kalwar W8104540    418961 138.00          R:2006
 48    427 Hajduk Maria             HKS Azymut Mochy     P5803257   8062032 141.00          R:2006
 49     33 Szczygieł Hanna          MKS MOS Wrocław      D9102911   8201402 144.00          R:2007
 50     14 Nikołajuk Maja           UKS Orientpark.pl Iw D0204783   2016463 147.00          R:2007
 51     54 Lewkowicz Julia          MKS Paulinum Jelenia D9304740   9101296 150.00          R:2007
 52    118 Ziółkowska Nina          MKS Metalowiec Łódź  E1704707   2139265 153.00          R:2006
 53    624 Mikuła Daria             KOS BnO Szczecin     Z0103960   8073012 156.00          R:2007
 54    640 Miłaszewicz Magdalena    UKS Traper Złocienie Z0603887   8650896 159.00          R:2007
 55    270 Ukleja Patrycja          UKS Azymut 45 Gdynia G1703121   8062049 162.00          R:2006
 56    143 Młynarczyk Kaja          UKS Azymut Pabianice E7104596   2146596 165.00          R:2006
 57    314 Moszkowicz Julia         WKS Wawel Kraków     K3004022   8000389 168.00          R:2008
 58    186 Nowak Hanna              UKS Orientuś Łódź    E7504870   8667271 171.00          R:2007
 
Lista startowa wg kategorii: K16         0.0km    0m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    313 Michno Marta             WKS Wawel Kraków     K3003937   8650881   2.00          R:2005
  2    515 Dolińska Julia           BKS Wataha Warszawa  W1103158   1972059   5.00          R:2004
  3    642 Pieragowska Julia        UKS Traper Złocienie Z0604434   8650886   8.00          R:2005
  4    453 Kiełb Patrycja           UKS Azymut Dębów     R2203845   8062051  11.00          R:2005
  5    429 Karkut Estera            HKS Azymut Mochy     P5803259   8062026  14.00          R:2005
  6    231 Rygielska Kinga          UMKS Kwidzyn         G0304506   2103943  17.00          R:2005
  7    465 Leśniak Matylda          UKS Kometa Gliwice   S2803406   8631700  20.00          R:2004
  8    283 Pudełek Jowita           LKS Górzanka Nawojow K0103998   8210905  23.00          R:2005
  9    172 Gielec Julia             UKS Orientuś Łódź    E7503047   8667261  26.00          R:2005
 10    311 Lamparska Maja           WKS Wawel Kraków     K3003832   8636994  29.00          R:2005
 11     12 Kulka Wiktoria           UKS Orientpark.pl Iw D0203855   2016464  32.00          R:2005
 12     64 Bala Julia               WKS Śląsk Wrocław    D9502957   8062042  35.00          R:2004
 13    646 Urban Aneta              UKS Traper Złocienie Z0602910   8650897  38.00          R:2004
 14    458 Piestrak Aleksandra      UKS Azymut Dębów     R2204460   8636597  41.00          R:2005
 15    422 Dreier Anna              HKS Azymut Mochy     P5803256   8062028  44.00          R:2005
 16    219 Muller Iga               UMKS Kwidzyn         G0302764   8051213  47.00          R:2005
 17    109 Krzyżostanek Partycja    UKS Grom Sokolniki   E1103838   8088009  50.00          R:2005
 18    323 Pułczyńska Hanna         WKS Wawel Kraków     K3003193   8666005  53.00          R:2005
 19    565 Powichrowska Ilona       UKS OSiR Góra Kalwar W8102781   8181203  56.00          R:2004
 20    399 Dobroś Aleksandra        UKS Arkady Raszków   P3503060   8040123  59.00          R:2004
 21    252 Cepurdej Katarzyna       UKS Azymut 45 Gdynia G1704183   8667680  62.00          R:2004
 22    645 Szczurko Paulina         UKS Traper Złocienie Z0603545   8650883  65.00          R:2005
 23    285 Skorupa Maja             LKS Górzanka Nawojow K0103724   1419851  68.00          R:2004
 24    454 Kiełb Wiktoria           UKS Azymut Dębów     R2203413   8636598  71.00          R:2004
 25    436 Mol Weronika             HKS Azymut Mochy     P5804967   8062030  74.00          R:2004
 26    177 Komorowska Marta         UKS Orientuś Łódź    E7504655   8667262  77.00          R:2005
 27    223 Perfikowska Hanna        UMKS Kwidzyn         G0303363   8653296  80.00          R:2004
 28    309 Kurtycz Natalia          WKS Wawel Kraków     K3004021   8000583  83.00          R:2005
 
Lista startowa wg kategorii: M10         0.0km    0m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    305 Kizerwetter Mikołaj      WKS Wawel Kraków     K30        8664619  19.00          R:2010
  2    521 Kuźma Kacper             BKS Wataha Warszawa  W1104578   8101117  22.00          R:2010
  3    344 Zychowicz Bartosz        KS Kościelec Chrzanó K4804167    412360  25.00         
  4    527 Owsiak Józef             BKS Wataha Warszawa  W1104582   8110405  28.00          R:2011
 
Lista startowa wg kategorii: M12         0.0km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    167 Ciupa Jan                UKS Orientuś Łódź    E7503926   1409366   0.00          R:2008
  2    288 Ślusarczyk Paweł         LKS Górzanka Nawojow K0104494             3.00          R:2009
  3     58 Siekański Antoni         MKS Paulinum Jelenia D9304986             6.00          R:2009
  4     25 Kociuba Wiktor           MKS MOS Wrocław      D9104002   8644895   9.00          R:2008
  5    217 Kisłowski Marek          UMKS Kwidzyn         G0303754   2133398  12.00          R:2008
  6    142 Łubisz Łukasz            UKS Azymut Pabianice E7104402    339295  15.00          R:2009
  7    534 Tufekcis Leonidas        BKS Wataha Warszawa  W1104577   1424638  18.00          R:2008
  8    462 Janas Aleksander         UKS Kometa Gliwice   S2804515   8631682  21.00          R:2009
  9    162 Bartos Ryszard           UKS Orientuś Łódź    E7504217   1409362  24.00          R:2009
 10    424 Franc Julian Emilian     HKS Azymut Mochy     P5804640   8666002  27.00          R:2010
 11     52 Jończy Michał            MKS Paulinum Jelenia D9303882   8062008  30.00          R:2008
 12     35 Tomala Maciej            MKS MOS Wrocław      D9104916   2016297  33.00          R:2009
 13    197 Rzeńca Tomasz            UKS Orientuś Łódź    E7503712   8667269  36.00          R:2008
 14    634 Wróblewski Alan          KOS BnO Szczecin     Z0104981   8260729  39.00          R:2009
 15    226 Pękal Paweł              UMKS Kwidzyn         G0304444   8201403  42.00          R:2010
 16    136 Krawczyk Piotr           UKS Azymut Pabianice E7104606    339280  45.00          R:2008
 17    403 Jańczak Igor             UKS Arkady Raszków   P3505000   2016193  48.00          R:2009
 18    532 Rekowski Franciszek      BKS Wataha Warszawa  W1104991   1452902  51.00          R:2008
 19    544 Lendzioszek Roman        KS Spójnia Warszawa  W8004944    300691  54.00         
 20    269 Ukleja Krzysztof         UKS Azymut 45 Gdynia G1703120   8062036  57.00          R:2008
 21     16 Pachnik Antoni           UKS Orientpark.pl Iw D0204299   1396727  60.00          R:2010
 22    205 Trepczyński Franciszek   UKS Orientuś Łódź    E7504220    887244  63.00          R:2009
 23     55 Ładomirski Szymon        MKS Paulinum Jelenia D9304737   8140609  66.00          R:2009
 24     32 Stefańczak Tymon         MKS MOS Wrocław      D9104344   2067721  69.00          R:2008
 25    213 Jankiewicz Radosław      UMKS Kwidzyn         G0303913   2067683  72.00          R:2008
 26    124 Gramsz Miłosz            UKS Azymut Pabianice E7104859    339290  75.00          R:2008
 27    524 Maślanka Mateusz         BKS Wataha Warszawa  W1104581   1986006  78.00          R:2008
 28    337 Chodlewski Antoni        KS Kościelec Chrzanó K4803602    886343  81.00         
 29    175 Grzymkiewicz Mateusz     UKS Orientuś Łódź    E7504878    887234  84.00          R:2008
 30    106 Domagała Jakub           UKS Grom Sokolniki   E1104388   8003545  87.00          R:2008
 31     49 Górski Igor              MKS Paulinum Jelenia D9305013            90.00         
 32     31 Staśkiewicz Miłosz       MKS MOS Wrocław      D9104915   2016290  93.00          R:2009
 33    201 Siudek Krzysztof         UKS Orientuś Łódź    E7504874    887240  96.00          R:2009
 34    627 Rawluk Alan              KOS BnO Szczecin     Z0104978   8260723  99.00          R:2008
 35    214 Jędras Jakub             UMKS Kwidzyn         G0304509   8091815 102.00          R:2011
 36    158 Wiśniewski Adam          UKS Azymut Pabianice E7104406   8095410 105.00          R:2010
 37    398 Chmura Patryk            UKS Arkady Raszków   P3504994   2037825 108.00          R:2008
 38    525 Michalski Tomasz         BKS Wataha Warszawa  W1103950   1986004 111.00          R:2008
 39    542 Lendzioszek Leszek       KS Spójnia Warszawa  W8004736   8201266 114.00          R:2008
 
Lista startowa wg kategorii: M14         0.0km    0m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    152 Sztranek Maciej          UKS Azymut Pabianice E7103562   2043890   1.00          R:2006
  2    235 Zaremba Adam             UMKS Kwidzyn         G0303567   8000578   4.00          R:2007
  3     36 Wodzicki Filip           MKS MOS Wrocław      D9104646   7000498   7.00          R:2007
  4      7 Dwojak Gracjan           UKS Orientpark.pl Iw D0204123   2025008  10.00          R:2006
  5    395 Bartczak Jonasz          UKS Arkady Raszków   P3505001   2016200  13.00          R:2007
  6    528 Owsiak Stanisław         BKS Wataha Warszawa  W1104364   8666061  16.00          R:2006
  7    121 Durma Jerzy              UKS Azymut Pabianice E7104457    887245  19.00          R:2006
  8    620 Koziak Michał            KOS BnO Szczecin     Z0104934   8260720  22.00          R:2007
  9    433 Michalczak Paweł         HKS Azymut Mochy     P5803260   8666007  25.00          R:2006
 10    184 Młynarczyk Maksymilian   UKS Orientuś Łódź    E7503711   1409380  28.00          R:2007
 11    321 Pisarek Kordian          WKS Wawel Kraków     K3004263   8000585  31.00          R:2006
 12    558 Łącki Jakub              UKS OSiR Góra Kalwar W8103296   8062060  34.00          R:2006
 13    210 Droń Wiktor              UMKS Kwidzyn         G0303764   8070528  37.00          R:2007
 14     28 Kurdziel Szymon          MKS MOS Wrocław      D9104293   2016289  40.00          R:2006
 15    159 Wiśniewski Jakub         UKS Azymut Pabianice E7103879   8281100  43.00          R:2007
 16    570 Chachurski Mieszko       UNTS Warszawa        W8704193   8291207  46.00          R:2007
 17    279 Migacz Dawid             LKS Górzanka Nawojow K0104495            49.00          R:2007
 18    420 Wdowczyk Paweł           UKS Arkady Raszków   P3504036    553464  52.00          R:2006
 19    255 Cepurdej Władysław       UKS Azymut 45 Gdynia G1704184   8666003  55.00          R:2006
 20    378 Bultrowicz Tymoteusz     KS Hades Poznań      P0203700   8000827  58.00          R:2006
 21     48 Gil Szymon               MKS Paulinum Jelenia D9304741   2090693  61.00          R:2007
 22    522 Maciejewski Bartłomiej   BKS Wataha Warszawa  W1103943   8092006  64.00          R:2006
 23    339 Klakla Kacper            KS Kościelec Chrzanó K4803608    435240  67.00         
 24    161 Narożny Kacper           UKS GOK Galewice     E7304119   8664615  70.00          R:2007
 25    156 Wesołowski Oskar         UKS Azymut Pabianice E7104458   2146588  73.00          R:2006
 26    225 Pękal Mikołaj            UMKS Kwidzyn         G0303569   8664842  76.00          R:2007
 27     34 Świderski Ignacy         MKS MOS Wrocław      D9104649   2057136  79.00          R:2007
 28    618 Kotkowiak Bartosz        KOS BnO Szczecin     Z0103664   8383222  82.00          R:2006
 29    439 Murawski Rafał           HKS Azymut Mochy     P5803578   8517304  85.00          R:2007
 30    206 Ziółkiewicz Jan          UKS Orientuś Łódź    E7503932    887246  88.00          R:2007
 31    129 Kielnierowski Wojciech   UKS Azymut Pabianice E7104105   2146554  91.00          R:2006
 32    111 Kowalczyk Mateusz        MKS Metalowiec Łódź  E1704328   2139264  94.00          R:2006
 33    396 Bzik Kacper              UKS Arkady Raszków   P3504796   2016197  97.00          R:2006
 34    533 Stopczyński Bartosz      BKS Wataha Warszawa  W1104093   8220606 100.00          R:2006
 35    224 Perfikowski Paweł        UMKS Kwidzyn         G0303568   8271107 103.00          R:2007
 36     39 Złotowski Michał         MKS MOS Wrocław      D9104294   2016285 106.00          R:2006
 37    138 Krempiński Franciszek    UKS Azymut Pabianice E7103559   8035590 109.00          R:2007
 38    537 Bonat Karol              KS Spójnia Warszawa  W80         412015 112.00         
 39    287 Stolarek Piotr           LKS Górzanka Nawojow K0104815           115.00          R:2006
 40    413 Król Jan                 UKS Arkady Raszków   P3504030    553467 118.00          R:2007
 41    629 Rusinek Wojciech         KOS BnO Szczecin     Z0104786   8260725 121.00          R:2007
 42    232 Rygielski Wiktor         UMKS Kwidzyn         G0303570   8666001 124.00          R:2007
 43    443 Wyrwa Tobiasz            HKS Azymut Mochy     P5803865   8636186 127.00          R:2007
 44    260 Kilichowski Kacper       UKS Azymut 45 Gdynia G1704126   8062034 130.00          R:2006
 45    389 Zieliński Tomasz         KS Hades Poznań      P0203701   8000841 133.00          R:2007
 46    141 Łubisz Dominik           UKS Azymut Pabianice E7104169    887224 136.00          R:2006
 47     29 Kurzyp Michał            MKS MOS Wrocław      D9103271   2057139 139.00          R:2006
 48     43 Domagała Kacper          MKS Paulinum Jelenia D9304486   2146623 142.00          R:2006
 49    202 Słomczyński Filip        UKS Orientuś Łódź    E7503765    887243 145.00          R:2007
 50    529 Pachucki Tymoteusz       BKS Wataha Warszawa  W1104395   1986007 148.00          R:2007
 
Lista startowa wg kategorii: M16         0.0km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1     18 Pachnik Jędrzej          UKS Orientpark.pl Iw D0203073   8000568  86.00          R:2006
  2    107 Hryciuk Mikołaj          UKS Grom Sokolniki   E1103836   2086649  89.00          R:2005
  3    221 Muller Wiktor            UMKS Kwidzyn         G0302578   8040409  92.00          R:2004
  4    102 Ważny Artur              WKS Śląsk Wrocław    D9504011   8062043  95.00          R:2005
  5    554 Górski Patryk            UKS OSiR Góra Kalwar W8104541   2033042  98.00          R:2004
  6    628 Rawluk Patryk            KOS BnO Szczecin     Z0104979   8260724 101.00          R:2004
  7    182 Lisiak Adam              UKS Orientuś Łódź    E7503049   8667264 104.00          R:2005
  8    405 Kaczocha Mikołaj         UKS Arkady Raszków   P3503860   2016206 107.00          R:2005
  9    334 Wójcik Paweł             WKS Wawel Kraków     K3002991   8664651 110.00          R:2005
 10    238 Bielecki Michał          UKS Siódemka Rumia   G1402855    895238 113.00          R:2004
 11    510 Wąsiewicz Jerzy          Stowarzyszenie Team  W0804079   8050202 116.00          R:2005
 12    596 Wołek Stanisław          UNTS Warszawa        W8703557   8000845 119.00          R:2004
 13    564 Podworski Kacper         UKS OSiR Góra Kalwar W8102780   8181204 122.00          R:2005
 14    619 Kotkowiak Piotr          KOS BnO Szczecin     Z0103665   9201342 125.00          R:2004
 15    538 Janowski Filip           KS Spójnia Warszawa  W8003506    888966 128.00         
 16    336 Żesławski Mateusz        WKS Wawel Kraków     K3003200   8043200 131.00          R:2004
 17    551 Dąbrowski Karol          UKS OSiR Góra Kalwar W8103907   1419863 134.00          R:2005
 18    614 Czyński Miłosz           KOS BnO Szczecin     Z0103443   8260718 137.00          R:2004
 19    467 Marszałek Patryk         UKS Kometa Gliwice   S2803823   8631676 140.00          R:2005
 20    149 Sieroń Karol             UKS Azymut Pabianice E7104404   8000598 143.00          R:2005
 21    335 Żesławski Jakub          WKS Wawel Kraków     K3003201   8073201 146.00          R:2005
 22    600 Wójtowicz Krzysztof      UNTS Warszawa        W8703174   8040213 149.00          R:2004
 23    563 Majowski Jan             UKS OSiR Góra Kalwar W8103502   8062061 152.00          R:2005
 24    623 Kwiatkowski Olaf         KOS BnO Szczecin     Z0103968   8050605 155.00          R:2005